دیر نیست؟؟؟؟؟؟؟

arman

New member
دوستان سلام

به نظر شما اگه کسی از اذر ماه بخواد شروع کنه واسه ارشد علوم پزشکی بخونه دیر نیست؟:(50):

gil@ss

New member
هیچ گاه برای آغاز دیر نیست فقط کافی است به خود بگویید این بار کار نا تمام را تمام خواهم کرد...

طاها

New member
آرمان خیلی ها که بیس خوبی دارن دیر تر از اینا هم شروع کردن و نتیجه خوبی گرفتن . به نظرم اگه پایه خوبی داشته باشی و پشتکار خوب میتونی موفق باشی.

patris

New member
منم چند روزه شروع کردم وکلی هم امید دارم چرا که نه حتما میتونیم و کلی هم وقت داریم به شرطی که از الان بدونیم میخوایم چیکار کنیم و یه برنامه کلی داشته باشیم.پس نگران نباش ارمان جان

mamai86

New member
نه دیر نیست. به موقع ست.ازین به بعد هر چی خونده شه تو ذهن میمونه تا آزمون.
اما زودتر از اینا میخوندین کلی باید تکرار و مرورتو بیشتر میکردی.
موفق باشی:smilies-azardl (113

nazanin91

New member
آرمان آره دیر شده !!ولی تو می تونی نشون بدی دیر نبوده...........:thumbsupsmileyanim:

taraneh s

New member
نه اصلا این فکرو نکن اگه از الانم شروع میکردی بازم 5 ماه وقت داشتی.5ماه زمان کمی نیس.پس بایه برنامه درست ...چرا که نه؟؟!!

marsian

New member
سلام بچه ها من ميخوام تغيير رشته بدم و تغذيه بخونم اما نميدونم كدوم كتابو بايد بخرم اصلا اطلاعاتي راجع به كتابها ندارم چون رشتم بيوشيمي بوده . اگه اينجا كسي هست كه واسه تغذيه ميخونه لطفا راهنماييم كنه :smilies-azardl (181البته بيوشيمي مشكلي ندارم فقط تغذيه[

آخرین ویرایش:

taraneh s

New member
سلام مارسیان من کتابایی که باید بخونی رو پیغام زدم واست:ad54ad:

شهرزاد

New member
سلام
من تاره میخوام شروع کنم به درس خوندن
نمیدونم باید چیکار کنم
چه کتابایی بخونم
چجوری برنامه ریزی کنم
کی دوست داره یه من کمک کنه؟

mahsa.

New member
گل من سعی کن پیوسته بخونی و روزانه6ساعت براش وقت بزاری موفق میشی اگه باورکنی.

پرستاری86

New member
سلام
هر رشته ای هستین توصیه من اینه که یک امتحان تعین سطح از خودتون بگیرین و ترجیحا از کنکور وزارت بهداشت باشه و درصدای خودتون با قبول شده همون سال مقایسه کنین ببینین چقدر زمان نیاز هست برای رسیدن به درصد دلخواه
حتما حتما حتما حتما از مشاور و راهنما اون رشته کمک بگیرین
موفق باشید.

پرستاری86

New member
اره
به نظر من کنکور وزارت بهداشت باید با برنامه ریزی درست بری جلو وگرنه جز اینکه خودتو چند سال درگیر کنی که شاید موفق بشی نیست.
شما از هر کی داخل گروه پزشکی ارشد قبول شده بپرسین میبینین اتفاقی و با چند ماه و روزی چند ساعت قبول نشده و قطعا راه درست رفته و قبول شده.

sefidrooze

New member
.................ببین عزیزم....بستگی به خود طرف داره..به نظر من اروم شروع کنی یعنی از مهر ماه و قبل از عید سعی کنی که یه مرور کوچولو داشته باشی که خیالت راحت شه حداقل یه دور کامل خوندی.بعد از عید گازشو بگیر.بازم میگم بستگی به خودت داره.به نوع رشتت.تعداد منابع.کتابایی هست ازش سوال میدم که چند ماه وقت میبره که فقط اجمالی بفهمی چی میخواد و چی میگه.رشتتو بسنج.منابعت رو...خودتو....سرعت درس خوندنتو....تعداد رقیباتو.....کسایی بودن که توی وقت کم به خاطر اون استرس که وارد میشه و ترشح اون هورمون که تازه کشف شده و حافظه رو قوی تر میکنه موقع استرس بهترین نتیجه هارو هم گرفتن.منابعتو بگیر و حجم کتابو واسه خودت کم کن چون کتاب خوندن حوصله میخواد.کسی نمیتونه به تو بگه که از کی شروع کن؟چند ساعت بخون ویا..

آخرین ویرایش:
بالا