انتخاب رشته (؟؟؟)

mozhgan mic

New member
سلام دوستان
اگه میشه دوستانی که میتونن در مورد انتخاب رشته و اولویت رشته ها و شهرا بهم کمک کنن یه دنیا ممنون
رتبه هام تو زیر گروه ها:سلولس مولکولی:24 ژنتیک:72 میکروب :9 بیوشیمی :91 بیوتکنولوژی گرایش میکروب 17

mj1919

New member
سلام دوستان
اگه میشه دوستانی که میتونن در مورد انتخاب رشته و اولویت رشته ها و شهرا بهم کمک کنن یه دنیا ممنون
رتبه هام تو زیر گروه ها:سلولس مولکولی:24 ژنتیک:72 میکروب :9 بیوشیمی :91 بیوتکنولوژی گرایش میکروب 17

توصیه من:
سلولی مولکولی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری!
مجهز ترین و پژوهشی ترین مرکز ژنتیک در کشوره! (تز ارشدم اونجا بود!)

mozhgan mic

New member
ممنون از راهنماییتون
آخه یه مشکلی هست تو دفترچه نوشته که خوابگاه نداره و من شهرستانیم
بین این رشته ها موندم میخوام تهران قبول شم ولی اصلن نمیدونم چیکار کنم به مشاورم دسترسی ندارم هرکدوم از دوستامم یه یه چیزی میگن و من واقعا نمیدونم چیکار کنم :(

mj1919

New member
ممنون از راهنماییتون
آخه یه مشکلی هست تو دفترچه نوشته که خوابگاه نداره و من شهرستانیم
بین این رشته ها موندم میخوام تهران قبول شم ولی اصلن نمیدونم چیکار کنم به مشاورم دسترسی ندارم هرکدوم از دوستامم یه یه چیزی میگن و من واقعا نمیدونم چیکار کنم :(

ورودی های دختر زیاده،
معمولا چند نفری یک خونه می گیرند،در شهرکهای نزدیک پژوهشگاه،
ولی دروغ چرا، مشکل خوابگاه داره، اذیت هم می شند بچه ها،

mozhgan mic

New member
به غیر از اینجایی که گفتین میشه راهنماییم کنید در مورد رشته ها نمیدونم کدومو اول بزنم مخصوصن بین میکروب و بیوتک موندوم زیست سلولی هم نمیدونم بزنم یا نه

saedidavoud

New member
سلام دوستان تورو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه .میخواستم بدونم روزانه و شبانه رشته سلولی و مولکولی خوارزمی سال پیش تا چه رتبه ایی قبولی داشته خصوصا شبانه؟

pirayesh2012

New member
sg
سلام دوستان

سلام تبریک میگم رتبه هاتون عالییه ومیشه منابعی رو که خوندین رو معرفی کنین مرسی

mozhgan mic

New member
sg

سلام تبریک میگم رتبه هاتون عالییه ومیشه منابعی رو که خوندین رو معرفی کنین مرسی

ممنون دوست عزیز.بله
بیوشیمی لنینجر
سلولی مجد با آلبرت
ژنتیک نجات مهدیه البته به نظرم یه منبع خوب واسش پیدا کنین بخونین بهتره چون اینی که من خوندم نکته وار و خلاصه گفته همه چیو
میکروب آموزگار واسه پوران پژوهش
ویروس جاوتز و ایمونو جزوه خودم
البته واسه همه این درسا جزوه ی دانشگاهیمم خونده بودم
انشاالله موفق باشید

بالا