پشتیبان علوم پزشکی دات کام!

leiliyebidel

New member
سلام سلام سلااااااااام ب همه ی بچه های گل علوم پزشکی :riz304:
امسال انجمن اولین گروه ارشدو از بین کاربراش داشت...
تو این انجمن چ وقتی ک درگیر کنکور بودم!چ حالا ک کنکور تموم شده و رفته چ تو ی رشته ای ارشد باشه چ نباشه!چیزی ک بین مطالب کنکور ارشد خیلــــــــی داغه و همیشه دیدم!دغدغه ی پشت کنکوری جماعت وا3 فوران سوالاتیه ک تو ذهنشه...!
امکان نداره ی تاپیک مربوط ب کنکور باز کنی و توش از اول تا آخر با ی عالمه سوال روب رو نشی...خیلی از این سوالا رو بچه های ارشد یا کسایی ک اطلاع دارن لطف می کنن جواب میدن!خیلیای دیگه شم بی جواب میمونه تاااااا..... هیچی دیگه!بی جواب می مونه...! :|
هرچی ک ب کنکور نزدیک میشیم!مخصوصا بعد عید نمی دونم این سوالا چرا هی بیشتر میشه!!!
:smiliess (12):
سوالای بیشتر...... استرس بیشتر........ جواب کمتر...... روحیه کمتر.......
اون موقع است ک همه فقط و فقط دنبال ی فرد آگاه و با تجربه می گردن ک هم جواب همه ی سوالاشونو بدونه هم بتونه ی کم از این بااااااار سنگین فشار و استرس رو با حرفاش سبک کنه...
اینجاس ک حضور ی پشتیبان در حد فضااااا احساس میشه...

وقتی ک یکی تو شرایط بحرانیه فقط ب ی همراه آگاه و آروم نیاز داره...کسی ک بتونه درباره ی مسیری ک داره میره راهنماییش کنه! ما تو رشته ی خودمون ب این فرد میگیم دولا... کسی ک تو شرایط بحرانی، از نظر مادر، با حضورش ی فرشته ی نجاته....

خیلی وقته ک ب پشتیبان فک میکنم... از بین بچه های ارشد و دکتری خودمون...یاااا هرکسی ک بتونه کمک کنه... احتمالا خیلیاتون موقع کنکور سراسری پشتیبان داشتین...

پیشنهادم اینه:

البته این پیشنهادو اول برای بچه های گل مامایی داشتم ولی فک کردم وا3 همه ی رشته ها میتونه کمک کننده باشه...
بچه های ارشد و دکتری انجمن ک می تونن هرچند کم ب بچه های کنکوری کمک کنن اعلام آمادگی کنن.. البته نه ب شکلی ک الآن وجود داره هاااا!
خب خیلی از ماها با هم صمیمی هستیم ولی بعضیا ب خاطر رشته ی مشترک یا رفتو آمد زیاد تو انجمن بیشتر همدیگه رو می شناسن...
بچه های کنکوری ازبین هم رشته ای های خودشون کسی رو ک باهاش راحت تر هستن انتخاب کنن ب عنوان پشتیبان و بش پ خ بدن وا3 همکاریه ی ساله!
دیگه راهنمایی تو همه ی موارد!حتی می تونه نسخه ی برنامه ی درسیه خودشو بپیچه براشون...
چکشون کنه ک بخونن و ........از همین کارا ک ی پشتیبان خوب بلده دیگه! ;)

اونوقت دیگه یکیو دارین ک رااااااحت همه ی تقصیرا رو بندازین گردنش! :25r30wi:
شوخی کردم!حداقل می دونید یکی هس ک جوابگوی شماس یا میتونه بهتون روحیه بده و از تجربه اش در اختیارتون بذاره...

فقط چن تا نکته:

1.منظورم این نبود ک هر پشتیبان فقط ی کنکوری رو ساپورت کنه!می تونه اگه وقت یا حوصله!!!! ;) داره همزمان با 3 یا 4 نفر همکاری کنه...
2.لطفا حق انتخاب رو ب پشتیبان هم بدین!ینی انتظار نداشته باشین وقتی شما انتخاب کردین اون بی چون و چرا بگه چشم...
3.همه ی غم و غصه های عالمو نریزید رو سر بنده خداهاااااااا...(آیکون چپ چپ نگا کردن!)

