تست های 504 واژه

hassan.n

New member
تست های 504 واژه برای دوستانی که می خواهند دامنه لغات خود را افزایش دهند ، تقدیم می گردد.

hassan.n

New member

sara_kazd

New member
سلام
برای زبان ارشد خووندن کتاب 504 کافیه یا باید کتابهایی که وزرات بهداشت معرفی کرده رو خوند؟!!
ممنون

Haydi

New member
سلام
برای زبان ارشد خووندن کتاب 504 کافیه یا باید کتابهایی که وزرات بهداشت معرفی کرده رو خوند؟!!
ممنون

سلام
شما میتونید تو تاپیک "معرفی رفرنس زبان برای ارشد وزارت بهداشت"
جواب خودتونو پیدا کنید.

nbio

New member
سلام برای زبان تافل ولزگی به نظر من مهم ترینه حتی مهم تر از رفرنس های اعلام شده وزارت بهداشت فقط و فقط تکرارتونو زیاد کنین مطمءن باشین به نتیجه مطلوب خواهید رسید موفق باشین.

Hamidvet

New member
سلام برای زبان تافل ولزگی به نظر من مهم ترینه حتی مهم تر از رفرنس های اعلام شده وزارت بهداشت فقط و فقط تکرارتونو زیاد کنین مطمءن باشین به نتیجه مطلوب خواهید رسید موفق باشین.

دقیقا نظر منم همینه؛ ترکیب تافل + لزگی شما رو در زدن اکثر تست ها مطمئن میکنه، حالا اگر 1100 واژه رو هم بخونید دیگه چه بهتر!

hassan.n

New member
یک منبع زبان انگلیسی کارشناسی ارشد علوم پزشکی که پارسال چاپ شد این منبع با راهنما و سئوالات سنوات پارسال است و منبع خیلی مفیدی برای داوطلبان ارشد است که نویسنده آن دکتر ناصر جاجی پور و ناشر انتشارات مع ین است که تمام لغاتی که در کارشناسی ارشد اومده در آن کتاب موجود می باشد که خودم به صورت فلش کارت آماده کردم که دوستان می توانند از آدرس http://quizlet.com/hassan6 دانلود نمایند.

بالا