کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

kiana

New member
دوستای عزیزی که مایل هستند اینجا دور هم جمع بشیم تا کتاب لغات ضروری تافل رو با هم تموم کنیم تا بعد لزگی رو شروع کنیم. دوستان لطفا اعلام آمادگی کنید تا شروع کنیم :rose:

دختر شرقی

New member
سلام منم هستم.:smilies-azardl (113
اما پنج درس دیگه از 504 مونده.
اونو که تموم کنم به جمعتون می پیوندم.
از کی میخواین شروع کنید؟:smilies-azardl (181
من 5 درس اولشو خوندم...

Maryam.A

Well-known member
سلام خدا قوت منم هستم
من 504 تا درس 27 خوندم
ولی میخوام تافل بخونم
از کی؟
روزی 1درس؟
با لایتنر موافقید؟

یه سؤال برا کسی که زبانش ضعیفه چی بشنهاد می کنید؟

kiana

New member
خب پس تعدادمون برای شروع خوبه برای دوستانی که کتاب رو نمیشناسن بگم که اسم دقیق کتاب لغات ضروری برای تافل نوشته Barron که من خودم ترجمه مهدی سید آبادی رو دارم البته ترجمه های دیگه ای هم داره که همه شبیه هم هستن..... کتاب 30 درس داره که هر درسش 15 لغت داره و در بهترین حالت اگه بخوایم بازده خوبی تو یادگیریش داشته باشیم هفته ای 3 درس بیشتر نمی توینم بخونیم..... من خودم از جعبه G5 برای لغات استفاده می کنم که عین جعبه لایتنره..... حالا دوستانی که می خوان هفته ای 2 درس بخونیم یا هفته ای 3 درس نظر بدم چون اینم در نظر بگیریم که باید وقت برای بیوشیمی هم بذاریم..... زمان شروع رو هم از سه شنبه 18 تیر در نظر بگیریم و هر هفته سه شنبه ها گزارش کارمون رو بیایم بگیم و رفع اشکال کنیم

آخرین ویرایش:

kiana

New member
سلام خدا قوت منم هستم
من 504 تا درس 27 خوندم
ولی میخوام تافل بخونم
از کی؟
روزی 1درس؟
با لایتنر موافقید؟

یه سؤال برا کسی که زبانش ضعیفه چی بشنهاد می کنید؟

سلام مریم جان جواب سوالات رو تو پست قبلیم دادم اما در مورد اینکه کسی که زبانش ضعیفه باید چه طور شروع کنه جواب من اینه که اول باید متن های سبک شروع کنه و لغات رو تو متن یادبگیره چون کسی که زبانش ضعیفه نمیتونه لغات رو جداگانه و تو حجم زیاد یاد بگیره خیلی زود از یادش می ره ولی وقتی تو متن می خونه تو ذهنش موندگار میشه و کنار این متن های سبک باید گرامر اولیه رو هم بخونه چون تو فهم درک مطلب کمک می کنه. امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی بازم اگه سوالی بود در خدمتم :smilies-azardl (113

kiana

New member
خب تا اینجا 8 نفر شدیم دیگه فردا هم نظراتون رو راجع به برنامه بگید که از سه شنبه شروع کنیم به خوندن :thumbsupsmileyanim:

neda93

New member
سلام
منم هستم :smilies-azardl (113
ممنون کیانا جون از تاپیک خوبت خیلی به موقع بود

neda93

New member
بچه ها به نظر من هفته ای 2 درس بخونیم بهتره
هر درس تافل 15 لغت داره و 10 تا متن که هم تو جملاتی که برای مثال هر لغت آورده و هم توی متنها کلی لغت جدید هست که باید بخونیم
مطمئنا همه کنار زبان درس اصلیمون رو هم میخوایم تو تابستون بخونیم پس باید وقتی که میخوایم برای زبان بذاریم معقول باشه
به نظرم 15 لغت هر درس رو یک روز و هر 5 تا متن رو هم تو یک روز بخونیم که میشه هر درس 3 روز
و جمعه ها هم بزاریم برای دوره یا عقب افتادگیهایی که ممکنه پیش بیاد
البته این نظر من بود بچه ها هر چی جمع تصمیم بگیره منم قبول دارم
:ad54ad:

Maryam.A

Well-known member
مرسی بچه ها
به نظر من روزی 7 , 8 لغت
در عرض 2روز 1درس خونده شه
1روزم برا حل تمرین و متن
جمعه ام یه دوره اجمالی
یعنی در کل تو هفته 2 درس

حالا بچه ها نظر بدن
هرجوری باشه برنامه
اما من لایتنر و بیشنهاد میکنم جواب میده

Maryam.A

Well-known member
بچه ها یه کتاب معرفی کنید برا کسی که زبانش خوب نیست
دوستمه کمک خواسته من جز تافل و 504 و 1100 کتابی نمیشناسم
سطح زبانش بایینه اذیت میشه
کمک کنید ممنون میشم

e-arab

New member
سلام به همگی-منم هستم
به نظرم تعدادمون که کم نیست از همین سه شنبه شروع کنیم هر چه زودتر بهتر

آخرین ویرایش:

kiana

New member
نظر شخصی منم اینه که هفته ای 2 درس بخونیم باز بقیه دوستان نظر بدن تا امشب تصویب بشه و از فردا شروع کنیم :ad54ad:

بالا