4.پشتیبان جان اگه نتونستی همکاری کنی خیلی راحت بگو...تو رودروایسی نمونی ی وقت!
دیگــــــــه...
همینا دیگه...یا ی چیز تو این مایه ها... کسایی ک می تونن با کنکوریا ب عنوان پشتیبان همکاری کنن اعلام آمادگی کنن ک بچه ها بشناسنشون...
پیشنهادی ام دارین خوشااااااال میشیم ب مام بگین :)))))

اگرم موافقید ک..... هیچی دیگه!موافقید..!مرسی ^_^
با تشکرات فائقه :black_eyed:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: skyy

leiliyebidel

New member
خب!اول خودم..
ینی نیاید بگید کل اگر طبیب بودی...... ک اونوقت منم مجبور میشم باز یادآوری کنم ک صندلیمو بخشیدم ب کسی!ریا میشه... :))))))))))))

دور از شوخی... درسته ک من بچه تنبلم ولــــــی ناظم خوبیم! کچل می کنم کسی رو ک مسئولیتش ب عهده ی من باشه...! :eek:t0837h0nn8zfqu8ult(از نگار بپرسید!) :))))))))))))

حکایت من،حکایت همون بچه تنبلاییه ک همیشه تو مدرسه مفسل!!!!! ;) می شدن تا نظم برقرار شه! :black_eyed:
ب هرحال با این ک قبول نشدم ولی خب پیشکسوتی گفتن!با تجربه ای گفتن...:)) حداقل فک کنم بتونم ب دوستای گلم ک سال آخرن و کارورزی و امار و فاینال دارن یا کسایی ک هنو سال آخری نشدنو کارآموزی و کلاس دارن ی چیزایی بگم...بالاخره من 2تا پیرهن بیشتر پشت 50 تومنی!پاره کردم! :p
ساپورت روحی هم ک نگووووووووووو :))))))))))) اصن ی وضـــــــــی... :))
خلاصه این ک بچه های گل مامایی رو من همه جوره می تونید حساب کنید...

و مطمئن باشید ک خیلی خوشااااال میشم اگه بتونم کمکی کنم... :riz304:

vb2

New member
منم هستمممممممممممممممممممممممممممممم کنکوری هااااااااااااااااااااااااااااااااهمه جوره <از لحاظ برنامه ریزی قوی می باشممممممممممممممممممم

mohammad63

Well-known member
بابا خوش بحال بچه های مامایی. این خانم بیدل رو من مشناسم. واقعا گله. مثل همین الان. ولی کی به فکر ما باشه خدا میدونه. دست مریزاد

leiliyebidel

New member
بابا خوش بحال بچه های مامایی. این خانم بیدل رو من مشناسم. واقعا گله. مثل همین الان. ولی کی به فکر ما باشه خدا میدونه. دست مریزاد

با این ک من شما رو نمی شناسم!ولی شمام گلید..ممنون :smiliess (3):
بله...باید ی فکری کرد ب حال رشته هایی ک اصن ارشدشون نیس... باید بگردیم پیدا کنیم!یااااا ب نظرم بچه های ارشد هم خوابگاهی ها یا هم دانشگاهیاشونو دعوت کنن ب سایت :idea_majidonline:

fateme1990

New member
ای ول خیلی ایده جالبیه. :smilies-azardl (113 واقعا خودم تو اون شرایطی که گفتی بودم و درک میکنم. منم اون یکی دو ماه اخرو با یکی از دوستام که ارشد قبول شده بود حرف میزدم. برنامه ریزی اون ماه های اخرمو کرده بودم ولی یه موقعایی که استرس مثله خوره میفتاد به جونم بهش زنگ میزدم باهاش حرف میزدم باز میرفتم سراغ درسم.
منم در خدمت هم رشته های گلم هستم :28:

sana

New member
:dadad4::smiliess (4):منم پشتيبان ميخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

Aysel

New member
ایده جالبیه ولی کو پشتیباااااااااااااااان؟؟؟؟

fateme1990

New member
بچه ها اگه خواستین بهم پیغام بدین شمارمو براتون تو پیغام خصوصی بفرستم

mw.ashel

New member
سلام دوستای گلم....ممنونم جهت این پیشنهادتون:rose:....ایده ی خیلی خوبیه ..

بقیه دوستان از هر رشته ای هم ناراحت نباشن و اگه کمبود این قضیه رو حس میکنن ، امیدوارم زودی تلاش کنن و ارشدی بشن و مثل بقیه که با این کمبود سروکار داشتن سال آینده به هم رشته ای هاشون کمک کنن در صورتی که نتونن یه هم رشته ایشونو پیدا کنن که بهشون کمک کنه ،که امیدوارم مثل ماماهای نازنین خودمون حتما پیدا میشه.

