کارشناسی ارشد بیوشیمی دوره های فراگیر پیام نور

مجید

New member
به نام خدا

با سلام

آیا دوره کارشناسی ارشد رشته بیوشیمی دانشگاه پیام نور ارزشمندهستش ؟ هر کس در این زمینه اطلاعات مفیدی می تونه بده خواهش می کنم دریغ نکنه

Maryam.A

Well-known member
آقا مجید الان هیچی ارزشمند نیست
آزاد یه دردسر
سراسری یه دردسر
بخوان تخریبتون کنن
دانشمندام که باشید می گن ارزش ندارید

فارغ تحصیلای دانشگاه تهران استاد آزادن
فارغ تحصیل دانشگاه ازاد استاد پیام نور
فارغ تحصیل پیام نور نمیدونم حتمأ بیچاره باید بره
تو مدرسه تدریس کنه

ببخشید اگه انرژی منفی دادم
حقیقتو گفتم

Mohammad gh

New member
اقا جان هرکی دوست دارید پیام نور باشه گزینه اخر!اونم در شرایطی که یه جنگ بسیار سخت شده و شما در خط مقدم جبه قصد ادامه تحصیل دارید و نمیتونید برید سر برای همین خود خوان پیام نور به کارتون میاد!!ببینید پیام نور یه سیستم کژدار و مریضه از نظر تحقیق و پژوهش که اسن نگو!!!یادمه خانم یکی از همی های من فارغ التحصیل ارشد بیوشیمی پیام نوره حتی با اینکه برای پایان نامش که شوهرش پارتی داشت تونست یه موضوع خوب جور کنه و در یک کنفرانس در چین ازش دعوت کردن باز هم الان بی کاره .کادر علمی بسیار ضعیفی داره و درکنارش کمبود شدید امکانات هم کاملا احساس میشه
پیام نور فقط برای رشته های انسانی خوبه اونم نه رشته های استراتژیکش مثل حقوق یا روان شناسی بلکه مثلا علوم تربیتی چون رشته های تجربی واقعا نیاز به اساتید قوی و امکانات دارن...از اونجا که پیام نور سیستم حضوری واقعی نداره و های حضوریش نهایت ۶ ۷ جلسه هستن و اونم اختیاری پس رسما میتونم بگم جامعه ی فعال دانشجویی هم نداره
بازم اطلاعات بیشتر خواستید میتونید پیام خصوصی بزنید.

konjkave

New member
دوستانه میگم اگه شده ده سال پشت کنکور بمونید پاتون پیام نور نذارید که پشیمون میشید.من موقعی که برای اولین بار کنکور دادم از بس که استرس ویک سری مشکلات شخصی داشتم نتونستم رتبه عالی بیارم علاوه بر اینکه شهرستان هم نمیتونستم بزنم همون سال اول چشم بسته رفتم پیام نور الان یکسال ونیم فارغ التحصیل شدم بخدا روزی نیست که به خودم نگم چرا رفتی پیام نور.کتاباشون که سطحش به شدت پایین استاد و م که اصلا صفر سیستم اداریشون هم بدتر از بقیه قسمتاش یه نامه بخوای بگیری انقدر وقتت میکشن که حد نداره.از لحاظ کارهای پژوهشیم که فقط همینو بگم که من با چن تا از دوستام انقدر رفتیم به استادامون گیر دادیم که ما کار پژوهشی میخوایم انجام بدیم استادمون گفت تو قانون دانشگاه پیام نور کار پژوهشی در دوره لیسانس غیر قانونی البته ما بالاخره حرف خودمون به کرسی نشوندیم و دو تا کار پژوهشی انجام دادیم که بازم به لطف استادامون هنوز چاپ نشده ودرگیرش هستیم.نمیخواستم نا امیدتون کنم ولی واقعا پیام نور ایراد زیاد داره و دیدی هم که عامه روی این دانشگاه دارن بیشتر اذیتمون میکنه مخصوصا ما که خیلیم هم درسخون بودیم واز طریق کنکور سراسری هم وارد این دانشگاه شده بودیم.اینم بگم که اگه بخواین بدون پارتی کار پیدا کنید وقتی بدونن مدرکتون پیام نور همون شانس استخدام کمی هم که وجود داره به کل از بین میره.

بالا