21 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ 2012

ZOT

New member
21 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ 2012 روزی که با پیشگویی نوسترداموس باید روز آخر دنیا باشد!!
آیا این حقیقت دارد !؟ یا تنها . . .
آیا می توان باور کرد!!!
۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ برابر با ۳۰ اذر یا اول دی سال ۱۳۹۱

The-end-of-the-world.jpg

آخرین ویرایش:

parnia

New member
آره منم شنیدم...واسه همین موندم این چند روز بشه بعد درسو شروع کنم....:65d6a5d6s:

دریا...

New member
آخه روز آخر دنیا یعنی چی؟ :33:

اعتقاد ما اینه که یه روزی به نام روز قیامت این دنیا متحول میشه و هیچ کس جز خود خدا از اون روز خبر نداره!!!!

اگر همه دنیا هم باور کنن من باور ندارم!!!

hjam

New member
آره منم شنيدم يه سري علائم ونشانه ها رو گفته بودن که در طول تاريخ به وقوع پيوستهاز قبيل بازگشت يهودي ها به اسراييل
ولي بايد بگم که هيچ کسي به جز خدا از پايان دنيا خبري نداره

hadis90

New member
جالب بود...
خوشم آمد ...پس مام منتظر می مانیم..
هی ..شاید خواستن ببرنمون کره ماه ..کسی چه میدونه..نه
نه اصلا شاید منفجر شد همه پخش شدیم تو فضا هر کدوم افتادیم رو یه سیاره...

Dexter2009

New member
حرفای قبلی رو یادتونه...ویروس 2000 ...برخورد شهاب سنگ به زمین ...و....
همه ی اینا برای اینه که توی دل مردم جهان هراس بندازن و سر همین وقت ها کارهای مد نظر خودشون رو انجام بدن...
حمله به افغانستان به بهانه ی برج های دوقلو...حمله به عراق ...کشتن مسلمانان در میانمار ....اگه دقت کنید می بینید همه ی این کارها رو زمانی انجام می دن که فکر مردم به چیز دیگه ایه ...مثل المپیک , پایان جهان و ...

biochemista

New member
دوستان عزیز لحظه ای شک هم جایز نیست!!!

خدایی که جهان را با این نظم شگرف آفریده و وعده حکومت مظلومان را داده با حرفهای چند مشت ظالم بی مقدار حتی تکان هم نخواهد خورد.
خدایا شکرت که هستی، در نهایت قدرت...در نهایت مهربانی...در نهایت بخشش...و در نهایت بزرگی.:thanks:

AWWA

New member
به قول استاد رائفی پور:اینا به مردم دنیا ،مرگ میدن تا به درد راضی بشن ویا درد میدن تا به تب راضی بشن.یه زمانیم چو انداختن که سال 2000 آخر دنیاست وبعد به عراق وافغانستان حمله کردن.مردم دنیا گفتن خوب شدا چیزی نشد!!! حالام حتما" تصمیم دارن به یه کشور مظلوم دیگه حمله کنن.
مامسلمونا معتقد به ظهور امام زمان(عج) ومسیحیا منتظر ظهور مسیح وبودایی ها منتظر ظهور کریشنا هستن. تقریبا"در تمام مذاهب اعتقاد براین هست که قبل قیامت ونابودی جهان صلح و آرامش به زمین برمی گرده.

estel

New member
نظر یه وبلاگ نویس
آدم یاد فاجعه ۲۰۱۲ میفته! آدم میترسه...
جالب اینجاست که یه نظر سنجی بین اروپایی ها انجام دادن و خیلیهاشون گفتن که خواب متحول شدن دنیا رو دیدن.جالب تر اینجاس که که خیلیا از دوستای من و حتی خود من خواب یک اتفاق مهم و وحشتناک رو دیدن.اتفاقی که سرنوشت کل دنیا رو تحت تاثیر خودش قرار میده.
یکی از فیزیکدانای مشهور آمریکایی به اسم "الکساندر رتروف" نویسنده کتاب "گرانیت سرخ" گفته : ناسا به علت اینکه نمی خواهد باعث ایجاد نگرانی در بین مردم شود به آنها درباره وضعیت زمین دروغ می گوید.
خب دروغ چرا...خود من هم دلم نمیخواد باور کنم.حتی خوابایی که خودم دیدم.
حالا دو حالت وجود داره:

اول اینکه هیچ اتفاقی نمیفته و سال ۲۰۱۲ تموم میشه و ما همچنان نفس میکشیم...که در این صورت من و امثال من خیت و خنک میشیم که امیدوارم بشیم!
دوم اینکه ... طوفان ها ادامه پیدا میکنه..زلزله های پیش بینی شده کل شرق آسیا و آمریکا رو له میکنه .
زلزله تهرانم خیلی شیک و مجلسی اتفاق میفته.همزمان جنگ درمیگیره ...کل دنیا به خاک و خون کشیده میشه... .گرسنگی و بدبختی و بیماری همه جا رو میگیره.
دنیا بیابون برهوت سوخته میشه... با آدمای گرسنه و بی لباس و مات و مبهوت.

...

اما این تازه اول ماجراس...

فیلم "ارباب حلقه ها " رو دیدین؟ درست بعد از زمانی که همه جا نابود میشه...نور دوباره همه جا رو میگیره...

ساحل

New member
سرکاریم
هیچ اتفاقی نمیفته
مثل سال 2000
حالا از طرح این موضوع و ترسوندن مردم چه هدفی وجود داره و این وسط کی سود میبره خدا میدونه...

با خیال راحت برید تنقلات شب یلدا رو بخرید
:whistle:

AWWA

New member
کاش اونروز امام زمان(عج)ظهور کنه وواقعا" نابودی که ازش صحبت می کنن بیاد جلو چششون و تو چاهی که خودشون کندن بیفتن. به خدا اینهمه کشت وکشتار بس نیست!!:p7977cujr38iyymsu8: میگن فرعون اونقدر قوم بنی اسرائیلو شکنجه میده که مردمش شب وروز اومدنه منجیشونو از خدا می خوان واومدن حضرت موسی نزدیک 100 سال زودتر اتفاق میفته.ما باید به چه روزی بیفتیم تا از ته دل اومدنشو بخواییم؟؟؟!

AWWA

New member
چرا ساحل جون افتاد فقط برا ماها نبود. معلوم نیست ایندفعه نوبت کیه. ماها میگیم فعلا" که ما راحتیم. اونام همینو میخوان اول میگن همه نابود میشن بعد که بقیه چیزیشون نشد میگن خوب بدتر از اینم میشد که یشه. باز خداروشکر!!!!! صداشون در نمیاد.

بالا