لطفا" راهنماییم کنید

sepideh408

New member
من سال 79 فارغ التحصیل شدم..رشته میکرو بیولوژی
لطفا" یه رشته بهم معرفی کنید که قبولی در اون ممکن باشه...چون با وجود 2 تا وروجکی که دارم نمیتونم خیلی وقت بزارم...و اینکه بی رو در واسی بهم بگین که اصلا" ارشد شرکت کنم یا نه....
نمیتونم تصمیم بگیرم...اصلا" نوع رشته و موقعیت شغلیش در آینده برام مهم نیست.....فقط میخوام تو یه رشته ای که امکان قبولیم بیشتره شرکت کنم و مدرکش برام مهمه...ممنون میشم

nocerino

New member
دوست من سلام .اصلا نگران نباشید.دو رشته ی خوب معرفی میکنم واسه ارشد وزارت بهداشت.یکی فیزیولوژِی و یکی هم بیوشیمی بالینی .قبولی در این 2 اشون تره
دروس امتحانی فیزیو وزارت بهداشت: فیزیولوژی (ضریب 3) - زیست شناسی جانوری (ضریب 2- فقط در س جانور شناسی 1 و 2) - بیوشیمی (ضریب 1) - زبان (ضریب 3)
دروس امتحانی بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت: بیوشیمی (ضریب 6) - شیمی الی و کمی عمومی (ضریب 2) - زیست شناسی عمومی (ضریب 2) - زبان(ضریب 2)
این 2 رشته قبولیشون اسون تر هست
وزارت علوم رو شرکت نمیخواد بکنید چون وقتتون کمه.ولی امتحان وزارت بهداشت در تیر ماه 92 بر گزار میشه و ثبت نامش در اواخر بهمن ماه و اواسط اسفند ماه ادامه داره

sepideh408

New member
ذوست عزیز ممنون از راهنماییتون....راستش مشاوره یکی از آموزشگاهها به من گفت که تو رشته نظارت بر امور دارویی شرکت کنم...که خود آموزشگاه هم بهم جزوه میده
نظرتون راجع به این رشته چیه؟امکان قبولی هست؟
و اینکه رشته هایی که شما معرفی کرذیذ از کجا می تونم جزوه هاشون رو تهیه کنم؟؟یا چه فصلهایی باید خونده بشه؟؟

paria90

New member
Salam azizam.vala be nazare man reshtei mese angal shenasi va gharch tooshoon ghabooli balaye 90% hast.in etelaat ra az chand manbae movasagh be dast avordam,asoonam hastan.

TaTi

مدیر بخش
سلام دوست من ... امیدوارم موفق باشین ... فقط من یه نکته ی مهم رو خواستم یادآوری کنم ...
درس خوندن توی رشته ی مورد علاقه تون آینده ی آرام تری رو براتون رقم خواهد زد... امیدوارم به علاقه هم توجه کنید...

پس از ورود به دوره ارشد برخلاف دوره ی کارشناسی،بیشتر مسئولیت یادگیری و درک مطالب ، بر عهده ی دانشجو خواهد بود ... اساتید فقط نقش معرف و راهنما رو خواهند داشت ...
اگر رشته رو بر حسب علاقه انتخاب نکنید دچار مشکلات فراوانی خواهید شد که سلامتی روان خودتون و خانوادتون رو تهدید میکنه!!!!
به این موضوع جدی تر فکر کنید!!!با یه کم تلاش بیشتر اونچه رو که علاقه دارید بدست خواهید آورد!

sepideh408

New member
مرسی پریا جان ...راستش دیروز با یکی از دوستام صحبت می کردم...به شوخی گفتم دنبال یه رشته آسون میگردم...مثلا" آبدارچی پزشکی....:25r30wi:

sepideh408

New member
ممنون از راهنماییتون تاتی....
سالهاست از درس دور بودم...اصلا" نمیدونم چیزی یادم مونده یا نه..با اینکه رشته میکروبیولوژی رو با معدل بالای 17 تموم کردم
ولی دیگه قدرت و وقت آزاد قدیمو ندارم...و اینکه می خوام حتما" امسال قبول بشم...چون با شناختی که از خودم دارم ...میدونم که اگه قبول نشم نا امید شده و ممکنه دست بکشم....واسه همینه که میخوام حتما" یه رشته آسون باشه که قبول بشم...البته اینم بگم که حتما" تلاش خودمو می کنم

svini

New member
سلام دوست عزیز من شنیدم ارشد بهداشت رشته انگل از همه آسون تره چون شرکت کننده هاش کمترن البته به علاقم بستگی داره امیدوارم فقط دنبال مدرک نباشی یکمم به علاقه توجه کن موفق باشی:28:

بالا