يک دسته از ادم ها هستند !!!

mexin

Well-known member
يک دسته از ادم ها هستند که ترازويشان را توي دوستي در حال تعادل قرار داده اند. بي کوچکترين خطايي.
رباتي مي شوند با برنامه اي عينا شبيه به خودت و هيچ تلاش و خلاقيتي فراتر از اين برنامه انجام نمي شود.
اس ام اس بزني. اس ام اس مي زنند.
زنگ بزني. زنگ مي زنند.
ميس کال بيندازي. ميس کال ميندازند.
نامه بنويسي. نامه مي نويسند.
بگويي :" دوستت دارم." مي گويند:" دوستت دارم."
دعوا کني. دعوا مي کنند.
قهر کني. قهر مي کنند.
هديه بدهي. هديه مي دهند.
خوشحال باشي. انرژي مي دهند.
غمگين باشي. غمگين ترت مي کنند.
جواب ميس کال ندهي. جواب ميس کالت را نمي دهند.
برايشان لايک و کامنت بگذاري. برايت لايک و کامنت مي گذارند.

بعد يک جا چشم هايت را باز مي کني و مي بيني بيشتر تو بودي که براي حفظ رابطه تلاش کرده بودي و طرف مقابلت تنها آينه اي در برابر تو بود. تو که خسته شوي. تو که کم انرژي شوي. تو که براي چند لحظه خودت را پشت اتفاقي پنهان کني. تو که از اتفاق کوچک يا بزرگي دلخور شوي. تو که شلوغ شوي. مي بيني آدم ها نيستند. رفته اند. شايد رفته اند تا ربات يکي ديگر شوند!!!

@... zahra

New member
خیلی زیادن.............از رو هم نمیرن اگه حقیقتو بگی:j58r36j3gcr4suxymup

mandana99

New member
توی کارتون بنر سنجابه بودااا میگفت با این حرفه مخالفم مخالفففففففف....دقیقا الان منم حس همان سنجابه را با این چند خط آخریت mexin و در بین اینهمه موافق:pدارم

"بعد يک جا چشم هايت را باز مي کني و مي بيني بيشتر تو بودي که براي حفظ رابطه تلاش کرده بودي و طرف مقابلت تنها آينه اي در برابر تو بود. تو که خسته شوي. تو که کم انرژي شوي. تو که براي چند لحظه خودت را پشت اتفاقي پنهان کني. تو که از اتفاق کوچک يا بزرگي دلخور شوي. تو که شلوغ شوي. مي بيني آدم ها نيستند. رفته اند. شايد رفته اند تا ربات يکي ديگر شوند!!!"

اونجوری نگین.شاید طرف کمرو هست مخصوصا اگر دختر باشه....

بیابید سنجابه را توی این عکس

آخرین ویرایش:

mandana99

New member
"من مخالفم" که مال یه شخصیت تو فیلم گالیور بود!
این سنجابه اسمش "بنل" بود فک کنم

ااا راست میگیااا.توی گالیور هم بود اما یک سنجابه هم توی کارتون بنر بوداااا.از این هفت تا سنجاب نگاهش کن یکیش اوووونه.مطمئنم خودشه.اولی که زنگوله توی گردنشه اسمش بنر بود(آن نیست) بقیه سنجابها را نگاه کن

mandana99

New member

آره اون یکیم که گل تو موهاشه اسمش "سو" بود
ولی یادم نمیاد که یکیشون میگفته "من مخالفم" !
البته به حافظه من زیاد اعتمادی نیست

واقعیتش به حافظه منم زیادی اعتباری نیست:25r30wi:مال بچگی موووونه فقط یادمه یکیش یهویی هرچی دلش بود سر زبونش میومد.آن سنجابه که بلوزش آبیه پشت بنر وایستاده

بالا