عدم شركت در دوره شبانه براي كساني كه در دانشگاه بين الملل و آزاد قبول شدن

skafild

New member
كساني كه در بين الملل يا آزاد قبول شدن نمي تونن در دوره شبانه بهمن ماه شركت كنند
در اطلاعيه سنجش پزشكي ذكر شده كساني كه قبول نشدن حق شركت دارند با اين حساب كساني كه در دانشگاه ازاد قبول شدن و ثبت نام نكردن حق شركت ندارند
اطلاع رساني كنيد

bacillus.bs

New member
اخه چراااااااااااااا:p7977cujr38iyymsu8:اااااااا؟یعنی کسانی که از ما رتبشون بدتره که بین املل یا ازاد قبول نشدند باید برند دانشگاه /انوقت ما باید یک سال دیگه بخونیم/این بی عدالتی تا کی تا کجا قراره ادامه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hurrem sultan

New member
اینطوری باشه رشته ما فقط اونایی که سر جلسه آزمون نیومدن حق شرکت دارن. کل ظرفیت رشتمون با آزاد نزدیک 50 نفر بود ولی دوستم با رتبه 143 علوم دارویی تهران قبول شده جالب اینکه منم با رتبه 32 همین دانشگاه قبول شدمو ثبت نام نکردم. فقط مونده دانشگاه ازاد بره دم خونه تک تک بچه ها و بزور بیارتشون سر کلاس.

Dexter2009

New member
اخه چراااااااااااااا:p7977cujr38iyymsu8:اااااااا؟یعنی کسانی که از ما رتبشون بدتره که بین املل یا ازاد قبول نشدند باید برند دانشگاه /انوقت ما باید یک سال دیگه بخونیم/این بی عدالتی تا کی تا کجا قراره ادامه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم اشتباه متوجه شدید ...چون به نظرم منظورشون اینه که هرکی که قبول نشده چه سراسری چه آزاد می تونه پولی بره رشته ی دلخواهش...
بقیه ی دوستان نظرشون چیه؟

bacillus.bs

New member
بچه ها می گند ممنوعیت وجود داره برای قبول شدگان ازاد و بین الملل

laeya

New member
به نظر من بی عدالتی نیست. کسایی که می دونستن توانایی مالی دانشگاه آزاد و بین الملل رو ندارن چرا انتخابشون کردن و با این کارشون حق کسایی که توانایی مالی و موقعیت تحصیل تو اون دانشگاه ها رو دارن ضایع کردن. عزیزم وقتی که می دونستی نمیتونی بری دانشگاه آزاد چرا انتخابش کردی؟

sadafbz

New member
به نظر من سازمان سنجش واقعا داره بی انصافی میکنه.اگه قرار بود تو رشته های شبانه پذیرش داشته باشه چرا از قبل برنامه ریزی نکرده بود!!!!!!!!!!!!!!بچه ها چرا :smilies-azardl (12)بی انصافی میکنید؟؟همه بچه ها باید این حق رو داشته باشن تا بتونن برای رشته های شبانه انتخاب داشته باشن
کسی از شهریه های رشته های شبانه خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

21Tir

New member
چرا وقتی نمیخوان برن دانشگاه آزادو بین الملل الکی ثبت نام میکنن و حق بقیه رو هم ضایع میکنن؟ طوری که من با دو نمره اختلاف باید بمونم برای سال بعد چون اونی که بین الملل ثبت نام کرده نمرهش بالاتر بوده بعدشم نرفته.این ضایع کردن حق دیگران نیست.

اتفاقا این یه کارو درس انجام دادن.تا درسی باشه واسه بقیه که الکی جاییو که نمیخوان و نمیتونن برن انتخاب نکنن.

bacillus.bs

New member
دوستان خواهشا جبهه گیری نکنید:eek:t0837h0nn8zfqu8ult/ادم باید از هر موقعیتی استفاده کنه که بعد پشیمون نشه/دولتی که نیست بین الملل هست/بقیه هم بیشتر درس بخونند:smilies-azardl (181 که قبول بشند/در ضمن کسانی که در مرحله ی اول قبول نشدند مطمنا در تکمیل ظرفیت قبول میشند/چون خیلی ها هستند که ثبت نام نمی کنند/حتی ظرفیت بعضی از رشته ها را برای تکمیل ظرفیت افزایش میدند/کسانی هم که در ازاد و بین الملل قبول شدند در تکمیل ظرفیت شرکت داده نمیشوند/پس مشکل انتخاب ما نیست:smiliess (7):

