بروبچ شیراز

amiir

New member
سلام؛
بچه های باحال شیراز ......
آقا ما هدفمون از این تایپیک ی چی دیگه بود... ولی هیچکس همکاری نکرد... تقریبا شد ی تایپیک با بحث آزاد....
پس بهتره ویرایشش کنم و بگم بچه های شیراز هرچی دلتون میخواد اینجا بنویسین....
شاد باشین.....

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
سلام

من دارم برای ارشد میخونم ... از خواستنم میخوام قبول شم .... ولی متاسفانه فکر نکنم به امسال برسم ... از حالا میخونم انشاالله برا سال دیگه

برنامه چیه؟

Leila.genetic

New member
سلاااااااااااااااااااام. منم شیرازم دارم میخونم واسه ارشد ژنتیک. همگی موفق باشیییییییییییییییییییین

amiir

New member
ممنون لیلا جان،تو مگه میتونی از مامایی ژنتیک بخونی؟میشه؟

TUMS

Well-known member

من شيراز
ايمنولو‍ژي دانشگاه علوم پزشكي تهران ميخونم
موفق باشين!!!!!

amiir

New member
سلام مرجان.گفتم که چ خبره یه نگاهی به پستا بنداز.

s861276

New member
:heart:منم شیراز هستم واسه ارشد هم فقط شیراز رو میخوام
برام دعا کنین

s861276

New member
اینجا سایت علوم پزشکیه؟یادوست یابی؟؟؟؟هرکی میخادباجنس مخالفش که همشهریش باشه دوست شه اینجا جاش نیست شیرازم همچین تحفه ای نیس
خوبه آدم در مورد حرفی که میخواد بزنه اول فکر کنه نه این که همین جوری یه چیزی بپرونه
ببینم کسی نوشته که دنبال دوستی با جنس مخالفه ؟ اصلا موضوع تاپیک اینه ؟ شما اصلا نوشته بچه ها رو خوندی ؟ amiir تاپیک رو این جوری شروع کرده؟ چرا داری به یه عده که نمیشناسی تهمت میزنی
در ضمن خدمتتون عرض کنم که اینجا بحث آزاد هم داره .....
تحفه بودن یا نبودن شیراز رو هم شما قرار نیست تعیین کنی اگه از شیراز خوشت نمیاد به خودت مربوطه حق توهین به چیزی یا کسی رو نداری

آخرین ویرایش:

ariyana

New member
اینجا سایت علوم پزشکیه؟یادوست یابی؟؟؟؟هرکی میخادباجنس مخالفش که همشهریش باشه دوست شه اینجا جاش نیست شیرازم همچین تحفه ای نیس

آدم از خوندن بعضی پست ها شوکه میشه!!!!! کی از جنس مخالف حرف زد؟؟؟ در مورد نظرتون درباره شیراز هم که واقعا تبریک میگم بهتون، خیلی شیراز شناس تشریف دارید !!!!!!!!!!

mahsa.

New member
:smiliess (6)::sad:من تو عمرم شیراز تیومدم ولی عاشق شیرازم
حالا منو از تاپیک میندازین بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ariyana

New member

نه خانومی شما هم قراره ایشاا.. با بچه ها بیاید شیراز دیگه عزیییییییییییزم:ad54ad:

8521413

New member

ببین نسرین خانم... طرز صحبت کردنتون اصلا درست نیست... حرفتون خیلی توهین آمیزه!!!
من شیرازی نیستم... اما عاشق شیرازم... شهرهای خیلی زیادی رو رفتم و حتی مدتها زندگی کردم... اما به جرات میگم... به نظر من بدون شک شیراز بهترین شهر ایرانه!!!
هیچ شهری به گرد پای شیراز هم نمیرسه... (توجه کنید شیرازی هم نیستم که بخوام با تعصب صحبت کنم...)
یه دوست شیرازی داشتم... 8 سال انگلستان زندگی کرده بود و به کشورهای زیادی سفر کرده بود... میگفت شیراز بهترین شهر دنیاست... شاید به دلیل حس وطن دوستی که داشته میگفته... اما اگر بهترین شهر دنیا نباشه قطعا بهترین شهر ایران هست... و به یقین میگم اگر انقلاب نشده بود... امروز شیراز یکی از بهترین شهرهای جهان بود... یکی از توریستی ترین شهرها...
یه تاپیک باز کردم به نام شیراز شناسی... برو اونجا یه سر بزن... میفهمی!
در مورد دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم... باید خدمتتون عرض کنم یکی از بهترین دانشگاه های ایران هست!!!
پس لطفا حرف دهنتون رو بفهمید و هرچی از دهنتون بیرون میاد نگید... یکم فکر کنید!!! نا سلامتی دانشجو هستین!!!

s861276

New member
نه خانونم خانوما کی جرات داره بیرونت کنه
هر کی خواست بیرونت کنه با من یکی طرفه :p7977cujr38iyymsu8:
ایشالا شیراز هم میای :thanks:

amiir

New member
نه مهسا خانم شما تشریف بیار شیراز قول میدیم بهت خوش بگذره،ولی به ی شرط بیا خواهرزادتم همرات باشه ها وگرنه رات نمیدیم.

بالا