استاد زرنگ...

Boloor

New member

روزی چهار دانشجو بودند که خیلی به خود اطمینان داشتند و برای همین چند روز مانده به امتحان تصمیم گرفتند که با هم به سفر بروند. وقتی برگشتند متوجه شدند که در روز امتحان اشتباه کرده اند و امتحان دوشنبه برگزار شده است در صورتی که فکر میکردند امتحان روز سه شنبه برگزار خواهد شد. برای همین تصمیم گرفتند که پیش استاد رفته و بگویند که ماشینشان در راه پنچر شده و آنها نتوانسته اند به موقع برای امتحان حاضر شوند. استاد این عذر را از آنها پذیرفت و روزی را معین کرد که از آنها امتحان بگیرد. استاد آنها را در چهار اتاق جدا قرار داد و سوالات امتحان را بین آنها پخش کرد. سوال اول یک سوال 5 امتیازی بود که بسیار آسان بود و همه دانشجوها به آن پاسخ دادند و برگه را برگرداندند تا به سوال 95 امتیازی پاسخ دهند. وقتی برگه را پشت و رو کردند به چیز عجیبی برخورد کردند. سوال 95 امتیازی این بود : کدام چرخ پنچر شده بود؟...
:25r30wi:

آخرین ویرایش:

neda n2

New member
عجب استاد زرنگي بود.خدا از اين استاداي زد حال نصيب نكنه.بلند بگو آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمين

sakar

New member
واقعا خیلی جالب بود

به این میگن استاد

در واقع اسم استاد مدیون همچین آدمایی

leiliyebidel

New member
یکی از استادای ما هم از اون ورژنای جدید بود!
ی بار تو یونی ما ی همایش نانوتکنولوژی برگزار شد و کارورزیا ب خاطرش کنسل شد؛بعد قرار شد اونایی ک کارورزیشون کنسل شده تو همایش حضور بزنن!
من ک سرم درد میکرد وا3 این چیزا از طرف بچه های گروه رفتم تا وا3 همه حضور بزنم...استادمون هم اونجا بود!وای ک با هم اتاقیام چ موش و گربه بازی در آوردیم تا بالاخره وا3 همه حضور زدیم!ولی مثه این ک استاده بو برد...
بعدش بچه ها رو ی جا جمع کردمو هر اتفاقی ک افتادو مو ب مو واسشون تعریف کردم...حتی لباسی ک اون خانم و آقای ارائه دهنده پوشیده بودن و نحوه ی ارائه شون...
ی کاری ک اون روز کردن این بود ک ی دستمال رو ک با فناوری نانو ساخته شده بود روش آب ریختن و هی قطرات آب رو روش سر میدادن!
حتی اینم ب بچه ها گفتم...ولی وقتی فرداش رفتیم کارورزی استادمون گفت ک همه باید کسر برن!!!چون نبودن!!!!!از استاد اصراااااارو از بچه ها انکااااااااار...
بعد بچه هامون شروع کردن ب آدرس دادن ک نشون ب اون نشونی ک....
همه چیو گفتن ک ی دفعه استادمون پرسید:اون دستماله چ رنگی بود؟؟؟؟ و سریع زل زد تو چشای من ک نرسونم... :smiliess (12):همراه با ی لبخند ملیح ک ینی هنوز خیلی جوجه ای!!!:dadad4:
خلاصه اون استادو هیچ رقمه نشد بپیچونی!فقط من موندمو کلام سرشار از لطف دوستان!!!!!!:65d6a5d6s:

بالا