همزمانی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و کنکور ارشد دانشگاه آزاد

laeya

New member
سلام دوستان عزیز
همونطور که همه شما اطلاع دارین امسال زمان برگزاری کنکور ارشد ورارت بهداشت نهم و دهم خرداد ماه اعلام شده. طبق اطلاعیه ای که امروز روابط عمومی دانشگاه آزاد منتشر کرده زمان برگزاری کنکور ارشد این دانشگاه هم نهم، دهم و یازدهم خرداده. حالا ما باید چی کار کنیم؟ ما که نمیتونیم واسه هردو کنکور ثبت نام کنیم. چرا این مسئولین پرتلاش ما به هیچی توجه نمیکنن.ما چطوری میتونیم به تغییر زمان کنکور ارشد وزارت بهداشت اعتراض کنیم؟ اصلا اگه این کارو بکنیم کسی به حرف ما گوش میکنه؟:sad:

xavi

New member
واقعا؟؟؟؟
متنفرم از این همه بی فکری مسوولین:p7977cujr38iyymsu8:

xavi

New member
دوستان توروخدا بیاین همه به تغیییر زمان برگزاری ازمون بهداشت اعتراض کنیم

nutgirl92

New member
سلامممممممممممم
دوستان یه سوال مهم:

پارسال که ما دانشجوی ترم آخر بودیمو میخواستم آزمون ارشد رو بدیم ، بهمون گفتن باید یه فرمی رو پر کنیم (فرم شماره 1) اسکنشو بدیم دانشگاه و دانشگاه بفرسته برامون...
الان دیدم یه فرمی هست مخصوص داوطلبین فارغ التحصیل(فرم2) ... یعنی باید امسال که دیگه فارغ التحصیلیم اینو پر کنیم بدیم دانشگاه برامون بفرسته؟؟؟؟

s861276

New member
سلامممممممممممم
دوستان یه سوال مهم:

پارسال که ما دانشجوی ترم آخر بودیمو میخواستم آزمون ارشد رو بدیم ، بهمون گفتن باید یه فرمی رو پر کنیم (فرم شماره 1) اسکنشو بدیم دانشگاه و دانشگاه بفرسته برامون...
الان دیدم یه فرمی هست مخصوص داوطلبین فارغ التحصیل(فرم2) ... یعنی باید امسال که دیگه فارغ التحصیلیم اینو پر کنیم بدیم دانشگاه برامون بفرسته؟؟؟؟
سلام
آره عزیزم باید فرم 2 رو پر کنی . من خودم پارسال همون فرم 2 رو پر کردم
همون موقع فرم رو واسم پر کردن امضا کردن بهم دادن

آخرین ویرایش:

foroozan

New member
سلام دوستان عزیز
همونطور که همه شما اطلاع دارین امسال زمان برگزاری کنکور ارشد ورارت بهداشت نهم و دهم خرداد ماه اعلام شده. طبق اطلاعیه ای که امروز روابط عمومی دانشگاه آزاد منتشر کرده زمان برگزاری کنکور ارشد این دانشگاه هم نهم، دهم و یازدهم خرداده. حالا ما باید چی کار کنیم؟ ما که نمیتونیم واسه هردو کنکور ثبت نام کنیم. چرا این مسئولین پرتلاش ما به هیچی توجه نمیکنن.ما چطوری میتونیم به تغییر زمان کنکور ارشد وزارت بهداشت اعتراض کنیم؟ اصلا اگه این کارو بکنیم کسی به حرف ما گوش میکنه؟:sad:

جداااااااااااا
نگو تروخدا.این چه وضعیه!
اصلا کسی به فکر ماهست:sad:

mahdieh

New member
ااااااا عجب چیزی شدا..حالا خدا کنه تغییرش بدن...خداییش خودشونم نمیدونن چیکار میکنن

emmy

Member
دوستان اخبار ساعت بیست تقریبا آب پاکی را ریخت روی دست همه سخنگوی وزارت بهداشت گفت چون زمان کنکور سراسری هم تغییرکرده و بعد انتخاباته و بعدشم ماه رمضان امتحان را انداختن جلو...

bacillus.bs

New member
ديوونه هااا ديوونمون كرديدددد
152012_angry2.gif
:چي از جون ما مي خوايد اخه
144112_pain.gif
599212_angry8.gif

eroooor

New member
انقدر که اهمییت داره آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با آزمون کنکور سراسری و انتخابات تداخل و همزمانی نداشته باشه،اصلا مهم نیست که کنکور ارشد آزاد و بهداشت قراره تو یه روز بر گزار بشه... !!
فقط یکی بگه داوطلبین سردرگم کدوم راه رو برن که پرپیچ و خم تر باشه...

eco.bio

New member
منم میترسم اعتراض کنیم بعدش خدای نکرده کنکور بهداشتو بیارن 13 بدر برگذار کنن:25r30wi:

mina6228

New member
سلام
آره عزیزم باید فرم 2 رو پر کنی . من خودم پارسال همون فرم 2 رو پر کردم
همون موقع فرم رو واسم پر کردن امضا کردن بهم دادن

سلام..حتی اونایی که مدارکشون رو از دانشگاه گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید فرم رو ببرن و بعد اسکن کنن؟؟؟؟؟؟

eco.bio

New member
سلام..حتی اونایی که مدارکشون رو از دانشگاه گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید فرم رو ببرن و بعد اسکن کنن؟؟؟؟؟؟

نه جونم کسایی که مدرک گرفتن دیگه نمیخواد. اون فرم برای کسایی هس که فارغ التحصیل شدن ولی هنو تسویه حساب نکردن یا کردن هنو مدرکشون دستشون نرسیده.

eco.bio

New member
نه دیگه اینقدم نامرد نیستن دیگه
احتمالا میندازن فردای 13بدر......:bunnyearsmiley:

ولله من تو نامردیشون هیچ شکی ندارم. ولی به دلیل اینکه خودشونم میرن دردر واسه همون میذارن فرداش برگزار کنن:thumbsupsmileyanim:

vitamin

New member
2 روزه ديگه كه ثبت نام دانشگاه ازاد شروع شد همه چيز معلوم ميشه ولي فكر نكنم همزمان باشه :(50):

بالا