کویتی ها مدال طلای دانشجوی مخترع کشورمان را به جرم دفاع از کیان وطن گرفتند

si9swx_258.jpg

کامیار فرامرزی، دانشجوی مخترع کشورمان به دلیل استفاده از آرم، پوستر و بروشور 'خلیج فارس' در طرح اختراعی خود با عنوان 'دستگاه "پاستوریزاتور " شیر با شیوه جدید'، از مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات در کویت محروم شد و به مدال نقره این رقابت‌ها اکتفا کرد

فرامرزی در گفتگویی، درباره فراز و نشیب‌های کسب این مدال گفت: پس از بررسی اختراعات و با تأیید هیأت داوران، مدال طلای این دوره جهت اختراع من مسجل شد، اما درست چند ساعت پیش از اهدای جوایز، به من اطلاع دادند به دلیل استفاده از آرم، پوستر و بروشور خلیج فارس در طرح، علاوه بر این که از جایزه نقدی محروم شدم، مدال طلای من نیز با نقره عوض شد. نه تنها ناراحت نیستم، بلکه افتخار می‌کنم که آرم و لوگوی خلیج همیشه فارس را زینت‌بخش اختراع خود کردم.

parvin nikkhah

New member
آقای کامیار فرامرزی کار بزرگی کردین.. تبریک..امثال شما باعث افتخار هستن.. تبریک.. تبریک..:rose:

yasmina

New member
با سلام
این نقره آقای کامیار فرامرزی از هر طلایی برای ما طلاتره ایشون قبل از اینکه مدال نقره اختراعشونو بگیرن مدال طلای دفاع از کیان کشور عزیزمان را گرفته اند.به ایشون به دلیل کسب این دو مدال با ارزش تبریک می گم.انشاءالله که ایشون رو در میدان های بزرگتر و بیشتری ببینیم

بالا