معیار ازدواج

ZOT

New member
این روزها صحبت از ازدواج آسان زیاد است اما گمان نمی کنم اینطور باشد! معیار شما خانم یا آقای عزیز برای ازدواج چیست!؟
آیا ازدواج امری است آسان!؟

هرکس لطفا معیارش برای ازدواج رو بنویسه !
می خوام ببینم خانم ها سخت گیرترن یاآقایون !؟؟:riz277:

shima.p

New member
خوب معیار من اینه که طرفم آینده دار باشه یعنی اگه موقع ازدواج چیزی نداشت ولی در آینده شرایطش بهتر میشد اشکال نداره.با شعور باشه . لپ کلام مرد باشه به مرد واقعی نه مرد نما
به ازدواج آسون هم اعتقاد دارم و عملی میشه اگه 2 طرف قلبآ بخوان

matin

New member
اااااااااااااااانننننننننننننننننسسسسسسسسسسسسسااااااااااااااااااااانننننننننننننییییییییییییییییییییتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

antenyus

Active member
مرد باید پولدار باشه ، کچل باشه و یکم بد اخلاق
زن باید چاق باشه وسفید باشه ......
شوخی کردم برا من ایمان طرفم و اینکه اهل حلال و حروم باشه مهمه در درجه بعدی شغلش از لحاظ آبرومندبودن عرض میکنم نه میزان درآمد ، رشته تحصیلیش!! رو این یکم حساس ام از چن تا رشته اصلا خوشم نمیاد، و اینکه یه خانواده نرمال داشته باشه و خانواده دوست باشه، ظاهر و پول اصلا مهم نیست مهم آدمیت است!!!... :tsimuzpzwoap1t9y3o7 :p7977cujr38iyymsu8::riz277:

tata

New member
با ایمان، خوش اخلاق، با فرهنگ، کوشا، سنگین رنگین و به معنای واقعی مرررررررررررررررررررررررد
دو مورد آخر از همه مهمتره
سایر خصوصیات درسته که مهمن اما میشه یکاریشون کرد

آخرین ویرایش:
مرفه بی درد نباشه، زورگو نباشه مث خیلی از مردها، دغدغه دین و کشورش رو داشته باشه یعنی مث خیلیا صرفا دنبال کار بی زحمت و پول ساز نباشه، هدفش اعتلای کشورش باشه....

اهل مطالعه باشه، شلخته نباشه ( که عمرا پیداشه) ، بددهن و بی ادب هم نباشه،

درضمن خواهرو مادر هم نداشته باشه:4d564ad6::4d564ad6:

BEHNAM91

New member
سلام. وای من الان واقعا مشکلم همینه! اینکه نمی دونم چه انتخابی درسته! می شه را هنماییم کنید؟

به نظر شما اگر شخصی همه معیار های خوبو داشته باشه از شخصیت، اخلاق، ایمان، نجابت، خانواده، اجتماعی بودن و فرهنگ، گرفته تا کار خوب و خونه و پول و ماشین (که البته مادیات اصلا برام مهم نیست، واقعا می گم).

در کل بگم مرد واقعی و اهل زندگی. امیدوارم به اقا پسرای محترم بر نخوره ولی جزو پسرهای بی عرضه و نونور و رفیق باز نیست (بخدا منظورم به شما ها نبودا)!
و مهمتر از همه نه اهل سیگار و از این مزخرفات...
فقط یک مشکل وجود داره که برای من تحصیلات مهمه ولی ایشون اصلا دوست نداره که ادامه تحصیل بده و به همون لیسانسی که می خونه راضیه (البته کارشم با درسش همخونی داره) ولی من قصد ادامه تحصیل تا دکترا رو دارم و درس برام خیلی مهمه! و هم اینکه می ترسم اگر ازدواج کنم درس خوندن برام مشکل بشه،....البته با ادامه تحصیل من مخالفتی نداره حتی به پیشرفتمم کمک میکنه.
بعدش یه مورد دیگه هم برای من مهم بود که می دونم خیلی بچه گانس، امیدوارم نخندین. بگم ؟ از همون اول زیبایی برام خیلی مهم بود (زیبایی زیاددددددددد!!!!!!) شاید بیشتر از خیلی چیزای دیگه!!!!! البته می دونم خیلی بچگانس و خنده دار!!!! شاید شکستی که خورده بودمم به خاطر این بود که گول ظاهر زیبا رو خورده بودم!!!! ولی ایشون قیافش متوسطه.... نمی گم زشته ها نه فقط یه قیافه معمولی داره البته بگم که بسیار خوش تیپ هستش!
حالا این موردو می تونم بپذیرم ولی برای تحصیلات چی؟ واقعا نمی دونم باید چی کار کنم! می شه یه نظری بدین؟

