رتبه قبولی در ارشد

saye

New member
سلام.... بستگی به رشته داره... .... مثلا من میدون که سال گذشته بیوشیمی بالینی با رتبه 220 هم قبول نشده... حالا دیگه چند تا مونده بوده به آخر نمیدونم

سلام سایه جون در اصل منظور منم ارشد بیوشیمی بالینی بود .نمیدونی چند تا میگیرن.یکم در مورد منابعش هم راهنماییم کن

cacti

New member
سلام عزیزم صد وخوردی میگیرن همه چیزو تو همین سایت میتونی پیدا کنی.بیوشیمی لینجر .شیمی مورسین ومورتیمر.زیستم هیئت مولفان

saye

New member
سلام سایه جون در اصل منظور منم ارشد بیوشیمی بالینی بود .نمیدونی چند تا میگیرن.یکم در مورد منابعش هم راهنماییم کن
به طور دقیق نمیدونم...ولی حدودا با 2000 نفر شرکت کننده ..200 نفر قبول شدن.... شیمی عمومی مورتیمر.. آلی اگه جزوه داشته باشی در غیر اینصورت موریسون بود {که به نظر من سنگینه} کتاب تست دکتر نادری.... زیست دبیرستان +هیئت مولفان.... زبان رضازاده{لزگی و 504 هم هست ولی رضازاده کاملتره}.. بیوشیمی جزوه دکتر احسانی یا دکتر جعفرنژاد یا کتاب دکتر احسانی..منبع کاملتر واسه بیوشیمی لنینجر و هارپر+کتاب گنجینه تست دکتر جعفرنژاد

famous_sh

New member
175 نفر قبول میکنند.20 نفر هم که شبانه میگیرند.کلا 195 نفر
بیوشیمی لنینجر 3 جلد زیاد بنظر میاد ولی وقتی میخونی عاشقش میشی
شیمی موریسون بوید که شیمی آلی هست و شیمی عمومی مورتیمر
زیست شناسی دبیرستان کافیه.اگر زیست جانوریت پایت خوب باشه عالیه.من اصلا زیست نمیخونم اما امتحان که دادم نخونده 50 درصد زدم چون پایه زیستمم قوی بوده.اما زیست دبیرستان کافیه
بیوشیمی ضریب 6 داره سعی کن مسلط بشی.بیوشیمی رو میشه 90 زد.اگر خوب بخونی.دوست من 90 زد.خیلی مسلط بود.ضریب 6 هم داشت زبان 25 اما رتبش 1 شد

saye

New member
175 نفر قبول میکنند.20 نفر هم که شبانه میگیرند.کلا 195 نفر
بیوشیمی لنینجر 3 جلد زیاد بنظر میاد ولی وقتی میخونی عاشقش میشی
شیمی موریسون بوید که شیمی آلی هست و شیمی عمومی مورتیمر
زیست شناسی دبیرستان کافیه.اگر زیست جانوریت پایت خوب باشه عالیه.من اصلا زیست نمیخونم اما امتحان که دادم نخونده 50 درصد زدم چون پایه زیستمم قوی بوده.اما زیست دبیرستان کافیه
بیوشیمی ضریب 6 داره سعی کن مسلط بشی.بیوشیمی رو میشه 90 زد.اگر خوب بخونی.دوست من 90 زد.خیلی مسلط بود.ضریب 6 هم داشت زبان 25 اما رتبش 1 شد
این دوستتون زیست و شیمی رو چند زده بود و چه سالی تو آزمون شرکت کرده بود>؟؟؟؟

elly

New member
سلام من ميخوام ارشد ميكروب شرکت کنم ميخواستم درباره منبع قارچ و تك ياخته مرا را راهنمايي كنيد؟

Mohammad gh

New member
ایکاش قبل زدن تاپیک یه سرچی میکردید توانجمن ها
اگر بگردید خیلی کامل همه ی مطالب مورد نیاز موجوده

mofid

New member
با سلام .برای رشته فیزیوتراپی چرا هیچ کس هیچ چیز نمیذاره!چی بخونیم که قبول شیم!!

بالا