میزان شهریه دانشگاه آزاد ؟

مجید

New member
به نام خدا

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

کسی می دونه هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته های زیست شناسی دانشگاه آزاد ترمی چقدر می شه ؟

با تشکر

ninol

New member
سلام بستگی به تعداد واحدی که در هرترم بر میدارید هم داره اما حدودا ترمی 2 میلیون می شه

bacillus.bs

New member
منم امثال ژنتيك قبول شدم ولي نرفتم زنگ زدم پرسيدم گفتند ١،٨٠٠

bacillus.bs

New member
زنده باد مريم
726019_dancegirl2.gif

soso26

New member
ببخشدااااااا ینی الان من پولمو تو جوب میریزم ارههههههههههه

bacillus.bs

New member
فقط كه پولش نيست ارزش مدرركشم هست
البته نه اين كه بي ارزش باشه هاااا به كسي بر نخورهههه خواهشا
ولي رشته هاي ازاد مثل وزارت علوم هست بستگي به علاقه داره
وزرات بهداشت تخصصي تر هست

soso26

New member
دقیقا خودم میدونم بی ارزش نیست وگرنه نمیرفتم.درس خوندن به نوع دانشگاه نیست مهم اینه که چطور دارس بخونی نه اینکه کجا بخونی.

sara77

New member
بچها رشته ی هماتو یا ایمنی دانشگاه ازاد ندارن؟؟؟

bacillus.bs

New member
نه سارا جان
البته وزارت بهداشت دانشگاه ازاد داره ولي امتحانش با امتحان ازاد كه الان ثبت نامشه نيست
بايد ازمون وزارت بهداشت را بدي
تا اونجايي كه من اطلاع دارم

soso26

New member
سارا دفترچه ازاد دیروز اومد رو سایت میتونی ازونجا ببینی

helena

New member
نه سارا جان
البته وزارت بهداشت دانشگاه ازاد داره ولي امتحانش با امتحان ازاد كه الان ثبت نامشه نيست
بايد ازمون وزارت بهداشت را بدي
تا اونجايي كه من اطلاع دارم

عزیزم لطفا درباره ی ارزش مدرک دانشگاه ازاد جوسازی بد نکن.....من خودم ازادم و واقعا راضیم استادا و رفرنسهامون همونهایی ست ک تو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ک دان تیپ یکه هست.شهریه مونم یکوهفتصدوپنجاهه که هرکسی چون نمیتونه بره اینجور ارزش مدرکش را کم کرده.مدرک ما تو کل دنیا معتبره و ما با مدرک ازاد راحت میتونیم در خارج از کشور کار کنیم درصورتیکه مدرک دولتیها برای خروج از کشور باید کلی هزینه برای رهایی مدرک بپردازن ک ما قبلش پرداختیم.
رشته های ارشد علوم پزشکی هم از طریق دانشگاه ازاد و هم از طریق وزارت بهداشت دانشجو پذیرش میکنن و هرکدوم چند نفر سهمیه برای پذیرش دارن
امروز برای سرکار رفتن پارتی اینا مهمه و گرنه کسی نگاه به مدرک ازاد یا روزانه یا شبانه نمیکنه.من اینو برای طرح رفتن به چشم خودم دیدم ک شبانه ها را جاهای خوب و روزانه ها را تو روستاها فرستادن

sefidrooze

New member
اسپم ندین لطفا.قرار نیست که تا چیزی دیدین گارد بگیرین.من با باسیل حرف زدم نه کسه دیگه.هر کی دوست داره میره ازاد
هر کی هم نه میره سرارسری.دوستای منم با درصدای منفی توی تکمیل ظرفیت دوم دقت کنین دوم دانشگاه ازاد قبول شدن رفتن
خیلی خوشحالن که مثلا ارشد رفتن........................

soso26

New member
شما اگه مخاطب خاص داری پیام خصوصیو واسه همین وقتا گذاشتن.درضمن اگه دقت کنین شما خودت شرو کننده اسپم هستین.اینجا کسی گارد نگرفته فقط نظرمونو گفتیم همین .شما هم سعی کن تو جمع دوستانه طوری صحبت کنی که باعث دلخوری نشه.مهم اینه که مایی که اینجا جمع شدیم اینقدر واسه درسو ایندمون ارزش قائلیم که حاضریم هم وقت صرف کنیم واسش هم هزینه.

mina6228

New member
سلام دوستان ...دفترچه تو سایت که نیس ؟؟؟؟؟؟؟ثبت نام دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون سال 1392این یعنی چی؟؟؟؟برای استعداد هستش یا بقیه هم میتونن؟؟؟؟؟

اگر رشته ای شرکت کنیم که شهرمون نداشته باشه برای دادن آزمون باید بریم همون شهر یا میتونیم تو شهر خودمون آزمون بدیم؟؟؟؟؟؟ اول باید انتخاب شهر کنیم ؟؟؟؟؟یکی توضیح بده آزمونش چه جوری؟؟؟؟؟اگر طرح نرفته باشیمو قبول شیم ازمون ثبت نام نمیکنن؟؟؟؟؟؟

mina6228

New member
شما اگه مخاطب خاص داری پیام خصوصیو واسه همین وقتا گذاشتن.درضمن اگه دقت کنین شما خودت شرو کننده اسپم هستین.اینجا کسی گارد نگرفته فقط نظرمونو گفتیم همین .شما هم سعی کن تو جمع دوستانه طوری صحبت کنی که باعث دلخوری نشه.مهم اینه که مایی که اینجا جمع شدیم اینقدر واسه درسو ایندمون ارزش قائلیم که حاضریم هم وقت صرف کنیم واسش هم هزینه.

سلام دوست من ...تا کی وقت ثبت نام داریم؟؟؟؟؟؟؟؟برای شرکت در رشته روانشناسی باید مدرک کارشناسیمون هم روانشناسی باشه؟؟؟من به چند رشته در دانشگاه آزاد علاقه دارم فک میکنید میتونم قبول شم؟؟؟؟؟؟ رشته ای که میخوام با کارشناسیم خیلی فرق میکنه میتونم آزاد شرکت کنم یا محدودیت داره ؟؟؟؟اگر کسی تا حالا آزمونشو شرکت کرده میتونه توضیح بده چه جوریه؟؟؟؟؟؟

soso26

New member
سلام دوستان ...دفترچه تو سایت که نیس ؟؟؟؟؟؟؟ثبت نام دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون سال 1392این یعنی چی؟؟؟؟برای استعداد هستش یا بقیه هم میتونن؟؟؟؟؟

اگر رشته ای شرکت کنیم که شهرمون نداشته باشه برای دادن آزمون باید بریم همون شهر یا میتونیم تو شهر خودمون آزمون بدیم؟؟؟؟؟؟ اول باید انتخاب شهر کنیم ؟؟؟؟؟یکی توضیح بده آزمونش چه جوری؟؟؟؟؟اگر طرح نرفته باشیمو قبول شیم ازمون ثبت نام نمیکنن؟؟؟؟؟؟
سلام تو سایتazmoon.org هست..بدون ازمون واسه اونایی هست که معدلشون بالای17 هست برای استعداد هستش.تا پارسال که باید شهری که انتخاب میکردی همونجا مرفتی.شما میتونی ترم 1رزرو کنی

mina6228

New member
کسی نیس جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا