لزگی یا رضازاده

parsa90

New member
سلام بچه ها
ایشالا که خیلی خیلی خوب دارید میخونید
بنظر شما لزگی بهتره یا رضازاده آخه متنای کتاب expandingخیلی طولانیه؟
اگه بچه های که قبول شدن هم نظرشونو بگن ممنون میشم:rolleyessmileyanim:
ممنون به خاطر پاسخایی که دادید

ضمنا:
لینک خرید اینترنتی هر دو کتاب رو در زیر آوردم:
http://shop.olompezeshki.com/product/75/درسنامه-جامع-زبان-ارشد-علوم-پزشکی/

http://shop.olompezeshki.com/product/486/زبان-عمومی-ویژه-ارشد-گروه-پزشکی/

آخرین ویرایش:

almaci

New member
سلام دوست عزیز بیشتر بچه هایی که قبول شدن لزگی و تافل را خواندن رضا زاده را زمانی که هنوز لزگی وارد بازار کتاب نشده بود بچه ها میخواندن ولی اگر وقت داری میتوانی ان را هم بخونی هر چی وقت روی زبان بزاری ضرر نکردی موفق باشی

admin

Active member
پرسنل مدیریت
اکثر قبولی های امسال هر دو ویا یکی از این دو رو خوندند
رضازاده دامنه لغت شما رو تکمیل می کنه بنابراین اول توصیه می کنم رضاضاده رو بخونید
بعد از افزایش دامنه لغت با رضازاده لزگی رو در مرحله بعد شروع کنید که هم لغاتش مشترک با رضازاده س و هم ریدینگ شما رو قوی می کنه
اگر کسی فقط رضازاده رو کامل(خیلی بادقت) بخونه: حداقل 50 درصد می زنه
اگر کسی هر دو رو کامل بخونه: حداقل 70 می زنه

شک نکنید

RBC!

New member
رضازاده دامنه لغت شما رو تکمیل می کنه بنابراین اول توصیه می کنم رضاضاده رو بخونید
بعد از افزایش دامنه لغت با رضازاده لزگی رو در مرحله بعد شروع کنید که هم لغاتش مشترک با رضازاده س و هم ریدینگ شما رو قوی می کنه

شک نکنید

ممنون از جوابتون ادمین عزیز

اگه قرار باشه هر شب مطالعه یک ساعته زبان از این کتاب ها رو داشته باشیم فکر می کنید چقدر زمان لازمه برای هر کدومشون؟

یه سوال دیگه هم دارم، کتاب های esm رو هم توصیه می کنید ؟

admin

Active member
پرسنل مدیریت
ممنون از جوابتون ادمین عزیز

اگه قرار باشه هر شب مطالعه یک ساعته زبان از این کتاب ها رو داشته باشیم فکر می کنید چقدر زمان لازمه برای هر کدومشون؟

یه سوال دیگه هم دارم، کتاب های esm رو هم توصیه می کنید ؟

بنظر من 2 ماه رضا زاده و 3 ماه لزگی البته اگر بخوای خوب بخونی

esm هم خیلی خوبه ولی من رضازاده و لزگی رو ارجح می دونم

mahdieh

New member
لطف میکنید اسم دقیق کتاب رضازاده رو بگید و انتشاراتش رو

admin

Active member
پرسنل مدیریت
لطف میکنید اسم دقیق کتاب رضازاده رو بگید و انتشاراتش رو
زبان عمومی ویژه ارشد گروه پزشکی: انتشارات جهاد دانشگاهی تالیف رضارضازاده
درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی: انتشارات جامعه نگر تالیف امیر لزگی

noorolhoda

New member
سلام.
لزگی مجدد چاپ میشه نگران نباشید.
دوستان یه خواهش دارم.دوستانی که چاپ جدید لزگی رو دارند اگر آقای ادمین هم موافق باشند پاسخ تشریحی تستهای زبان امسال صبح و عصر پنجشنبه و صبح جمعه 90-91 لزگی روی سایت قرار دهند که بقیه دوستانی که چاپ پارسال را دارند مجدد مجبور به خرید نشوند.
با تشکر.
پاینده باشید.

