کارنامه های ارشد زیست 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
سلام دوستان عزیز

ازتون میخوام که کارنامه هاتون یا درصد هاتون رو حداقل و رتبه ای رو که موفق شدید کسب کنید اینجا قرار بدید حتی اگر خیلی هم مناسب نبوده بازم میتونه کمکی به حال آیندگان باشه

فعلا چندتا کارنامه رو از سایت استاد جبارزاده میزارم براتون بلکه تشویق بشید:whistle:

ایشون در میکروبیولوژی تک رقمی شدن

1368682207_1_FT4985_bahar.jpg

فقط اضافه میکنم که گرایش 1 یعنی سلولی 2:ژنتیک 3:میکروب 4:بیوشیمی 5:بیوفیزیک 6:بیوتکنولوژی میکروبی 7:زیست شناسی دریا(بیوتک دریایی)

آخرین ویرایش:

rozhan20

New member
مثل اینکه امسال درس میکدوبیولوژی خیلی تعیین کننده بوده

Mohammad gh

New member
بله همیشه وقتی به چیزی کمتر توجه میشه یا درسی سختتر میشه اهمیتش پر رنگتر میشه

Mohammad gh

New member
1368363475_1_FT4985_1.jpg

اینم کسی که میکروب و مجموعه ویروس رو صفر زده:)البته ایشون زبان رو هم صفر زدن ولی بیوشیمی و سلولی رو خیلی خوب زدن

biologisst

New member
معدل هم خیلی موثره...اگر دقت بشه به ترتیب معدل به مراتب درصد ها هم کمتر میشه!!و البته جدای از درصد ها رتبه ها بیش تر و بیش تر...

parvaneh.g

New member
الان این دوستمون شانسیم داره برای روزانه قبول شدن؟درسایی که زده درصداش خوبه به نظرم چون زبان نزده رتبه هاش زیاد خوب نشده
1368363475_1_FT4985_1.jpg

اینم کسی که میکروب و مجموعه ویروس رو صفر زده:)البته ایشون زبان رو هم صفر زدن ولی بیوشیمی و سلولی رو خیلی خوب زدن

Mohammad gh

New member
الان این دوستمون شانسیم داره برای روزانه قبول شدن؟درسایی که زده درصداش خوبه به نظرم چون زبان نزده رتبه هاش زیاد خوب نشده

اگر هم داشته باشه شاید درجه پایین ترین روزانه ها مگه اینکه پیام نور بخواد بره که ۱۰۰% قبوله شبانه ی خوب هم فکر میکنم قبول بشن

اگر زبانشو ۲۵ میزد میکروب و مجموعه ویروسم همینطور شرایطش خیلیی متفاوت میشد

raha11

New member
اگر هم داشته باشه شاید درجه پایین ترین روزانه ها مگه اینکه پیام نور بخواد بره که ۱۰۰% قبوله شبانه ی خوب هم فکر میکنم قبول بشن

اگر زبانشو ۲۵ میزد میکروب و مجموعه ویروسم همینطور شرایطش خیلیی متفاوت میشد

ولی زیر گروههای 1و4 که خوبن فکر کنم شانس قبولی وزانه داره

سلام
بچه من توی انتخاب رشته بیوتکنولوژی ها را به این ترتیب زدم به نظرتون کدوم را میارم؟
رتبه 243
البته معدلم خوب نیست و بقیه رتبه هام هم بالاس:

بیوتکو دانشگاه تهران
بیوتکنو اصفهان
بیوتکنو فردوسی مشهد
بیوتک مالک اشتر تهران
بیوتک پژوهشگاه تهران
بیوتک شاهد تهران
بیوتک اصفهان شبانه
بیوتک شهرکرد

shida

New member
ببخشید با رتبه 270 سلولی امیدی واسه روزانه یا شبانه دانشگاه خوب هس؟

shida

New member
آخه من فقط روزانه سلولی تهران و خوارزمی تهران و روزانه شیرازو اصفهلن و شبانه تهران و پژوهشگاه زدم به این شهرها امیدی هس؟؟؟؟

destiny

New member
سلام.احتمال قبولیت هست ولی نه تهران.حالا زیادم فرق نمیکنه هر جا که باشید بخونید برا دکترا

DNA.2013

New member
من بعید میدونم..سلولی شیراز اخریش 230 بوده سلولی اصفهانم 217 بوده...
چرا تبریز نزدی اونجا صد درصد قبول بودی

shida

New member
چه کنم! راه تبریز واسم دور بود نزدم اصلا . بدیش اینه که واسه رشته سلولی هم زیاد انگیزه ندارم و فکر میکنم کارآیی به اون صورت نداره البته یعنی آشناییت با این رشته و کارش زیاد ندارم به این خاطر شهر های دورتر رو نزدم ولی خوب گفتم اگه شهر های خوب مثل شیراز و شبانه اصفهان و اینا میکشید شاید علاقه ای پیدا کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا