هماتولوژی

سلام به همه دوستان انجمن من لیسانس زیست شناسی دارم میخوام هماتولوژی ادامه بدم آیا می تونم ؟ در ضمن در کدوم دانشگاهها اعم از آزاد و دولتی این رشته وجود دارد ؟

almaci

New member
سلام بله میتوانید . بیولوژی ها در اکثر رشته ها میتوانند شرکت کنند . چون ما بهترین رشته را خواندیم :bunnyearsmiley: بهداشت داره ولی ازاد را خبر ندارم موفق باشید

saeed5230

New member
تحسین

سلام بله میتوانید . بیولوژی ها در اکثر رشته ها میتوانند شرکت کنند . چون ما بهترین رشته را خواندیم :bunnyearsmiley: بهداشت داره ولی ازاد را خبر ندارم موفق باشید

آره خیلی رشته خوبی خوندید:p عمر خودتون رو تلف کردید :smilies-azardl (181 بچه های دبیرستانی از شما بهتر زیست بلدن دوتا واحد سوسک شناسی پاس کردید و آبیاری گیاهان دریایی.

almaci

New member
اقا سعید متاسفانه معلومه شما هیچ نوع اطلاعاتی در مورد رشته زیست ندارید و این باعث تاسف است که یک تحصیل کرده چنین دیدگاهی داشته باشد به شما پیشنهاد میکنم حتما به سایت پایگاه زیست شناسی ایران سر بزنید برای شما ارزوی موفقیت میکنم

etzio

New member
mr saeed ما تو دوره لیسانس مثلا رشته خودم میکروب 12 واحد بیوشیمی 6 واحد سلولی ملکولی با ژنتیک اندامک 8 واحد ایمنی شناسی 7 واحد ژنتیک8 واحد پاس میکنیم حالا ویروسو قارچو . . . بماند با کلی ازمایشگاه شما علوم ازا برین. . . زیرو رو کنین:smiliess (3):

jo-boy

New member
خیلی اینجور صحبت کردن زشته مثلا شماها تحصیل کرده این..
etzio عزیز دعا میکنم به علم با یه دید دیگه نگاه کنی چون با این حال احتمالا به همه چی تو زندگیت به دید زیرو رو نگاه میکنی!!!

شوکا88

New member
زهرا جان میتونی بری سایتoloompezeshki.comقسمت بالا سمت راست سایت اطلاعات دانشگاههایی که دانشجو میپذیره با منابع نوشته

saiedb55

New member
سلام

mr saeed ما تو دوره لیسانس مثلا رشته خودم میکروب 12 واحد بیوشیمی 6 واحد سلولی ملکولی با ژنتیک اندامک 8 واحد ایمنی شناسی 7 واحد ژنتیک8 واحد پاس میکنیم حالا ویروسو قارچو . . . بماند با کلی ازمایشگاه شما علوم ازا برین. . . زیرو رو کنین:smiliess (3):

خوب ماهم توي کارشناسي تموم اين واحدارو پاس کرديم تازه يه چيزي هم اضافه + اينکه تموم اينارو با آزمايشگاه پاس کرديم تازه از اون جالبتر تموم اين درسا باليني و از ديدگاه پزشکي هستن نه مثل عزيزان زيست شناس در حيوانات مختلف و شايد هم انسان به عنوان مثال درس باکتري شناسي پزشکي نه باکتري هاي اب . فاضلاب و ...
و از همه جالبتر اينکه بچه هاي زيست فکر ميکنن ميتونن توي آزمايشگاه باليني کار کنن من نميدونم چرا فکر نميکنن که شايد بتونن توي راديولوزي هم کار کنن شايد بتونن ها؟ نظر شما چيه بچه ها

etzio

New member
ماهم درسامون با ازمایشگاهه مثلا تو از میکروب بیشتر تستهای تشخیصی در ازمایشگاهو داریم.جهت اطلاع خیلی از بچه ها هم کلاسی من تو ازمایشگاها مشغول کار اموزی یا کارن/شما علوم ازا اگه مدعی هستین خیلی حالیتون میشه برین جلو پاتولوژیستا وایستین که همین مجوز ازمایشگاهو ازتون نگیرن اخه اوناام اعتقاد به شخصیت زیرو رویی علوم ازا دارن!!

etzio

New member
خیلی اینجور صحبت کردن زشته مثلا شماها تحصیل کرده این..
etzio عزیز دعا میکنم به علم با یه دید دیگه نگاه کنی چون با این حال احتمالا به همه چی تو زندگیت به دید زیرو رو نگاه میکنی!!!

