دوست دارید چی کادو بگیرید؟؟؟؟؟

mw.ashel

New member
سلام دوستان،

کادوی مورد علاقه ی شما که خوش حالتون میکنه یا اینکه تا حالا کادویی که خیلی خوشحالتون کرده چی بوده؟ و دوست دارید تو مناسبتهایی مثل سالروز تولدتون چی کادو بگیرید؟
:28::smilies-azardl (113:rose:

Taraa

Well-known member
تارا جون شما که نانچیکو داشتی حالا و این یکی رو دیگه میخوای چیکار!!!؟؟

نه آخه الان یکی منو عصبانی کرده ... میخوام یه جوری بزنم که احتمالش هست دیگه چیزی از نانچیکو باقی نمونه

mw.ashel

New member
نه آخه الان یکی منو عصبانی کرده ... میخوام یه جوری بزنم که احتمالش هست دیگه چیزی از نانچیکو باقی نمونه

ناراحت نباش گلم .میدونم تو تایپیک بغلی حالت گرفته شد ولی عصبانی نباش ، فردا فراموش میکنی.عوضش من بهت کادو یه گل میدم:rose:

akhbar

New member
من از هرکسی1انتظاری دارم . بنابراین هردریافتی .هم که بتونه منو متقاعد کنه, واسم کادوست
حالا این میتونه یک هدیه باشه یا صرفا یک تبریک لفظی.که برام ارزشمنده

reza.n

New member
نگفتی شما چی دوست داری کادو بگیری؟به نظرم با این شرایطتت شما به یه زره فولادی و سپر نیاز داری تا ازت محافظت منه.هوم؟؟:motat:
منم نظرم مثله اخبار یعنی فرنازه.از هر کی یه توقعی دارم دیگه.ولی چیزی که دوس دارم واقعا.پورشه.:whistle:

akhbar

New member
منم نظرم مثله اخبار یعنی فرنازه.از هر کی یه توقعی دارم دیگه.ولی چیزی که دوس دارم واقعا.پورشه.:whistle:

اگه پورشه میخوای,بنظرم از الان بایدهرکی بهت کادو داد.نگهش داری.آخرای عمرت که شد(البته دورازجون) همرو بفروشی با پولش پورشه بخری.که احتمالا اونموقع هم پورشه نقش فولکس الانو دار ه

reza.n

New member
اگه پورشه میخوای,بنظرم از الان بایدهرکی بهت کادو داد.نگهش داری.آخرای عمرت که شد(البته دورازجون) همرو بفروشی با پولش پورشه بخری.که احتمالا اونموقع هم پورشه نقش فولکس الانو دار ه
اووه نه بابا.برنامه ریزی کردم سال 1404 حتما میخرمش.:motat:

varia

Well-known member
من دوست دارم کادویی بگیرم که مادرمم ازش خوشش بیاد!چون بعد گرفتن کادو میدم مادرم نگهش داره!!

sokot

New member
یه دسته گل اوشگل از طرف کسی که خیلی خیلی دوستش داری
به همراه یه عطر خوشبو که همیشه اونو به یادت بیاره
اول صبی چه رمانتیک شدم:painting:
:smiliess (8)::tonguesmiley:

Taraa

Well-known member
تارا جان ناراحت نشو،اگه زیادی ناراحتت کردن به من بگو تا راحتش کنم!! من نانچیکو ندارم ولی بلدم چجور ازش استفاده کنم!

نه دیگه معذرتخواهی کرد، انگار عمدی نبوده .... ممنون، ایشالا سری بعد:bunnyearsmiley:

waria

New member
خیلی چیزا هست که دوست دارم برام کادو بگیرن...ولی چیزی که خیلی دوس دارم و از همه چی بیشتر خوشحالم میکنه...ساعت.خیلی خیلی ساعت دوس دارم:28:

sara77

New member
من طلا و نقره دوس دارم کلا هرچی از دوست برسد نیکوس فقط برسد:a2d3:

بالا