من که سال92،بعد از قبولیم در خدمت بچه های گل انجمن هستم. و الانم اگه در حد توانم کاری از دستم بر بیاد برای هم رشته ای هام انجام میدم.
:thanks:

vitamin

New member
منم به خودم قول دادم اگه قبول شدم به بچه هاي سال ديگه كمك كنم تجربياتمو در اختيارشون بذارم
چون كه خودم واسم پيش اومده از كسي سوال كنم ولي كمكم نكنه !! البته خيلي از بچه ها هم واقعا دلسوزانه كمك كردند

آمنه

New member
سلام لیلی جون میبینم بازم فکر بکر و ایده جالب دادی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:smilies-azardl (113
منم هستم اما من چند کارم !!!!!!!!!!!!!!! هم پشتیبان میشم هم پشتیبان میخوام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:28:

sokout

New member
خب!اول خودم..
ینی نیاید بگید کل اگر طبیب بودی...... ک اونوقت منم مجبور میشم باز یادآوری کنم ک صندلیمو بخشیدم ب کسی!ریا میشه... :))))))))))))

دور از شوخی... درسته ک من بچه تنبلم ولــــــی ناظم خوبیم! کچل می کنم کسی رو ک مسئولیتش ب عهده ی من باشه...! (از نگار بپرسید!) :))))))))))))

حکایت من،حکایت همون بچه تنبلاییه ک همیشه تو مدرسه مفسل!!!!! ;) می شدن تا نظم برقرار شه!
ب هرحال با این ک قبول نشدم ولی خب پیشکسوتی گفتن!با تجربه ای گفتن...:)) حداقل فک کنم بتونم ب دوستای گلم ک سال آخرن و کارورزی و امار و فاینال دارن یا کسایی ک هنو سال آخری نشدنو کارآموزی و کلاس دارن ی چیزایی بگم...بالاخره من 2تا پیرهن بیشتر پشت 50 تومنی!پاره کردم! :p
ساپورت روحی هم ک نگووووووووووو :))))))))))) اصن ی وضـــــــــی... :))
خلاصه این ک بچه های گل مامایی رو من همه جوره می تونید حساب کنید...

و مطمئن باشید ک خیلی خوشااااال میشم اگه بتونم کمکی کنم... :riz304:
من لیلی را کاملا تایید میکنم:thumbsupsmileyanim:
لیلی و بقیه دوستان تاپیک پارسال به من خیلی کمک کردن:riz304:
منم هستم

sokout

New member
منم هستمممممممممممممممممممممممممممممم کنکوری هااااااااااااااااااااااااااااااااهمه جوره <از لحاظ برنامه ریزی قوی می باشممممممممممممممممممم
ویدا به جز برنامه ریزی توانایی بالایی در فراهم کردن امکانات داره:smiliess (3):
مخصوصا خر ویژه برای ماه های پایانی:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
منم پشتيبان ميخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
بروبچ مامایی همیشه ماه و با حالن.please help me

دوستای گلم از بین بچه هایی ک ارشد قبول شدن ویدا و فاطمه حاضرن کمکت کنن... منو آمنه هم همه رقمه هستیم... زود تند سریییییییع کارتونو شروع کنید...:bunnyearsmiley:

ایده جالبیه ولی کو پشتیباااااااااااااااان؟؟؟؟
پشتیبانم هس دوستم...
صب کن!ب خاطر تو یکی هم ک شده زنبق رو کت بسته میارم پشتیبانت می کنم....قبول شده باید آبونمان قبول شدنش هم بده... ;)

سلام دوستان،پشتیبان عالیه اماکوپشتیبان!‏
زری جون تو انجمن ک ماشالا بچه های ارشد اپیدمی داریم!مثلا اپی اینفو خان...!دیدم ک خیلی فعالن!خو قول میدن کمکت کنن دوستم....
مگه نه اپی خان؟؟؟
نگید نه ک ناراحت میشیمااااااااا.... ^_^
منم به خودم قول دادم اگه قبول شدم به بچه هاي سال ديگه كمك كنم تجربياتمو در اختيارشون بذارم
چون كه خودم واسم پيش اومده از كسي سوال كنم ولي كمكم نكنه !! البته خيلي از بچه ها هم واقعا دلسوزانه كمك كردند
ممنونم عسیسم...ینی ارشد رشتت اصن تو انجمن یافت نشده؟؟
ی فکری هم ب حال شما می کنیم...غصه نخور...بذا قضیه ی پشتیبانو ک جدی تر با ادمین خان مطرح کردیم از همه ی رشته ها ارشد میاریم تو انجمن ;)

سلام..منم حس میکنم فکر خوبیه...
ممنون سلما جون...
شما ارشد رشتت هس یا نه؟؟؟
زووووودی ارشدای بهداشت محیط اگه هستن اعلام آمادگی کننااااااااا...
من اعصاب ندارم!این چ وضعشه؟؟؟؟!!!:p7977cujr38iyymsu8:گفتم الآن میام کلیییییییی همه جواب مثبت دادن!اگه خودتون نیاید ک مجبور میشم با زوووووور بیارم پشتیبان کنمتون!
هنو لیلی رو نشناختین پ! :(50):

آخرین ویرایش:
بالا