نونوش

New member
سلام.
دوستان یه خواهش دارم.دوستانی که چاپ جدید لزگی رو دارند اگر آقای ادمین هم موافق باشند پاسخ تشریحی تستهای زبان امسال صبح و عصر پنجشنبه و صبح جمعه 90-91 لزگی روی سایت قرار دهند که بقیه دوستانی که چاپ پارسال را دارند مجدد مجبور به خرید نشوند.
با تشکر.
پاینده باشید.
البته سوالاشم بزارن آخه سوالاشم نیست توش
در ضمن میشه سوالای نانوتکنولوژی پزشکی سال قبل رو هم بزارین؟:riz304:

leiliyebidel

New member
سلام.....سلام....سلام
بچه ها من لزگی رو گرفتم.......داغ _ داغ...تازه از انتشاراتش در اومده بود...
ولی خدا وکیلی اصن فک نمیکردم اینجوری باشه....سایزش ایکس لارجه!!!!!!!خیلییییییی قطوره!!!!!:smiliess (15):
واقعا میشه این کتابو تو 3 ماه خوند؟؟!!!من واقعا حاضرم ب جای اون 5 تا کتاب سایز متوسطو بخونم...
ینی هیچ راه دیگه ای نداره؟؟؟:dadad4:
ب هر حال بچه ها میخواستم بگم ک من حاضرم سوالاتی ک گفتید رو با جواباش براتون بذارم دوباره نرید بخرید ولی شرمنده نمیدونم چ جوری میشه این کارو کرد!!!:riz513:
اگه راهنمائیم کنید زود _زود این کارو میکنم...:riz304:

noorolhoda

New member
سلام عزیزم.از حجم کتاب نترس.نصف کتاب لزگی سوال و جوابهای تشریحی کنکورهای وزارت بهداشت است.من خودم فقط روی مهارتهای خواندن و متن های مورد نظر طراحان کار کردم.در ضمن متنها با کلی لغت آشنا میشی.به این فکر کن که در پایان چقدر توی زبان مهارت پیدا میکنی.با انگیزه بیشتری میخونی.
اما کاش مدیریت محترم سایت موافقت کنن که شما بتونی سوالات و پاسخهای پارسال رو روی سایت بگذاری.ولی خیلی با محبتی.انشاالله رتبه 1 بشی چون تو اخلاق که یکی!

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام.....سلام....سلام
بچه ها من لزگی رو گرفتم.......داغ _ داغ...تازه از انتشاراتش در اومده بود...
ولی خدا وکیلی اصن فک نمیکردم اینجوری باشه....سایزش ایکس لارجه!!!!!!!خیلییییییی قطوره!!!!!:smiliess (15):
واقعا میشه این کتابو تو 3 ماه خوند؟؟!!!من واقعا حاضرم ب جای اون 5 تا کتاب سایز متوسطو بخونم...
ینی هیچ راه دیگه ای نداره؟؟؟:dadad4:
ب هر حال بچه ها میخواستم بگم ک من حاضرم سوالاتی ک گفتید رو با جواباش براتون بذارم دوباره نرید بخرید ولی شرمنده نمیدونم چ جوری میشه این کارو کرد!!!:riz513:
اگه راهنمائیم کنید زود _زود این کارو میکنم...:riz304:

سلام عزیزم.از حجم کتاب نترس.نصف کتاب لزگی سوال و جوابهای تشریحی کنکورهای وزارت بهداشت است.من خودم فقط روی مهارتهای خواندن و متن های مورد نظر طراحان کار کردم.در ضمن متنها با کلی لغت آشنا میشی.به این فکر کن که در پایان چقدر توی زبان مهارت پیدا میکنی.با انگیزه بیشتری میخونی.
اما کاش مدیریت محترم سایت موافقت کنن که شما بتونی سوالات و پاسخهای پارسال رو روی سایت بگذاری.ولی خیلی با محبتی.انشاالله رتبه 1 بشی چون تو اخلاق که یکی!

