آیا طرح و سربازی برای شرکت در آزمون دکتری اجباریست یا یک بار میتوان شرکت کرد

jok

New member
این درسته که بچه های ارشدی که تا حالا طرح یا سربازی نرفتن حتما باید قبل از شرکت توی آزمون دکتری برن طرح یا سربازی...و حتی یه بارم حق شرکت ندارن؟ کسی چیزی میدونه؟

n.b.m

New member
در تاپیک اطلاعات آزمون دکتری کلی در مورد این موضوع بحث شد، این مشکل منم هست!!! هر چند که کسی نظر قطعی نداد ولی به احتمال خیلی زیاد فکر می کنم می تونیم سال اول که دانشجو هستیم شرکت کنیم!

jok

New member
به سنجش ایمیل زدم و جوابشون یه شماره تلفن بود....بعد به اون شماره زنگ زدم که گفت اگه ترم آخر باشی یه بار میشه شرکت کرد البته اگه سال بعد قانون عوض نشه

n.b.m

New member
به سنجش ایمیل زدم و جوابشون یه شماره تلفن بود....بعد به اون شماره زنگ زدم که گفت اگه ترم آخر باشی یه بار میشه شرکت کرد البته اگه سال بعد قانون عوض نشه

وای ممنون! :4d564ad6: خوش خبر باشین!!!

jo-boy

New member
توی دفترچه هم اینجوری نوشته البته زیاد شفاف نگفته بود.ولی در صورت دانشجو بودن در ترم آخر میشه شرکت کرد.

Dexter2009

New member
این درسته که بچه های ارشدی که تا حالا طرح یا سربازی نرفتن حتما باید قبل از شرکت توی آزمون دکتری برن طرح یا سربازی...و حتی یه بارم حق شرکت ندارن؟ کسی چیزی میدونه؟
بله ...درسته

miler

New member
ای بابا بالا خره چی شد؟
من ک قانع نشدم...امروز رفتم واسه طرح دیگه جهنمو ضرر:shocked: چون این 2 سال مث برق و باد میگذره پس چرا الکی خودمونو عقب بندازیم:a2d3:

miler

New member
بچه ها من دفترچه سال 92-93 روخوندم .. فقط پزشکا و داروسازا میتونن قبل طرح ی بار امتحان بدن...چیزی راجع به ارشدا نبود کلی افسرده شدم

بالا