علت تغییر سیاست سایت یا تصمیم گیرندگان سایت مبنی بر لغو کاندیداتوری بلای 200 پست؟///

shahram25

New member
امروز مشاهد کردم و دیم که وضعیت ما سه نفر از کاندیداتوری مدیرت به کاربر فعال تغییر حالت داده گویا کسایی بدون ارسال ÷ست ههم میتونن مدیر شن؟ولی کساسسکه زیاد ÷ست میدن در الویت نیست چه میشه کرد به هرحال ÷ارتی خوب چیزیه

Ebi

New member
پس حدسم درست بود. این همه پست الکی میدادی که تعداد پستات بالا بره و مدیر بشی؟؟
loudlaff.gif
مثلا من که مدیرم چه فرقی با تویی داره که نیستی؟؟سعی کن به جای اینکه دنبال این چیزا باشی وفروم رو الکی شلوغ کنی هم به خودت منفعت برسونی و هم به دیگران.

aryobarzan

New member
loudlaff.gif
مثلا من که مدیرم چه فرقی با تویی داره که نیستی؟؟سعی کن به جای اینکه دنبال این چیزا باشی وفروم رو الکی شلوغ کنی هم به خودت منفعت برسونی و هم به دیگران.

سلام واقعا راست می گید تو تایپیک شعر میان بحث تنهامو دوست دختر بگیرمو این چیزا راه میندازن واقعا زشته چرا مدیریت کاری نمیکنه پست های اسپم حذف بشه

sa@@ra

New member
ابی خان شما که مدیری به یه عده تذکر بدین اینحارو با سایت دوست یابی اشتباه گرفتن.جتی بعصی تو چت باکس حرفایی میزنن که جاش اینجا نیست:hmmsmiley02:

shahram25

New member
loudlaff.gif
دکتر شریعتی:
در ایران: ==دویدن حق انانیست که نمی رسند و رسیدن حق آنانیست که نمی دوند==
ابی جان بیش از 90% روانشناسا معتقدن که نباید به افراد و اشخاص بر چسب زد و لی من جزو اون 10% هستم و معتقدم که تو دارای شخصیت پارانویا و نارسیس هستی که به همه سو ظن داری و مشکوک.عزیزم من در سال 1385 در سایت هم میهند مدیر 2 تا تالار بود و در سال 1386 مدیر دو بخش از سایت اسکاریس بودم با شناسه آوای گوگو اونجا فعالیت میکردم.
عزیزم من دنبال مدیریت نیستم چون در دانشگاه به اندازه کافی سرم شلوغ هست و اینجا که میام میخوام اطلاعاتی کسب کنم.و تام ÷ستهای من در فاروم طنز بوده.اگه این ÷ست های من اشتباست چرا اصن اجازه دادن در مورد طنز نوشته بشه؟
برای اینکه بهت ثابت کنم من دنبال مدیریت نبودم و هدفی را از افزایش دادن پستهام نداشتم به آدمین میل میزنم و تمام پستهای منو حذف کنه و من به همراه تمام دوستانی که با خودم آوردم و این سایتو معرفیشون کردم برای چند ماه از سایت تویی که با 20 تا پست مدیر شدی خداحافظی می کنیم تا باشد که دردی از دردهای تو رو ارام کرده باشم
فدات:شهرام

dilak

New member
مثلا مدیر عوض بشه چه فرقی داره
ما که از مدیرای این سایت خیلیم راضی هستیم
نیازی نیست که هی مدیر عوض بشه مگه مدیر ها این جا دارن درباره مملکت تصمیم می گیرن که انتخابات راه می ندازیم
یکی باشه که به اوضای سایت رسیدگی کنه کافیه که ابی خان و ادمین هستن
پس الکی اینجا بحث مدیر واین چیزارو راه نندازین:sdasdasd:

sa@@ra

New member
قابل توجه اقا شهرام!!!باید بگم که ابی با وچود پستای کمش ولی پستاش مفید بوده.مگه هدف غیر از اینه که واسه بچه ها اطلاع رسانی بشه؟؟

