متخصصان تغذیه انجمن لطفا راهنمایی کنید...

Lilinaz22

New member
دوستان گل تغذیه ای انجمن
سوالی دارم که فکر میکنم جوابش به درد خیلی ها می خورد, و از شما برای گرفتن جواب این سوال کمک می خواهم.
اگر کسی حدود 10 کیلو اضافه وزن داشته باشه و بیشتر این چربی ها در قسمت شکم و بازوها جمع شده باشند,بهترین رژیمی که میتونه برای آب کردن چربی ها در این نقاط از بدن به کار برده شود چیست؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
:riz304:

negar91

New member
دوستان گل تغذیه ای انجمن
سوالی دارم که فکر میکنم جوابش به درد خیلی ها می خورد, و از شما برای گرفتن جواب این سوال کمک می خواهم.
اگر کسی حدود 10 کیلو اضافه وزن داشته باشه و بیشتر این چربی ها در قسمت شکم و بازوها جمع شده باشند,بهترین رژیمی که میتونه برای آب کردن چربی ها در این نقاط از بدن به کار برده شود چیست؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
به ازای هر 1 کیلو کاهش وزن 1 سانتی متر از دور شکم کم میشه اما برای کاهش وزن بیشتر میتونید از حرکات پیلاتس استفاده کنید من خودم توی مطب شخصیم برای کاهش چربی شکمی رژیم کااهش وزن 4 کیلو در ماه + حرکات پیلاتس + مصرف امگا3 رو توصیه میکنم اما مصرف امگا 3 شرایط خاص خودشو داره به تنهایی نمیتونه چربی شکمی رو کام کنه حتما حتما باید کنارش نرمش داشته باشین و یه نکته جالبتر مصرف نمکه مصرف نمک خصوصا نمکی که هنگام خوردن به غذا اضافه میشه باعث تجمع چربی در ناحیه شکمی میشه پس مصرف نمک رو تنها به هنگام پخت محدود کنید و نکته دیگه اینکه مصرف لبنیات پر چرب ممنوع
امیدوارم به دردتون بخوره

Lilinaz22

New member
به ازای هر 1 کیلو کاهش وزن 1 سانتی متر از دور شکم کم میشه اما برای کاهش وزن بیشتر میتونید از حرکات پیلاتس استفاده کنید من خودم توی مطب شخصیم برای کاهش چربی شکمی رژیم کااهش وزن 4 کیلو در ماه + حرکات پیلاتس + مصرف امگا3 رو توصیه میکنم اما مصرف امگا 3 شرایط خاص خودشو داره به تنهایی نمیتونه چربی شکمی رو کام کنه حتما حتما باید کنارش نرمش داشته باشین و یه نکته جالبتر مصرف نمکه مصرف نمک خصوصا نمکی که هنگام خوردن به غذا اضافه میشه باعث تجمع چربی در ناحیه شکمی میشه پس مصرف نمک رو تنها به هنگام پخت محدود کنید و نکته دیگه اینکه مصرف لبنیات پر چرب ممنوع
امیدوارم به دردتون بخوره

ممنون از راهنمایی تون نگار جان,حالا میشه این رژیم کاهش 4 کیلو در ماه را برام توضیح بدید؟

mehrshad

New member
peyroe harfhae negar, avalan varzesh bar khalafe tasavore omum charbie mozei ro kam nemikone, dovoman 5% kaheshe vazn zarurie ta charbi hae badan taghirate mani dari peyda konan, sevoman ba ye rezhim nemishe hamaro vizit kard ! Koli parametr bayad made nazar gharar begire!

Lilinaz22

New member
حالا اگه همزمان با شروع رژیم روزی 1 ساعت پیاده روی کنیم خوبه؟ یا حتما اون 5% چربی باید بدون هرگونه فعالیت بدنی کم بشه؟

mehrshad

New member
varzesh 60 ta 90min dar ruz mitune enerzhi masrafi ro bala bebare va mofide. Va barae hefze kaheshe vazn zarurie
varzesh be kam kardane vazn ham komak mikone.naghshe takmili dare.varzeshe tanha kaheshe vazne mani dari ijad nemikone .bedune rezhim.

بالا