من دیدم درسته شما بسکه زیرو رو کردین دیدتون یه جورایی شده!

miladp1372

New member
متاسفم برای کسایی که فکر می کنن علوم آزمایشگاهی خیلی بزرگه نه شاید یه درجه از زیست بهتر باشه ولی در حدی نیست که بخوان با رشته شون به ما پز بدن آره درسته مسایل مدیکال شما بیشتر از ما است ولی دیدگاه کلی زیستتون به ما نمی رسه یه چیزه دیگه هم بگم کار کردن تو آزمایشگاه اصلا کار بزرگی نیست من دوستام با لیسانس میکروبیولوژی و بیوشیمی خیلی راحت دارن کار می کنن این ادعاها رو بزارین برای ارشد خدا رو شکر از وقتی هم که دفترچه ارشد بهداشت وجود داشته رشته های زیست با علوم آز تو انتخاب رشته هیچ فرقی نداشتن ضمنا من کسی رو تو دانشگاه آزاد گرمسار می شناسم که با لیسانس گیاهی تونسته هماتولوژی تو تهران قبول شه برین برای خودتون دعا کنین ((عوض حرف های مسخره پاس کردن سوسک شناسی))

mina_m

New member
کاملا با میلاد موافقم.متاسفانه تو کشور ما بین مردم، حتی افراد تحصیل کرده این موضوع جا نیوفتاده که هر رشته ای به اندازه ی خودش مهم، پر اهمیت و شاید خوندنش سخته...
گاهی بعضی از دوستان با اینکه خیلی هم از بقیه موفق تر نیستند جوری فکر میکنند که انگار بهتر از اونا وجود نداشته و خدارو بنده نیستند.دوست عزیز به اطرافت نگاه کن...پر از آدمای موفق و فهمیده هست.
درخت هر چه پر بار تر باشه افتاده ترمیشه...
قضاوت با شما

maxin

Well-known member
آره خیلی رشته خوبی خوندید:p عمر خودتون رو تلف کردید :smilies-azardl (181 بچه های دبیرستانی از شما بهتر زیست بلدن دوتا واحد سوسک شناسی پاس کردید و آبیاری گیاهان دریایی.

زیست از بهترینای دنیاست تو ایران اینطور تلقی میشه ک رشته خوبی نیست(ازلحاظ کاری).بروبچ زیست ک هماتو قبول میشن از همه بیشترن

saiedb55

New member
قابل توجه دوستان زيست شناسي
واقعا تسليت ميگم
طبق بخش نامه حديد وزارت بهداشت هر کس و در هر مقطعي که بخواد در آزمايشگاه تشخيص طبي کار کنه بايد مدرک کارداني و يا کارشناسي علوم ژآزمايشگاهي داشته باشه
در ضمن استخدام زيست شناسا هم ممنوع شده
حال هي بگو من اينقد زيست خوندم چند واحد بيوشيمي خوندم ويا ....
اينم لينکش ابلاغ طرح طبقه بندی مشاغل دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور | بدنه خبر | دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کردستان

saiedb55

New member
در ضمن من هماتو تهران ميخونم اين زست شناس گياهي که ميگين و نديدم ما 16 نفريم 15 نفر آزمايشگاهي و 1 نفر زيست که تونم بنده خدا سر اي آزمايشگاه هماتو هاج و واج ميشنه مارو نگاه ميکنه دلم براش ميسوزه

ROJO

New member
har kas orze dare dars bekhoone b ye jaye khoob berese. hala engar azmayeshghah chi chie.azmayeshghatoon arzoonie khodetun.avaze inke doostetono rahnamai konid umadin vase ham shakho shoone mikeshid:rose: az bi adabi kasi b jaii naresid / dorrist adab b har gedaii naresid

بالا