بیایید یک بار ساکت نشینیم و اعتراض کنیم(تاریخ ارشد 92)

hugart

New member
دوستان بیایید یک بار هم که شده ساکت نمانیم و به ظلم هایی که به ما میشود اعتراض کنیم.

با انجام یک کار ساده در حد ارسال یک ایمیل همه با هم نشان دهیم که ما از همه چیز راضی نیستیم

یک ایمیل ساده به این آدرس بزنید تا شاید تعدد اعتراضات بایس تحولی شود نه به امید تغییر توسط خودشان دست روی دست بگذاریم

یه ایمیل بزنیم و درخواست کنیم آزمون ارشد را 1یا 2 هفته عقب بیانازند

برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید

shoeleh.

New member
دوستان بیایید یک بار هم که شده ساکت نمانیم و به ظلم هایی که به ما میشود اعتراض کنیم.

با انجام یک کار ساده در حد ارسال یک ایمیل همه با هم نشان دهیم که ما از همه چیز راضی نیستیم

یک ایمیل ساده به این آدرس بزنید تا شاید تعدد اعتراضات بایس تحولی شود نه به امید تغییر توسط خودشان دست روی دست بگذاریم

یه ایمیل بزنیم و درخواست کنیم آزمون ارشد را 1یا 2 هفته عقب بیانازند

برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید

سلام..........دفترچه ارشد اومده و زمان امتحان تغییر نمیکنه..............
پس اعتراض هیچ تاثیری نداره :sadsmiley:

biosta

Well-known member
تلاش منظم پاداش چند برابر دارد

سلام..........دفترچه ارشد اومده و زمان امتحان تغییر نمیکنه..............
پس اعتراض هیچ تاثیری نداره :sadsmiley:

آره همین طوره هیچ و هیچ تغییری نخواهد کرد اما من اگر کنکوری بودن حتما ایمیل رو می فرستادم بالاخره حرفم رو زدم
هرچند که اگر " گوش گوش آنها هست این پیام ها به جایی نخواهد رسید"
به نظرم تو اون وزارت خونه برای کسی مهم نیست که امتحان کی باشه مگر این که منافع شان به خطر بیفته که چنین نیز نیست .( اغلب جاها متاسفانه همین طوریه )
بایستی قدر زمان حال رو دانست و حتی یک روز رو هم از دست نداد این طوری که نظم و استمرار تو مطالعه باشه و از منابع مناسبی استفاده کنید که وقت اتلاف نشه تا حدی میشه این تغییر زمان رو جبران کرد
بهرحال این شرایط برای همه هست و تو عملکرد همه تاثیر خواهد گذاشت پس شرایط زمانی رقابت کنندگان همچنان یکسان هست !
و گرفتن نتیجه ی مطلوب بدیهی ست که ارتباط مستقیمی داره که این روزها رو چگونه و چطور بگذرونید
خود این تغییر زمان امتحان تلنگری هست برای این که از زمان باقی مانده مفید تر استفاده کنید .
و داوطلبان جدی حتما" قدر زمان باقی مانده رو خواهند دانست .

hugart

New member
این حرفا ما ایرانیا رو به اینجا رسونده. میتونن تو اطلاعیه های بعدی تغییر بدن

soroor_kh69

New member
پایه تم عجیــــــــــب :smilies-azardl (113
این طوری نمیشه ... نباید سکوت کنیم .بالاخره هیچ نتیجه ای هم که نگیریم باید حرفمونو بزنیم

aohm

New member
منم با وجود اينكه ميدونم تغيير نميكنه اين ايميلو فرستادم
فقط برا اينكه بدونن داوطلبا اعتراض دارن و سيب زميني نيستن
اگه حجم ايميلا زياد بشه خيلي خوب ميشه

biochemista

New member
حقیقت اینکه حتی یکماه هم بیشتر وقت بدن ما هم اتلاف وقتمان بیشتر خواهد شد و خسته تر خواهیم بود؛ این وقت باقی مانده خیلی عالیه به شرط جدی بودن!!!!:motat::painting:
پس دریاب لحظه هایت را....................................

Mohammad gh

New member
عزیزای من با انتخابات پرتنش روبرو مطمین باشید اگر اسمونم به زمین بیاد بازم تغییری ایجاد نمیکنن
برای تصمیم گیرها قضایای سیاسی خیلی خیلی مهمتر از علم و فرهنگ و .../size]

amiir

New member
سلام خسته نباشید همه بچه هایی که میخواین ارشد امتحان بدین.
خواستم بگم انصافا دو هفته دیر یا زود چیزی رو عوض نمیکنه،به جای اینکه وققتون رو بذارین برا اینکه ایمیل بزنین و منتظر بمونین که امتحان تغییر میکنه یا نه بشین بخونین خیلی بهتره.
حالا نگین چون خودم خیالم راحته اینو میگما،واقعا مطمئن باشین دو هفته خیلی چیزی رو عوض نمیکنه مخصوصا اینکه حداقل یک ماه پیش اعلام شده بود کنکور زودتر برگزار میشه،پس راحت میشد برنامه ریزی کرد دیگه.
موفق باشین.

hugart

New member
دوستان اعتراض به این نیست که چرا زود برگذار میکنن

اعتراض به همزمانی با آزمون دانشگاه آزاده

mikhak s

New member
بچه هاي سم شناسي هم به اين اعتراض دارن كه چرا الان بايد دو تا درس رو اضافه كنن وچرا بدون منبع معرفي كردن؟ بايد به عقلو شعورشون شك كرد:mad_majidonline:

