صندلی داغ 11فردا شب -92/04/18 باحضورcheshmak

جوابهای چشمک رو چجوری ارزیابی می کنید؟ به نظر شما کی سو

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAHSABANOO

New member
سلام به همه عزیزان و دوستداران صندلی داغ

صندلی داغ مهمان دیگری داره واون کسی نیست جز
cheshmak
member608.gif

13189437821.jpg

دوستان گلم امیدوارم مثل همیشه قوانین را رعایت کنید:

1. از همه ی دوستانی که این پست را می خوانند دعوت می شود که در پرسش و پاسخ داغ! شرکت کنند.
  2. تاکید می شود که بهیچ وجه، سوالات را تا قبل از ساعت 10 شب سه شنبه در این تاپیک قرار ندهید(پستهای ارسال شده حاوی سوال ، ویرایش می شود).
  3. هر بار ، حدا اکثر چهار سوال (همزمان) پرسیده شود.
  4. از پرسیدن سوالات خصوصی خدادری فرمایید
  5. مهمان صندلی داغ میتواند به بعضی سوالات جواب ندهد(به اختیار خودش) پس ازپیگیری برای گرفتن جواب بپرهیزید.
    tvs.92.gif
  6. لطفا بحث و سوال س ی ا س ی نکنید .
    Just_Cuz_19.gif
  7. سوالها از طرف پرسشگران حتما شماره گذاری شود و مهمان صندلی داغ در پاسخ به هریک از سوالها باید نقل قول کند.
  8. به سه تا از سوالات بسیار بسیار داغ، از سه نفر، یک هدیه ی مجازی یادبود بهترین بیننده/خواننده اهداء میشه!

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان به خصوص چشمک جونم...........خوشحالم که فردا مهمون برنامه هستی..............بقیه دوستان هم بدونن در آخر مراسم مثل برنامه شیوا جان ، به عوامل اجرایی و مهمانان شام هم داده میشه...........اینم از الان هدیه من به چشمکی برای تشکر.

1%20%2868%29%7E7.jpg

mahsa.

New member
سلام چشمک جونم پشمک مهسا موفق باشی.

مهسا بانو این چه وضعشه ماباید بشینیم و هرشب همش صندلی داغ بیاییم نمیشه که اززندگی میفتیم
عزیز دلم مث سابق فقط پنجشنبه شبا باشه همه بتونن بیان حماسه سازی کنن یه هفته اطلاع رسانی یه روز اجرا البته این یه پیشنهاد منو بن نکنین گناه دارم.
خدا من دردمو به کی بگم ........
..

ghazal26

New member
سلام به همه دوستان...راستي چي شد مگه آقاي مرجي دكتر مجتبي نبود؟
بعدشم كه آشل جون بود... و حالا مهسا بانوي گلم!!!! اما باشه امشبو رو ديگه سعي ميكنم نت بيام..مهسا جان با نظر آبجي مهسا موافقم هفته اي يه بار يا نهايتا دو بار باشه جذابتره..

bacillus.bs

New member
چشمك ابجي به نه نه ملوك جون بگو بهت خوب برسه
فردا فشارت نيوفته نترسي هاااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ابجي ها همگي ميايم كمكت مي كنيم:28:

MAHSABANOO

New member
مهسایه عزیزی قرار بر همین بود ولی پشمک نبود خودشون خواستن که امشب باشه من بی گناهم
smiley-29.gif

padideh

New member
بهو بهو به يكي هست توشون قشنگ ........اي جان گربشو چ كشندس ! خانم اين چيه گذوشتي گربس يا درندس!!
سلام عرض شد. ببينيد كي اومده.....عاغا امشب حتما ميام تو صندلي داغ اجي چشمكم....اي جونممممم اي جوننن
باسيل ، ملوك، اكو، اشل....اون ذغال هارو باد بزنيد تا داغ داغ بشه....امشب حتما ميام..
چنانت كوبم گرز گران.....واي ب حالت از ج دادن ب سوالام طفره بري.....با تانكم محوت ميكنم.گفته باشم

MAHSABANOO

New member
يوهاهاهاااااااااااا
takht.gif

افتخار دارم مهمان اين هفته ي صندلي داغ رو به شما عزيزان و دوستان انجمن علوم پزشکی دات کام معرفي كنم ...چشمک
member608.gif
گل و بلبل ... عرق بيدمشك
choir.gif

آخ جوووووووووووووووووووون
icon_pf%284%29.gif
الان شروع میشه

آخرین ویرایش:

cheshmak

New member
سلام سلام دوستان...........بابت تاخير عذر ميخوام...من اماده م:thumbsupsmileyanim:

حسان

Well-known member
بسم الله الرحمن الرحیم
دینگ دینگ دینگ..... ساعت 22 این جا انجمن علوم پزشکی استدیو صندلی داغ...

مهمون امشب= چشمک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا