ترفندهای کامپیوتری

نظر شما در مورد این تاپیک چیه؟

• مجموع رای دهندگان
    0

Martian

New member
سلام دوستان خواستم این تاپیکو که شاید به درد خیلی ها بخوره احیا کنم قبلا هم یکی دیگه از دوستان به نام setayesh71 این تاپیکو گذاشته بودند ولی به دلیل این که تو قسمت مطالب مفید قرار داشت توی قسمت آخرین ارسالها قرار نمیگرفت واسه همین بنده اینجا یکی دیگه رو با همین مضمون درست کردم امیدوارم بدرد بخور باشه براتون.

لینک تاپیک قبلی رو قرار میدم که اگه خواستید به اون هم مراجعه کنید. http://olumpezeshki.ir/forum/thread4330.html

Martian

New member
اولین ترفند رو که میدونم خیلی ها لازمش دارند خودم قرار میدم.

یکی از مشکلاتی که همه ما باهاش مواجه هستیم اینه که خیلی از ما دوست داریم یه صفحه اینترنتی رو ذخیره داشته باشیم از آنجا که به صورت HTML ذخیره کردنش زیاد خوشایند نیست و بعضی اوقات خراب میشه و از طرف دیگه اگه با صفحه کلید کامپیوتر ازش عکس یا اسکرین شات بگیریم احتمال این که همه صفحه اینترنتی مورد نظر تو عکس نیاد زیاده.
پس راه حل چیه؟؟؟

خوب راه حلش سادست اول باید مرورگرتون یا براوزرتون موزیلا فایر فاکس باشه اونایی که ندارن میتونند ار این لینک آخرین نسخه رایگانشو دانلود کنند. Download Firefox 18.0 - FileHippo.com

بعد نصب فایر فاکس اینطوری باید عمل کنید.

1. به Tools برید از اونجا روی Add-ons کلیک کنید.

2. تو صفحه ای که میاد تو قسمت سرچ بنویسید screengrab

مطابق شکل یه لیست میاد که تو اولی باید اینستال رو بزنی تا دانلودش کنه بعد باید روی گزینه رستارت کلیک کنی تا نصب بشه.

Martian

New member
حال میتونید از هر صفحه اینترنتی به صورت کامل به وسیله افزونه ای که در شکل سمت راست گوشه بالا با فلش بهش اشاره شده عکس بگیرید.

Martian

New member
خیلی از ما از فلشی که کنار شورت کارتهای روی دسک تاپمون میاد بدمون میاد این یه ترفنده برای حذف اش فلش ها

بالا