شیده

New member
واااااااااااااای پیر شدم از دست بی فکری های اینا.الان باید اعلام کنن که منابع تغییر کرده!!!خدا یکی به اینا بفهمونه آزمون افتاده جلو امسال منابع رو تغییر نمی دادین آخه.من که زنگ زدم دیدم اون کسی که جوابگوی تماس هاست ادب و عقل رو همزمان نداره عصبانی شدم و چند جمله که لایقشون بود رو نثارشون کردم

foroozan

New member
دوستان اعتراض به این نیست که چرا زود برگذار میکنن

اعتراض به همزمانی با آزمون دانشگاه آزاده

دقیقاااااا
موضوع همینه که ازاد چرا امسال جوگیر شده وتاریخشو تغییر داده!اونکه تاریخش ربطی به مسایل پیش رو نداشت.خیلی هم زمانش خوب بود اماالان مااسترس اینو داریم که نکنه یه وقت دوتاآزمونامونم دریک روز بیفته.اونوقت همه اینارو ول کن 40تومنامون بربادمیره:(50):

biomar

New member
خیلی ناعادلانست...
حداقل زودتر میگفتن ینی تازه خبر شدن که امسال انتخاباته!؟؟!؟!:13:
من که ایمیل زدم.
از شما دوستانم خواهش میکنم فقط اینجا اعتراض نکنید. بلکه ایمیل بزنید.

یک بار هم که شده متحد باشیم تا قدرت پیدا کنیم. :28:

حتی اگر تغییری ندن هم باید بدونن که همه چی اینقدر ساده نیست و مردم بی تفاوت نیستن و میفهمن
که زندگی و برنامه ریزی ما بازیچه نیست.:smilies-azardl (12)
درسته که این یک ماه از زمان همه کم شده، ولی تاثیر این یک ماه برای همه که یکسان نیست.
شاید کسی به خاطر بیماری یا امثالهم تازه شروع کرده باشه و به اون یک ماه امید بسته و براش حیاتی بوده.

دوستان ایمیل بزنید و اعتراض کنید. وقتی ازتون نمیگیره کار دو دقیقست. نگید بیخیال و ولش کن و ...
همه ی این بی برنامگی ها و تغییرات غیر منصفانه به خاطر اینه که میدونن مردم فوقش یکم ناراحت میشن و بعد بیخیال قضیه میشن و همه چیزو رها میکنن...
اگر میدونستن که همه پیگیرن و حساسن، هیچوقت اینطوری عمل نمیکردن.

اگر به خاطر انتخابات بود خب دو هفته دیرتر برگزار میکردن نه یککککککککککککک ماه زودتر.:j58r36j3gcr4suxymup

آخرین ویرایش:

shapur68

New member
خیلی ناعادلانست...
حداقل زودتر میگفتن ینی تازه خبر شدن که امسال انتخاباته!؟؟!؟!:13:
من که ایمیل زدم.
از شما دوستانم خواهش میکنم فقط اینجا اعتراض نکنید. بلکه ایمیل بزنید.

یک بار هم که شده متحد باشیم تا قدرت پیدا کنیم. :28:

حتی اگر تغییری ندن هم باید بدونن که همه چی اینقدر ساده نیست و مردم بی تفاوت نیستن و میفهمن
که زندگی و برنامه ریزی ما بازیچه نیست.:smilies-azardl (12)
درسته که این یک ماه از زمان همه کم شده، ولی تاثیر این یک ماه برای همه که یکسان نیست.
شاید کسی به خاطر بیماری یا امثالهم تازه شروع کرده باشه و به اون یک ماه امید بسته و براش حیاتی بوده.

دوستان ایمیل بزنید و اعتراض کنید. وقتی ازتون نمیگیره کار دو دقیقست. نگید بیخیال و ولش کن و ...
همه ی این بی برنامگی ها و تغییرات غیر منصفانه به خاطر اینه که میدونن مردم فوقش یکم ناراحت میشن و بعد بیخیال قضیه میشن و همه چیزو رها میکنن...
اگر میدونستن که همه پیگیرن و حساسن، هیچوقت اینطوری عمل نمیکردن.

اگر به خاطر انتخابات بود خب دو هفته دیرتر برگزار میکردن نه یککککککککککککک ماه زودتر.:j58r36j3gcr4suxymup

من ایمیل زدم و گفتم تاریخ کنکور با کنکور دانشگاه آزاد یکیه توکل به خدا

iran khanom

Member
حالا گيريم كنكور با آزاد تداخل پيدا نكرد،حتي يه ماه عقب افتاد و حتي قبولم شديم و حتي فوقم گرفتيم با معدل 20
آخرش چيه؟؟؟؟همه بيكاريم.تازه سركارم بريم با 500هزار فقط ميتوني براي يه ماهت نون بخري
آخرش كه چي؟
اين همه حرص براي چيه؟
عزيز من،من تو هيچ فرقي با ديپلم بيسواد سيكل نداريم
چه بسا اونا زندگي بهتري داشته باشند

متاسفم متاسف ما متاسفانه فقط داريم شماره چشممون ميبريم بالا و ثروت ناشرا و چاپخونه ها و موسسه ها رو افزايش ميديم
به كجا ميخوايم برسيم خدا ميدونه

mina6228

New member
فک نمیکنم زمان آزمون تغییری بکنه ....یعنی امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید اگرتماس بگیریم بهتر باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم میگم چرا 2 هفته عقب ننداختند به جای اینکه جلو بندازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:14::riz513:.

biomar

New member
ما باید اعتراضمون رو انجام بدیم! چه تغییر بدن چه ندن... اینطوری میفهمن که همهینطوری هم نیست که هر تصمیمی بخوان بگیرن و همه هم تسلیم باشن... لااقل شاید از سال های بعد کمی توی این روند تجدید نظر کردن!!!!

بالا