ضمنا ما با هم دوست نیستیم ها و هیج عشقی هم فعلا ایجاد نشده فقط به تازگی زیر نظر خانواده ها در حال شناخت همدیگه هستیم....

شما دیگه خیلی داری سخت میگیری.فکر میکردم زیبایی فقط واسه پسرا مهم باشه واسه دخترا هم مهمه:5:

BEHNAM91

New member
مرفه بی درد نباشه، زورگو نباشه مث خیلی از مردها، دغدغه دین و کشورش رو داشته باشه یعنی مث خیلیا صرفا دنبال کار بی زحمت و پول ساز نباشه، هدفش اعتلای کشورش باشه....

اهل مطالعه باشه، شلخته نباشه ( که عمرا پیداشه) ، بددهن و بی ادب هم نباشه،

درضمن خواهرو مادر هم نداشته باشه:4d564ad6::4d564ad6:

شما با مادر شوهر و خواهر شوهر مشکلی داری مگه:25r30wi:

ZOT

New member
سلام. وای من الان واقعا مشکلم همینه! اینکه نمی دونم چه انتخابی درسته! می شه را هنماییم کنید؟

به نظر شما اگر شخصی همه معیار های خوبو داشته باشه از شخصیت، اخلاق، ایمان، نجابت، خانواده، اجتماعی بودن و فرهنگ، گرفته تا کار خوب و خونه و پول و ماشین (که البته مادیات اصلا برام مهم نیست، واقعا می گم).

در کل بگم مرد واقعی و اهل زندگی. امیدوارم به اقا پسرای محترم بر نخوره ولی جزو پسرهای بی عرضه و نونور و رفیق باز نیست (بخدا منظورم به شما ها نبودا)!
و مهمتر از همه نه اهل سیگار و از این مزخرفات...
فقط یک مشکل وجود داره که برای من تحصیلات مهمه ولی ایشون اصلا دوست نداره که ادامه تحصیل بده و به همون لیسانسی که می خونه راضیه (البته کارشم با درسش همخونی داره) ولی من قصد ادامه تحصیل تا دکترا رو دارم و درس برام خیلی مهمه! و هم اینکه می ترسم اگر ازدواج کنم درس خوندن برام مشکل بشه،....البته با ادامه تحصیل من مخالفتی نداره حتی به پیشرفتمم کمک میکنه.
بعدش یه مورد دیگه هم برای من مهم بود که می دونم خیلی بچه گانس، امیدوارم نخندین. بگم ؟ از همون اول زیبایی برام خیلی مهم بود (زیبایی زیاددددددددد!!!!!!) شاید بیشتر از خیلی چیزای دیگه!!!!! البته می دونم خیلی بچگانس و خنده دار!!!! شاید شکستی که خورده بودمم به خاطر این بود که گول ظاهر زیبا رو خورده بودم!!!! ولی ایشون قیافش متوسطه.... نمی گم زشته ها نه فقط یه قیافه معمولی داره البته بگم که بسیار خوش تیپ هستش!
حالا این موردو می تونم بپذیرم ولی برای تحصیلات چی؟ واقعا نمی دونم باید چی کار کنم! می شه یه نظری بدین؟