آخرین ویرایش:

tooran.b

New member
من بین الملل قبول شدم و نرفتم چون واقعا هزینه بالایی داشت بیشتر از دانشگاه آزاد بود اما با دانشگاه هم تماس داشتم حق کسی ضایع نشده بود مثل دانشگاه ازاد که سه برابر قبولی داره واسه همچین مواقعی که اگه کسی هم نرفت جایگزین داشته باشن . خیلی بی انصافیه من با رتبه 41 نتونم شبانه رو انتخاب کنم و باید یک سال دیگه هم بخونم البته اگه هزینه اون هم مثل وزارت علوم باشه با دانشگاه ازاد تفاوتی نمیکنه

mohamad21

New member
به نظر من بی عدالتی نیست. کسایی که می دونستن توانایی مالی دانشگاه آزاد و بین الملل رو ندارن چرا انتخابشون کردن و با این کارشون حق کسایی که توانایی مالی و موقعیت تحصیل تو اون دانشگاه ها رو دارن ضایع کردن. عزیزم وقتی که می دونستی نمیتونی بری دانشگاه آزاد چرا انتخابش کردی؟
بحث مالیش نیس. شبانه هم شهریه میگیره .بحث سر کیفیته وقتی که ما آزاد یا بین الملل را انتخاب کردیم نمیدونستیم شبانه میگیرن.وگرنه مسلما شبانه را بالاتر از آزاد انتخاب میکردیم
این بخاطر سهل انگاری و بی برنامه بودن سنجش پزشکیه. کوتاهی از ما نیس. حالا هم باید این حق را دوباره برای همه ایجاد کنن
من ایمیل زدم گفتند باا ین شماره تماس بگیرین اعتراضتون را اعلام کنید
02188363560
داخلی 3317

helena

New member
بچه ها منظور از ازاد اونایی هستن که از طریق دانشگاه دولتی دانشگاه ازاد را انتخاب کردن مثل واحد علوم دارویی تهران.نه؟؟؟
این قانون شامل اونایی نمیشه که از طریق دانشگاه ازاد ثبتنام کردن ونیمه ی اردیبهشت امتحان دادن؟؟؟؟////

sanazmohandes

New member
بحث مالیش نیس. شبانه هم شهریه میگیره .بحث سر کیفیته وقتی که ما آزاد یا بین الملل را انتخاب کردیم نمیدونستیم شبانه میگیرن.وگرنه مسلما شبانه را بالاتر از آزاد انتخاب میکردیم
این بخاطر سهل انگاری و بی برنامه بودن سنجش پزشکیه. کوتاهی از ما نیس. حالا هم باید این حق را دوباره برای همه ایجاد کنن
من ایمیل زدم گفتند باا ین شماره تماس بگیرین اعتراضتون را اعلام کنید
02188363560
داخلی 3317
f
خوب شد نیومدی ازاد مفت نمی ارزه حاضرم 2برابر پولی که دادم به ازاد بدم به یه دانشگاه دولتی برم

aohm

New member
بچه ها ميشه به اين سوال من جواب بدين؟ دوست من فقط كنكور آزاد شركت كرده(دولتي اصلا شركت نكرده) و قبول هم نشده،اين طرح شبانه شاملش ميشه يا نه؟ رشته پرستاري هست

shima.p

New member
بچه ها ميشه به اين سوال من جواب بدين؟ دوست من فقط كنكور آزاد شركت كرده(دولتي اصلا شركت نكرده) و قبول هم نشده،اين طرح شبانه شاملش ميشه يا نه؟ رشته پرستاري هست
اونجوری که به نظر میرسه و عقلانی هم هست فقط کسایی که آزمون دولتی رو دادن میتونن
کسی که آزمون رو نداده کارنامه ای نداره که بخواد باهاش گزینش بشه
این در وافع بک انتخاب شهر مجدد هستش

aohm

New member
اونجوری که به نظر میرسه و عقلانی هم هست فقط کسایی که آزمون دولتی رو دادن میتونن
کسی که آزمون رو نداده کارنامه ای نداره که بخواد باهاش گزینش بشه
این در وافع بک انتخاب شهر مجدد هستش

بله همينطور عقلاني بنظر ميرسه،اما من از اونجا شك كردم كه خيليا تو تكميل ظرفيت دولتي،آزاد هم قبول شده بودن.درسته؟:33:

بالا