اطلاعيه شماره ي 5 سازمان سنجش پزشكي ( ظرفيت پذيرش و كارت ورود به جلسه )كليك كنيد

biosta

Well-known member
:p7977cujr38iyymsu8:هيچوقت ظرفيت پذيرش با تعداد داوطلب كنكور در رشته هاي مختلف متناسب نبوده
چرا دو رشته با تعداد داوطلب يكسان ظرفيت پذيرش كاملا" مختلفي دارند .

آخرین ویرایش:

Leyenda

Well-known member
ظرفیت رشته ما نسبت به پارسال ,کمتر شده!!!:sadsmiley: (هماتو)

biosta

Well-known member
آره به نظر ميرسه كه مابقي رشته ها هم چنين باشدوظرفيت هايشان كم شده باشد
در عوض ظرفيت شعب بين الملل را بالا بردند !!!!!!!!!!!!!
ظاهرا" دانشگاه هاي علوم پزشكي با كمبود بودجه مواجه شدند و دارند با شعب بين الملل تامين اعتبار مي كنند .

bacillus.bs

New member
از ما ٩ نفر بيشتر شده در صورتي كه هر سال ٣٠ تا ٥٠ نفر اضافه ميكردنددددد

parnia

New member
آخه چراااااااااااااااا

مامایی 30 نفر کم شده
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

شوکا88

New member
بچه های هماتو.سالای گذشته هم هماتو بین الملل میگرفت؟امسال 8تاشهیدبهشتی میگیره ازونور روزانشو کم کردن

mpz

New member
بچه ها از کجا کارتو بگیریم؟؟؟ برای مهندسی پزشکی تهران 10 نفر بود حذف شده.مامایی 30نفر....ببینیم بقیه چی میشن :(

arezoomand

New member
بیوتکنولوژی 25 نفر کم شده.تهران و تربیت مدرسم کلا حذف شده.....:sadsmiley:واقعا که.....مهم نیست به امید خداهمگی جزو قبولی ها هستیم

saharraj

New member
بچه ها از کجا کارتو بگیریم؟؟؟ برای مهندسی پزشکی تهران 10 نفر بود حذف شده.مامایی 30نفر....ببینیم بقیه چی میشن :(

باید کل سایتشون رو بگردی تا ببینی کدوم قسمت کارت میدن
من گشتم,تو قسمت اطلاعیه ی 21/12/91هست اما هنوز فعال نشده

:13::13::13:

mpz

New member
کسی میدونه کجا میشه تعداد شرکت کننده هارو دید؟؟؟ یا مثلا چند نفر شرکت میکنن؟؟ همه امید و آرزو علومپزشکی تهران به دلمون موند...تهران رو ول کنی بری کرمونشاه درس بخونی یا شیراز...اخه خدا قبول میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

Leyenda

Well-known member
بچه های هماتو.سالای گذشته هم هماتو بین الملل میگرفت؟امسال 8تاشهیدبهشتی میگیره ازونور روزانشو کم کردن

بین المللیشو نمیدونم!
ولی شهید بهشتی پارسالم 6 نفر روزانه میگرفته امسالم همون 6 نفره!!!
تهران کم کرده!پارسال 14 نفر میگرفت امسال 6 نفر

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
بیوتکنولوژی 15 نفر کمتر شده ... فقط 65 تا میگیره
تهرانم حذف کرده ... شیرازم 8 تا میگرفت شده 5 تا

خیلی باحاله ... ینی من حتما باید رتبه زیر 5 بیارم :25r30wi:..... خوب که امسال نخوندم ... وگرنه حتما قبول نمیشدم :riz481:الکیم به خودم سخت گرفته بودم

saharraj

New member
کسی میدونه کجا میشه تعداد شرکت کننده هارو دید؟؟؟ یا مثلا چند نفر شرکت میکنن؟؟ همه امید و آرزو علومپزشکی تهران به دلمون موند...تهران رو ول کنی بری کرمونشاه درس بخونی یا شیراز...اخه خدا قبول میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
تعداد شرکت کننده ها رو حتی بعدازآمونم موقع اعلام نتایج هم نمیگن.الکی ذهنت رو بااین مسائل دچار تشویش نکن که فایده ای نداره

شوکا88

New member
لیندا جونی کلا داغونش کردن اینا.بازخوبه مال ما تهران داره بیچاره بقیه بچه ها چی....بچه ها حالا کسی بین الملل هم میره؟؟؟؟؟؟؟

شادیا

New member
دوستای عزیزم ذهن خودتونو با این مسایل درگیر و ناراحت نکنین
تا امتحان چیزی نمونده بخواین به این مسائل فکر کنین که فقط خودتونو پریشون کردین
نمیگم مهم نیست اما شما که تلاش کردین حتما نتیجه ش رو میگیرین
فیزیک پزشکی امسال 78 نفر میگره تو کل کشور من آمار پارسال رو ندارم اما انگار میگفتن حدود 80 نفر گرفته حالا دقیقش رو نمیدونم کمتر یا بیشتر شده اما به این موضوع اصلا خودمو نگران نمیکنم
موفق باشین همگی
:rose::rose::rose::rose:

saharraj

New member
بچه ها این اطلاعیه ی شماره10 سنجشه, نه 5 !:21:

آخرین ویرایش:
بالا