Ebi

New member
ابی خان شما که مدیری به یه عده تذکر بدین اینحارو با سایت دوست یابی اشتباه گرفتن.جتی بعصی تو چت باکس حرفایی میزنن که جاش اینجا نیست:hmmsmiley02:
راستش من moderator هستم اما هیچ قدرتی ندارم.فقط میتونم تذکر بدم که اونم چیزی رو دوا نمیکنه.دست من بود که ...:14:
متاسفانه بعضیا اینجارو با سایت دوست یابی اشتباه گرفتن.
دکتر شریعتی:
در ایران: ==دویدن حق انانیست که نمی رسند و رسیدن حق آنانیست که نمی دوند==
ابی جان بیش از 90% روانشناسا معتقدن که نباید به افراد و اشخاص بر چسب زد و لی من جزو اون 10% هستم و معتقدم که تو دارای شخصیت پارانویا و نارسیس هستی که به همه سو ظن داری و مشکوک.عزیزم من در سال 1385 در سایت هم میهند مدیر 2 تا تالار بود و در سال 1386 مدیر دو بخش از سایت اسکاریس بودم با شناسه آوای گوگو اونجا فعالیت میکردم.
عزیزم من دنبال مدیریت نیستم چون در دانشگاه به اندازه کافی سرم شلوغ هست و اینجا که میام میخوام اطلاعاتی کسب کنم.و تام ÷ستهای من در فاروم طنز بوده.اگه این ÷ست های من اشتباست چرا اصن اجازه دادن در مورد طنز نوشته بشه؟
برای اینکه بهت ثابت کنم من دنبال مدیریت نبودم و هدفی را از افزایش دادن پستهام نداشتم به آدمین میل میزنم و تمام پستهای منو حذف کنه و من به همراه تمام دوستانی که با خودم آوردم و این سایتو معرفیشون کردم برای چند ماه از سایت تویی که با 20 تا پست مدیر شدی خداحافظی می کنیم تا باشد که دردی از دردهای تو رو ارام کرده باشم
فدات:شهرام
پس اگه دنبال مدیریت نیستی این تایپیک چیه زدی؟؟این حرفا چیه زدی؟؟؟
گرفتاری شدیم ها.2دقیقه میایم اینجا باید 4ساعت با سر وکله زدن با شما علاف بشیم.
ضمنا من یه عضو عادی هستم و آدمین لطف کردن وخودشون منو مدیر کردن.در ضمن مگه به تعداد پسته؟؟؟؟البته من هیچ ادعایی ندارم اما شاعر میگه: کم گوی و گزیده گوی چون دُر
دیگه من کاریت ندارم.مدیریت سایت باید با شما برخورد کنه.
قابل توجه اقا شهرام!!!باید بگم که ابی با وچود پستای کمش ولی پستاش مفید بوده.مگه هدف غیر از اینه که واسه بچه ها اطلاع رسانی بشه؟؟
مرسی شما لطف دارید.

dilak

New member
دعوا بسه دیگه

بس کنید این دعوارو تو رو خدا
آدم میاد این چیزارو می بینه حالش بد می شه یه سایت چیه که در مورد مدیریت اون داره دعوا می شه

طاها

New member
بچه ها واقعا قراره به کسی که مدیره چی بدن که اینقدر با هم کلنجار میرید؟:p7977cujr38iyymsu8:
متاسفانه این شده عادت همیشگی ماها!

Ebi

New member
بچه ها واقعا قراره به کسی که مدیره چی بدن که اینقدر با هم کلنجار میرید؟:p7977cujr38iyymsu8:
متاسفانه این شده عادت همیشگی ماها!
ولله هیچی.الان من هیچ اختیاری جز بخش ایمنی شناسی ندارم:d

disjermino

New member
ب نظرم خیلی بحث مفیدی بود ...............همین که شهرام و با اون لینکای مسخرش حذف کرد یه دنیا می ارزه هاااااااااااااااااااااا:a2d3:

