کمک از بچه هار علوم آزمایشگاهی

reza.m

New member
سلام دوستان و همکاران علوم آزمایشگاهی
بچه ها من بعد اینکه مدرک کاردانی رو گرفتم رفتم سربازی و الان که اومدم معافیت از طرح و این چیزا..
حالا برای کنکور کاردانی به کارشناسی مشکل دارم نمیدونم چی باید بخونم!
کنکوری هم که تابستونی که گذشت دادیم رتبم اصلا جالب نبود مثلا شاهروز 129 شده بود
بچه هایی که قبول شدن جزوه ها و کتابشون رو معرفی کنن یا اگر بشه یه جوری پیدا می کنم می گیرم از خودشون!
زمان زیادی نمونده تا کنکور بعدی..

zaragenetic64

New member
سلام
منم کاردانیم وکارشناسیم علوم آزمایشگاهی بوده والانم ارشد ژنتیک انسانی هستم
چون هردو مرحله رو پیوسته قبول شدم طرح نرفتم وحالا هم برای phd فقط یکبار میتونم امتحان بدم
میتونی برای کاردانی به کارشناسی جزوه های دکتر بابک بلبلی رو تهیه کنی. یادمه جزوه هاش خیلی خوب بود ولی هماتو خیلی قوی نیست باید هماتو عملی دکتر گل افشان رو هم بخونی .از طرفی زبان هم خیلی مهم ورتبه سازه درکنار بیوشیمی وهماتو.
امیدوارم موفق بشی
برای موفقیت منم دعا کن چون خیلی سختی کشیدم وطرح برام کابوس شده (والبته عامل موفقیت)

reza.m

New member
دنبال جزوه ها میرم امیدوارم بتونم پیدا کنم!
مرسی از کمکی که کردی
ایشالا تو هم موفق باشی

mohsen_rok

New member
منم با جزوات بلبلی والبته تست زدن ونکات همون تست ها رو خوندن موافقم
کاری که خودم کردم

zaragenetic64

New member
مرسی رضا
فقط تست زیاد بزن از سال 80 تا الان
یادت باشه:
هماتو
زبان
بیوشیمی
تعیین کنندس

reza.m

New member
تشکر زیاد
البته یه جورایی دلسرد شدم نسبت به این رشته خیلی تو فکر هستم دانشگاه آزاد دندونپزشکی یا دارو سازی بخونم!

reza.m

New member
نا گفته نمونه من خیلی خنگ شدم!
آخه رفتم سربازی اونجا هم آزمایشگاه نداشت که شدم آمپول زن!واقعا فقط آمپول میزدم هیچی از آزمایشگاه یادم نیست حتی چیزای ساده سربازیم که تموم شد اسم سمپلر یادم نمیومد چه برسه بقیه چیزا!!:|:13::sadsmiley:

امسال معرف رو منفی 8 زدم!اگر نمیزدم حتما شاهرود قبول می شدم!:13:

آخرین ویرایش:

zaragenetic64

New member
اگه 23-24سالته و ارادشو داری برو بخون برا دندون آزاد بخدا این رشته نازنین دست ماها نیست پاتولوژیا حق آزمایشگاهو از ما گرفتن
بعدشم با این تحریما و گرونی بیشتر آزمایشگاها تعطیل شدن.
چون کسی پول نداره بیاد آزمایش بده
من الان 26 سالمه و بتازگی متاهل شدم دارم تلاش میکنم برای phdاگه قبول شدم که بهتر اگه نه برای همیشه با همسرم از اینجا میرم.
چون واقعا اینجا موندن آینده ای نداره.

reza.m

New member
متولد 68 هستم همون 23-24 میشم
نمیدونم چرا از وقتی اومدم این رشته همه این پاتولوزیستارو انقد می کوبن!حتی دکرای علوم آزمایشگاهی هم می گن معرفت نداره!
فک می کنم یه تغییر ریز توی رشته بدم بد نباشه با توجه به اینکه دندون و دارو سازی 4 سال هم بیشتر نیست!(البته دندون رو نمیدونم 7 ساله یا 4 سال!:د)

البته یکی از دوستان رفته بود سوئد با خانومش - خودش می گه من بیکار بودم خانومم با کاردانی علوم آزمایشگاهی اونجا کار می کرد خرج منم میداد الان ازش خبری ندارم اطلاعات بیشتری بگیرم!

bahar65

New member
سلام-من امسال کنکور دادم دانشگاه آزاد قبول شدم:smiliess (12):اولا باید معلوم بشه چه جزوه هایی داری البته من ادعایی ندارم اما بنظرم فقط تکرار کارساز-موفق باشی دوست عزیز

setareh

New member
salam reza jan.man karshenasimo sale 87 tamam kardam.vorodie 85 bodam..bioshimi ro hatman bayad balaye 50 bezani .
albate alan darsada nemidonam chejori shode.
zamane ma darsade bioshimi dar in had bod.man shabane kerman ghabol shodam
bioshimi 54 darsad zadam.emtehane ma 2 mah zoodtar shod man natonestam omomia ro bekhonam
hemato v angal v microb v imeni hamashon ro balaye 68 zadam
faghat adabiato binesh ro45 zadam bekhatere inke vaght nakardam bekhonam
zaban ham 6 darsad
chon mohem nabod aslan soraghe soalatesh naraftam

reza.m

New member
یه مشکلی که دارم اینه که نه کتابی دارم نه جزوه ای!جزوه های دانشگاهمون همش رو هم 100 صفحه نمیشه!:د حالا بار علمیش رو حساب کنید!
ولی یه احتمالی که میدم تعداد شرکت کننده ها نباید زیاد باشه یعنی اگر درصدهای ستاره عزیزم رو بزنم (تو خاب!) رو هوا قبول میشم بورسیه می کنن یه دورم تایلند میفرستنم حالشو ببرم!!:د
دندون اگه 5-6 سال باشه واسه من 7 سالی طول می کشه دیگه چیزی ازم نمی مونه که کی زندگی کنم!!
انقد سر در گم شدم که اصلا سراغ درس نمیرم البته تقصیر از خودمه یه راه رو پیش نمی گیرم هر لحظه فکرم میره روی یه کار یا یه رشته اصلا موندم چیکار کنم!
به نظرتون بهتر نیست خیلی جدی تر به رشته خودمون فکر کنم تا بتونم روش تمرکز کنم؟ چون یکی از علاقه های زندگیم همین رشته بود..

zaragenetic64

New member
ببین رضا بشین با خودت خلوت کن ببین از درس خوندن چی میخوای
فقط خودت میتونی بهترین تصمیمو بگیری
موفق باشی

reza.m

New member
برو بچ و همكاران عزيزم گند زدم رفت!!
كي دفترچه اومد تموم شد!!
اسفند ماه!
پارسال كه ارديبهشت اومد!!!!!
يعني خاك بر سر اين سيستم آموزشيمون كه هر سال توي يه تاريخ دفترچه رو ميدن!!
2سال سربازي + 1 سالم اينجوري + 1 سالم باد خور! = 4 سال از زندگي عقب افتادم!!‌:‌(‌(‌(

بالا