با درود
ببینید درسته خیلی از دوستانی که از این سایت استفاده می کنند، دسترسی به سوالات و کتابهای جدید ندارند ولی ما از نظر اخلاقی نمیتونیم قسمتی از محتوای یک اثر منتشر شده از سوی یک نویسنده یا ناشر رو برای دانلود رایگان بگذاریم. بالاخره نویسنده این کتاب برای این کتاب و حتی پاسخهای تشریحی سال آخر زحمت کشیده...
ولی من به شما یک مژده میدم که پاسخ تشریحی سوالات زبان امسال رو توسط یکی از نفرات برتر آماده کردیم و توی همین چند روز در سایت علوم پزشکی قرار میدیم... دیگه چی می خواین

noorolhoda

New member
قرار دادیم نه در عرض چند روز بلکه بفاصله ی 2 ساعت! برید دانلود کنید
سرعت عمل رو داشتین؟!:smiliess (15):

لینک دانلود در زیر:
پاسخ تشریحی درس زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت
سلام .
از مدیریت محترم سایت کمال تشکر را دارم.خیلی گل هستین.انشاالله در همه امور زندگی موفق باشید.

leiliyebidel

New member
با درود
ببینید درسته خیلی از دوستانی که از این سایت استفاده می کنند، دسترسی به سوالات و کتابهای جدید ندارند ولی ما از نظر اخلاقی نمیتونیم قسمتی از محتوای یک اثر منتشر شده از سوی یک نویسنده یا ناشر رو برای دانلود رایگان بگذاریم. بالاخره نویسنده این کتاب برای این کتاب و حتی پاسخهای تشریحی سال آخر زحمت کشیده...
ولی من به شما یک مژده میدم که پاسخ تشریحی سوالات زبان امسال رو توسط یکی از نفرات برتر آماده کردیم و توی همین چند روز در سایت علوم پزشکی قرار میدیم... دیگه چی می خواین
حق با شماست اخلاقی نیست ولی من ی فکری دارم نمیدونم کار درستیه یا نه؟؟!!:idea_majidonline:
میگم چ طور شما همونجوری ک توی اون تاپیک قول دادید ک پسیج بذارید بچه ها بیان نکاتشو بگن لطف کنید پسیج های همین کنکور گذشته رو بذارید(ک البته کم هم نیستن!!)بعد بچه ها هم بیان نکات و لغات مورد نظرشونو بگن بعد اونایی ک لزگی چاپ جدید دارن هم با توجه ب چیزایی ک از اون کتاب خوندن بیان نظر بدن!!!(دیگه شرمنده غیر مستقیم تر از این نمیتونستم بگم...:whistle:)
دقیقا نمیدونم با انجام این کار سر کی کلاه میذاریم!!!!ولی فک کنم بچه ها فقط همینو میخوان...:dadad4:

آخرین ویرایش:

meraeen

New member
سلام.
با تشکر.
پاینده باشید.

سلام دوست عزیز,من امروز به صورت اتفاقی با این سایت آشنا شدم.و از روی اطلاعاتتون متوجه شدم برای ارشد بیوشیمی بالینی می خواهی شرکت کنی.این رشته مورد علاقه منم هست. ممنون میشم تجربیاتت رو با من در میان بذاری.با تشکر

mamai86

New member

شک نکنید

حتما این توصیه تون یادم میمونه.ممنون ادمین

biotechnologist

New member

شک نکنید

با تشکر.منم اول رضازاده خوندم بعد لزگی.البته کلاسهای استاد رضازاده رو هم رفتم.دقیقا 70% زدم.هرچند پیش بینی خودم 90-80 بود.با ادمین محترم کاملا موافقم.

biotechnologist

New member
راستی توصیه من اینه که تابستون زبان رو حداقل روزی سه ساعت بخونید و حتما لغات رو با لایتنر مرور کنید.تاثیرش فوق العاده است.:smilies-azardl (181

بالا