ضمنا ما با هم دوست نیستیم ها و هیج عشقی هم فعلا ایجاد نشده فقط به تازگی زیر نظر خانواده ها در حال شناخت همدیگه هستیم....
به نظر من اگه واقعا در مورد ادامه تحصیل شما مشکل نداره و بعد نخواد بگه که تو از من تحصیلاتت بیشتره و به غرور مردانه اش بر بخوره بقیه ی چیزای دیگه که گفتی خوبه آخه یه نفر اومده بود خواستگاری من وقتی بهش گفتم می خوام ادامه تجصیل تا دکتری بدم گفت اگه من نتونم ادامه بدم چی؟ گفتم این مشکل شماست که مثلا بعد بهت برنخوره که همسرت تحصیلاتش از شما بالا تره ! که البته من اصلا از مرام ایشون خوشم نیومد از این آدمایی بود که دوست داشت زنش دربست درخدمتش باشه و انگار اصلا فقط می تونست نقش زن رو تو خونه ببینه و . . . حالا بگذریم !
البته این تیپ و قیافه که گفتین برای منم مهمه و اینکه یه پسر باید به خودش برسه و خوش تیپ باشه و آراسته و البته خب خوش قیافه هم باشه ( این اصلا هم بچگانه نبود عزیزم !) ! که خب گویا شما با این قضیه کنار اومدین !
بقیه ی معیارهایی که گفتین هم خوب بود دیگه !!

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
سلام دوستای خوبم.
به موضوع خوبی اشاره کردید و از دوستان ممنونم بابت این تایپیک
:rose:

معیار من کمی متفاوت تر از خواسته های بعضی از دخترای امروزیه،نمیخوام حمل بر خودستایی باشه ولی من به پول و ماشین و خونه و مهریه و ...ارزشی قائل نیستم و چیزی که برام مهمه فردی که در آینده باهاش آشنا میشم قبلا با هیچ دختری رابطه نداشته باشه و در زندگی هم قول بده خیانت نکنه واسم یه دنیا ارزش داره ،بقیه چیزهایی که دوستان گفتن که تحصیلات عالی داشته باشه و یه انسان فهمیده و کوشایی باشه کافیه.مگه پدر و مادر های ما قبل ازدواجشون چی داشتن،جز یه دل پاک و بی ریا، ولی دست به دست هم دادن تا هم خودشون و هم ما رو خوشبخت کنن که خدا رو شکر تونستن ، پس ما هم مطمئنا میتونیم .:smilies-azardl (113

دریا...

New member
سلام دوستای خوبم.

معیار من کمی متفاوت تر از خواسته های بعضی از دخترای امروزیه،نمیخوام حمل بر خودستایی باشه ولی من به پول و ماشین و خونه و مهریه و ...ارزشی قائل نیستم و چیزی که برام مهمه فردی که در آینده باهاش آشنا میشم قبلا با هیچ دختری رابطه نداشته باشه و در زندگی هم قول بده خیانت نکنه واسم یه دنیا ارزش داره ،بقیه چیزهایی که دوستان گفتن که تحصیلات عالی داشته باشه و یه انسان فهمیده و کوشایی باشه کافیه.مگه پدر و مادر های ما قبل ازدواجشون چی داشتن،جز یه دل پاک و بی ریا، ولی دست به دست هم دادن تا هم خودشون و هم ما رو خوشبخت کنن که خدا رو شکر تونستن ، پس ما هم مطمئنا میتونیم .:smilies-azardl (113

آشل خانم این معیارتون زیاد فرقی با معیارهای خیلی از دخترا نداره ها! خوب همه دخترا دوست دارن همسر آینده شون قبلا با هیچ دختری رابطه نداشته باشه و اینکه اهل خیانت نباشه! و این مسلما از پول و ثروت خیلی مهمتره! البته به نظر من بهترین ملاک برای ازدواج هم کفو بودن هستش اینکه از خیلی جنبه ها با هم مشترک باشن....

شفيع

New member
سلام دوستای خوبم.

اشل شماساكن كدوم شهريد؟شهرتون ديدنيه؟ميخوام بيام ديدن شهرتون

بالا