درمانی شگفت انگیز برای استرس، بیماریهای روانی و بی خوابی !

negar91

New member
درمانی شگفت انگیز برای استرس، بیماریهای روانی و بی خوابی !

زندگی امروز همه ما پر از استرس و نگرانی و بی خوابیست. همه ما دوست داریم با مشکلات روبرو شویم اما بدون دلشوره های هرشبی . برای درمان مشکلات روانی این کار را انجام دهید .

یکی از راه های درمان کسانی که از ناراحتی ها و مشکلات روانی مزمن رنج می برند مطالعه و کتاب خواندن است. تحقیقات اخير پژوهشگران نشان می دهد کسانی که روزانه حداقل دو ساعت مطالعه دارند نه تنها عمر طولانی دارند بلکه از سلامت جسمی و روانی بیشتری نسبت به کسانی که مطالعه ندارند برخوردارند.

مطالعه نوعی ورزش ذهن است. کسانی که ذهن آرام و سالمی دارند دارای جسم سالمی هم هستند. ذهن آرام باعث می شود تا هنگام مشکلات،ذهن شیوه ای منطقی را انتخاب کند. ذهن آرام به دنبال تنش نیست و اغلب به مشکلات به عنوان مسئله ای قابل حل نگاه می کند. مطالعه تمایل به کجروی ها و افکار منفی را از بین می برد. تحقیقات اخیر همچنين نشان داده حتی اشخاصی که مطالعه می کنند خواب راحت تری نسبت به کسانی که مطالعه نمی کنند دارند .

پس می توان از مطالعه به عنوان دارویی معجزه آسا در درمان بیماری ها و مشکلات روانی یاد کرد.

منبع :.daypress.ir

negar91

New member
حالا کجاشو دیدی اگه کسی مشکلی داره واسه مشاوده در خدمتم:a2d3:

shahram25

New member
نگار من مشكل دارم من نميتونم حواسمو خوب جمع كنم فراموشي هم دارم البته از نوع زود گذر

shahram25

New member
نگار من مشكل دارم من نميتونم حواسمو خوب جمع كنم فراموشي هم دارم البته از نوع زود گذر

negar91

New member
اگه عاشق شدی شرمنده درمانی وا:smiliess (3):ست وجود نداره

بالا