بچه ها تیر خلاصو زدن

rezabushehry

New member
نامردا دارن آروم آروم سرمون رو زیر آب می کنن. امسال میخوان ظرفیت ها رو کم کنن به احتمال زیاد. الان فایل دانشگاه های پذیرنده رو گذاشتن، تو اکثر رشته ها تعداد دانشگاه های پذیرنده کم شده.
حالا چه خاکی به سرمون بریزیم؟ ::13: آزمون رو که یه ماه جلو انداختن، اینم از ظرفیت ها :mad_majidonline:

sefidrooze

New member
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ی ی واسه میکروب که تهرانو برداشتن

DNA.2013

New member
ای کاش زودتر فوق بگیرمو از این خراب شده برم
ما هم شدیم موش آزمایشگاهی
به ما که رسید کنکور یه ماه جلو افتادخبر جدیدشونم اینکه ظرفیتا کم شده!!!
مثلا امسال اصفهان ژنتیک انسانی نمیگیره !!!!!
الهی بمیرن که انقدر مارو تو منگنه گذاشتن !!!!

آخرین ویرایش:

waria

New member
پس دانشگاه تهران کو؟؟ینی جدی ایمنیشو برداشته؟؟:33:

padideh

New member
چرا شايعه پراكني ميكنيد؟!!! اصلا اسم ظرفيت كم كردن رو نيوردن تو اطلاعيه !!!! فقط اسامي دانشگاه هاي پذيرنده رشته ها ي مختلف هست !!! اتفاقا امسال قراره يه كم ظرفيت رو بالاتر ببرن !!!
اينقدر استرس ب ما وارد نكنيد

sefidrooze

New member
الهی سر بچتون بیااااااااااااد..... خدایا قیامتو به پا کن دیگه...

Taraa

Well-known member

بیوتک نه مدرس! نه اصفهان نه گلستان...
ممنون نوری جون

مدرس که مشکلی نیست ... همون بهتر که نگیره

ولی اصفهان حیف بود ... حالا گلستانم ....

میگم من چمه همش دلم نمیخواد امسال بخونم ... همش میگم بذا سال دیگه ... نگو مشکل اینجاس
:smiliess (11):

:riz481::riz481::riz481:

padideh

New member
شايد تعداد رو بردن بالا اگه برا بعضي شهرا رو برداشتن هنوز تعداد رو اعلام نكردن كه!

nori

New member
ممنون نوری جون

مدرس که مشکلی نیست ... همون بهتر که نگیره

ولی اصفهان حیف بود ... حالا گلستانم ....

میگم من چمه همش دلم نمیخواد امسال بخونم ... همش میگم بذا سال دیگه ... نگو مشکل اینجاس
:smiliess (11):

:riz481::riz481::riz481:

وای خوش به حالت. عجب روحیه ای من دلم می خواد گریه کنم. تربیت مدرس خیلی خوبه. انتخاب اولمه از تهران میگن بهتره توی رشته ما. تازه اصفهان. من اصفهانیم و خونمون بقل علوم پزشکیه. یه ذره راه. برای همین ناراحتم

flor

New member
مرسی پدیده جون>من جای نگار باشم ایت تاپیکو حذف میکنم.استرس بیخود میدین چرا.واقعابد بود

DNA.2013

New member
چرا شايعه پراكني ميكنيد؟!!! اصلا اسم ظرفيت كم كردن رو نيوردن تو اطلاعيه !!!! فقط اسامي دانشگاه هاي پذيرنده رشته ها ي مختلف هست !!! اتفاقا امسال قراره يه كم ظرفيت رو بالاتر ببرن !!!
اينقدر استرس ب ما وارد نكنيد

دوست من هیچ دانشگاهی نمیاد بیشتر بگیره..الان اوضاع اقتصادی مملکت ریخته به هم دانشگاها پول ندارن دیگه مخصوصا برای رشته های ازمایشگاهی مث ژنتیک و بیوتکنولوژی و...اگه خیلی لطف کنن بقیه دانشگاها مثل پارسال دانشجو بگیرن بازم کم شده چون تعداد دانشگاهای پذیرنده کم شده

Taraa

Well-known member
بچه ها به این اطلاعیه های گاه و بیگاهشون اهمیت ندید

درستونو بخونید .... خدا خودش هوای هممونو داره
:rose::rose:

Taraa

Well-known member
وای خوش به حالت. عجب روحیه ای من دلم می خواد گریه کنم. تربیت مدرس خیلی خوبه. انتخاب اولمه از تهران میگن بهتره توی رشته ما. تازه اصفهان. من اصفهانیم و خونمون بقل علوم پزشکیه. یه ذره راه. برای همین ناراحتم

نوری تربیت مدرس خوب نیستا .... اینو بچه های ارشد به من گفتن

بذار لینکشو پیدا کردم برات میذارم

ولی اصفهان خداییش ناراحتی داره ... منم اگه شیراز حذف شده بود ناراحت بودم الان
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

negar91

New member
بچه ها باز نشستین به خودتون استرس وارد کردین بابا بعد از چند دهه زندگی تو این شرایط باز هم اینقده زود عصبی میشین اولا کاهش ظرفیت که این هفته خیلی بحثش داغ بود واسه ارشد نیست بلکه وزارت بهداشت توی همون کنکور سراسری بچه های پیش دانشگاهی میخواد ظرفیتارو متعادل کنه و این الزاما معنیش کاهش ظرفیت نیست
برای ارشد هم فعلا فقط اسامی دانشگاههاست تا خرداد که ظرفیتا اعلام میشه نباید نتیجه گیری قطعی کرد نمونه اش رشته ما : سالیان سال 84 نفر واسه ارشد میگرفت پارسال یه دفعه ای به 104 افزایش داد کنارش هم ارشد پولی رو گذاشت پس افزایش ظرفیت چیز محالی نیست

بالا