ما تا وقتی که خودمان را درست نکنیم

OMID2010

New member
هنوز زلزله زدگان آذربایجان زیر سقف آسمان می خوابند
ما که ادعا می کنیم بنی آدم اعضای یکدیگرند برای هموطنانمان چکار کردیم؟
چرا ما ایرانی ها فکر می کنیم بهترین مردم دنیا هستیم در حالیکه قدمی برای همنوعانمان بر نمی داریم؟!
همین چند روز پیش طوفان سندی شهر نیویورک را در نوردید
ببینید در نیویورک چه خبر است:

یک خانه در نیوجرزی: ما هنوز برق داریم. بفرمایید موبایلتان را شارژ کنید

یک دکتر در منهتن خدمات رایگان ارائه می کند

بیمارستان بلویو: برق قطع شده. کارمندان بیمارستان یک زنجیر انسانی در 13 طبقه تشکیل دادند تا گالن های سوخت را به ژنراتور برق برسانند

OMID2010

New member

پرستاران بیمارستان وقتی شیفتشان تمام شد به خانه نرفتند. حتی نخوابیدند. از لبخندشان هم معلوم است که منتی بر سر کسی ندارند

OMID2010

New member

این دختر و پسر جوان توی توئیتر برای همه پیغام فرستادند: ما هنوز برق و گاز داریم. امروز بعدازظهر و عصر تا جایی که بتوانیم آشپزی می کنیم. تشریف بیاورید.

OMID2010

New member
ما تا وقتی که خودمان را درست نکنیم، لیاقتمون همینه

Persian-Masoud

New member
ایالات متحده کشور با فرهنگترین و بهترین مردمان جهان است.
ملتی که همیشه نشون دادن در هر شرایطی از جشن ملی گرفته تا جنگ هوای همدیگرو دارن و به کشورشون پشت نمیکنن. البته اینها وقتی اتفاق افتاده که دولتمردان این کشور رفاه مردمشون براشون در اولویت قرار داره.
دقیقا برعکس کشور ما.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: OMID2010

princess

New member
سلام

ما مردمان و کشور خوبی داریم که در سخت ترین شرایط پشت هم هستن به نظر من شما دارین کم لطفی می کنید.حالا اگه یه بار همه چیز بروقف مراد نبود که نباید همه چیزو زیرسوال برد.

silverclove

New member
سلام

ما مردمان و کشور خوبی داریم که در سخت ترین شرایط پشت هم هستن به نظر من شما دارین کم لطفی می کنید.حالا اگه یه بار همه چیز بروقف مراد نبود که نباید همه چیزو زیرسوال برد.

عزیزم ما باید قبول کنیم که مملکت بی نظم و بی برنامه ای داریم
اینکه که دیگه تابلوست!!!!!!!

Persian-Masoud

New member
سلام

مزاح میفرمایید....

Taraa

Well-known member
مگه این مملکت رو جز من و شما تشکیل دادیم؟

هر ایرادی هست از منه ... از شماس

Taraa

Well-known member
کی گفته ایالات متحده از دولتمرداشون راضین؟

همه داییای من تو کشورای خارجی ان ... هر کدوم یه گوشه

اونجا اگه خوبی هست فقط به خاطر بافرهنگی مردمشونه .... چیزی که ایران ما کم داره ..... وگرنه دولت همه کشورا هر کدوم به یه نحوی خرابه

Dexter2009

New member
سلام

درسته...مردم ما هم کم نگذاشتند ولی وظیفه ی اصلی رو دولت و حکومت داره...

ایالات متحده کشور با فرهنگترین و بهترین مردمان جهان است.
ملتی که همیشه نشون دادن در هر شرایطی از جشن ملی گرفته تا جنگ هوای همدیگرو دارن و به کشورشون پشت نمیکنن. البته اینها وقتی اتفاق افتاده که دولتمردان این کشور رفاه مردمشون براشون در اولویت قرار داره.
دقیقا برعکس کشور ما.

رفاه مردمشون رو در الویت قرار می دن؟؟؟؟
ببخشید حرف تظاهرات کنندگان وال استریت چی بود؟ 1% در مقابل 99% !!

sara77

New member
شما اينارو با ايرونيا مقايسه ميكنين ما خودمونم بكشيم فقط شعاااااار سر ميديم از همين بدم مياد

matin

New member
جالب بود !!! ایالات متحده ی آمریکا !!! اگه یه دقتی به عکس بندازیم میبینیم از همه نژادی توش هستند !!! انسانیت زندس این مهمه !!! نه نژاد و ..........

ما هم تو کشورمون خدائی تا اونجا که مردمون دستشون بوده برا هم کار کردن !! نمونش این مراکزی که به دستان خیرها ساخته میشه ، موسسه هائی که توسط مردم عادی اداره میشه و .........

ولی اینم باید قبول کرد که ما تو فرهنگ جهانی در حال حاضر خیلی عقب افتاده ایم !!!

Persian-Masoud

New member
درسته...مردم ما هم کم نگذاشتند ولی وظیفه ی اصلی رو دولت و حکومت داره...

رفاه مردمشون رو در الویت قرار می دن؟؟؟؟
ببخشید حرف تظاهرات کنندگان وال استریت چی بود؟ 1% در مقابل 99% !!

وال استریت؟ شما فکر کنم زیاد به خبرهای فارس نیوز و روزنامه کیهان توجه میکنی! سطح رفاه همون کسایی که در اون تظاهرات شرکت کردند از سطح رفاه قشر کارمندان دولت کشور ما خیلی خیلی بهتره! از تغذیه و بهداشت بگیر تا برسی به پوشاک!
لطفا کمی واقع بین باشیم!

princess

New member
مگه این مملکت رو جز من و شما تشکیل دادیم؟

هر ایرادی هست از منه ... از شماس

من دقیقا با گفته ی شما موافقم
بالاخره این کشورو من و شما می سازیم پس بهتر اول ما خودمونو درست کنیم.

بالا