آخرین ویرایش:

shahram25

New member
ب نظرم خیلی بحث مفیدی بود ...............همین که شهرام و با اون لینکای مسخرش حذف کرد یه دنیا می ارزه هاااااااااااااااااااااا:a2d3:

عزیزم کسی منو اخراج نکرده در ضمن شما هنوز نرسیده نسخه نپیجید بهتون پیشنهاد میکنم احترام دیگرونو نگه دارین و از کلمات استفاده نکنید که موجب رنجش دیگران بشه

leiliyebidel

New member
ای بابااااااااا!!!
چقد زشت واقعا...
از اولش معلوم بود تاپیکی ک شهرام راه بندازه و ابی اولین جوابشو بده ب کجا میرسه...:sdasdasd:
انقد دعوا نکنید تورو خدا..
میگم چ طوره ی قرار بذارین بیرون همدیگه رو حسابی بزنین!هان؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
تورو خدا تحصیلکرده های مملکت ما رو داشته باش!اونم از نوع علوم پزشکیش!!!
باز جای شکرش باقیه بجز علوم پزشکیا گذر هیشکی دیگه اینجا نمیوفته وگرنه همون ی ذره آبرویی هم ک تو ملت داشتیم میرفت...:dadad4:
متنفرم از این قدرت لعنتی ک همه هم میدونن ب جز دردسر هیچی نداره ولی باز ب خاطرش...:smilies-azardl (12)
خوبه ما اینجا ب جز رشته اطلاعات دیگه ای از هم نداریم و اینجوری از خجالت هم درمیاین..
دیگه ادامه ندید لطفا...
با هم دوست باشید...

skyy

New member
شماها چقدر جالبید...!!!!!!!!!!!
دوست یابی
بحث
مدریت
سیاست
پارتی
حرف حرف حرف........
:ambivalence:

shahram25

New member
ای بابااااااااا!!!
چقد زشت واقعا...
از اولش معلوم بود تاپیکی ک شهرام راه بندازه و ابی اولین جوابشو بده ب کجا میرسه...:sdasdasd:
انقد دعوا نکنید تورو خدا..
میگم چ طوره ی قرار بذارین بیرون همدیگه رو حسابی بزنین!هان؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
تورو خدا تحصیلکرده های مملکت ما رو داشته باش!اونم از نوع علوم پزشکیش!!!
باز جای شکرش باقیه بجز علوم پزشکیا گذر هیشکی دیگه اینجا نمیوفته وگرنه همون ی ذره آبرویی هم ک تو ملت داشتیم میرفت...:dadad4:
متنفرم از این قدرت لعنتی ک همه هم میدونن ب جز دردسر هیچی نداره ولی باز ب خاطرش...:smilies-azardl (12)
خوبه ما اینجا ب جز رشته اطلاعات دیگه ای از هم نداریم و اینجوری از خجالت هم درمیاین..
دیگه ادامه ندید لطفا...
با هم دوست باشید...

sسلام دوست گرامی.
من به پیشنهاد شما روی تمام اعضای سایتو میبوسم البته آقایونو فقط و دست همشونو به گرمی میفشرم و امیدوارم که همه در کنار هم بتونیم محتویات این سایتو بالا ببریم و با رفتن به سایتها و رومهای یاهو و دیگر سایت ای اجتماعی موجبات رونقی بیشتر از این در این سایت باشیم.با ارزوی چنین روزی

disjermino

New member
سلام اولا خودتون گفتین ک افراد باید تحمل انتقاد داشته باشن خوب اینم نمونه ی صریح یه انتقاد بود(آخه خداییش هیچ لفظ محترمانه ی دیگه ای واسه لینکاتون ÷یدا نکردم) ........ثانیا من از اخراج حرفی نزدم منظورم خداحافظی خودتون بود ک اشتبا نکنم برا همیشه بود که انگار یه روزم دوام نداشت :wacsmiley:

bacillus.bs

New member
بهتره هر کسی سرش تو لاک خودش باشه این موضوع هم بهتره حذف بشه چون هیچ نتیجه ای جز دعوا کردن نداره

بالا