کسی سوالی نداره؟!

Leyenda

Well-known member
از بدو تولد موفق بودم، وگرنه پام به این دنیا نمی رسید
از همون اول کم نیاوردم، با ضربه دکتر چنان گریه*ای کردم که فهمید جواب «های»، «هوی» است.
هیچ وقت نگذاشتم هیچ چیز شکستم بدهد، پی*درپی شیر میخوردم و به درد دلم توجه نمی کردم!
این شد که وقتی رفتم مدرسه از همه هم سن و سالهای خودم بلندتر بودم و همه ازم حساب می*بردند.
هیچ وقت درس نخوندم، هر وقت نوبت من شد که برم پای تخته زنگ می*خورد.
هر صفحه*ای از کتاب را که باز می کردم، جواب سوالی بود که معلمم از من می*پرسید.
این بود که سال سوم، چهارم دبیرستان که بودم، معلمم که من را نابغه می*دانست منو فرستاد المپیاد ریاضی!
تو المپیاد مدال طلا بردم! آخه ورق من گم شده بود و یکی از ورقه*ها بی اسم بود، منم گفتم اسممو یادم رفته بنویسم!
بدون کنکور وارد دانشگاه شدم :4d564ad6:هنوز یک ترم نگذشته بود که توی راهروی دانشگاه یه دسته عینک پیدا کردم،
اومدم بشکنمش که خانمی سراسیمه خودش را به من رسوند و از این که دسته عینکش رو پیدا کرده
بودم حسابی تشکر کرد و گفت: نیازی به صاف کردنش نیست زحمت نکشید این شد که هر وقت
چیزی از زمین برمی*داشتم، یهو جلوم سبز می شد و از این که گمشده*اش را پیدا کرده بودم حسابی تشکر می کرد.
بعدا توی دانشگاه پیچید: دختر رئیس دانشگاه، عاشق ناجی*اش شده ، تازه فهمیدم که اون دختر کیه و اون ناجی کیه!:21:
یک روز که برای روز معلم برای یکی از استادام گل برده بودم یکی از بچه*ها دسته گلم رو از پنجره شوت کرد بیرون،
منم سرک کشیدم ببینم کجاست که دیدم افتاده تو بغل اون دختره!:riz304:
خلاصه این شد ماجری خواستگاری ما
و الان هم استاد شمام! کسی سوالی نداره!؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

MD217

New member
:applause::25r30wi:
عجب.....شانسی بوده یارو!خدا نصیب همه از این شانسا کنه!مرسی باحال بود!!!!!!!!!!!!!!

Leyenda

Well-known member
........................................

ههه تارا از ته انباری این تاپیکو در اوردییاااا...
دو ـدو ونیم سال پیش این اولین پست من بود!!!!ههههه خودم یادم رفته بود!!!
مرسی

- - - Updated - - -

........................................

ههه تارا از ته انباری این تاپیکو در اوردییاااا...
دو ـدو ونیم سال پیش این اولین پست من بود!!!!ههههه خودم یادم رفته بود!!!
مرسی

بالا