تفاوت عكس العمل"نه"شنيدن در ايران و چين!

aohm

New member
در ایران پسرهایی پیدا می شوند که اگر دختر موردعلاقه شان به خواستگاری آنها جواب منفی بدهد، یکی از این گزینه ها را انتخاب می کنند:
۱. اسیدپاشی
۲. قتل روی پل مدیریت
۳. تجاوز یا آدم ربایی
۴. اتاق تمساح ها
.....

و در چین....
پسری به اسم«چنگ کان» هست که بعد از شنیدن «نه» از دختری به اسم «ژائو»، رفته تحقیق کرده و دیده او از عروسکی به شکل هویج در یک انیمیشن خیلی خوشش می آید. بنابراین پنجاه دست لباس به شکل این عروسک هویجی (که ده هزار پوند برایش آب خورده) تهیه کرده و به تن خود و ۴۹ نفر از دوستانش پوشانده و با همین اکیپ رفته جلوی یک فروشگاهی و دوباره از «ژائو» خواستگاری کرده و البته موفق شده!

download

PCR

New member
ما اصن نه نمیشنویم ک بخوایم این کار را رو بکنیم..کافیه اراده کنیم طرف از خداش هست ک بگه آره...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

patris

New member
ما اصن نه نمیشنویم ک بخوایم این کار را رو بکنیم..کافیه اراده کنیم طرف از خداش هست ک بگه آره...
بابا اعتماد به نفسسسسسسسسسسسسسسسسسس:14:
معلومه دیگه خیلیا با همین اعتماد به نفسای کاذب میرین جلو که وقتی نه میشنون داغون میشن دیگه:smiliess (13)::13::smilies-azardl (12)

ZOT

New member
در ایران پسرهایی پیدا می شوند که اگر دختر موردعلاقه شان به خواستگاری آنها جواب منفی بدهد، یکی از این گزینه ها را انتخاب می کنند:
۱. اسیدپاشی
۲. قتل روی پل مدیریت
۳. تجاوز یا آدم ربایی
۴. اتاق تمساح ها
.....

و در چین....
پسری به اسم«چنگ کان» هست که بعد از شنیدن «نه» از دختری به اسم «ژائو»، رفته تحقیق کرده و دیده او از عروسکی به شکل هویج در یک انیمیشن خیلی خوشش می آید. بنابراین پنجاه دست لباس به شکل این عروسک هویجی (که ده هزار پوند برایش آب خورده) تهیه کرده و به تن خود و ۴۹ نفر از دوستانش پوشانده و با همین اکیپ رفته جلوی یک فروشگاهی و دوباره از «ژائو» خواستگاری کرده و البته موفق شده!

download

بهتره بریم چین زندگی کنیم!!!!!!!!:smiliess (15):

cheshmak

New member
من از باب اسفنجي خوشم مياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد:(40):

dr.alireza

New member
هر انسانی حق انتخاب داره ، مشکل اینجاست که ما به بهونه دوست داشتن به خودمون اجازه هر کاریو میدیم

aohm

New member
هر انسانی حق انتخاب داره ، مشکل اینجاست که ما به بهونه دوست داشتن به خودمون اجازه هر کاریو میدیم

واقعا. و مشكل اصلي "خودخواهي" ماست
دوست داشتن اگه واقعي باشه اون آدم از خودش ميگذره،"فقط خود را ديدن" حاصل دوست داشتن نيست

آخرین ویرایش:

shima.p

New member
من از باب اسفنجي خوشم مياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد:(40):
وای منم عاشق باب هستم.
وقتی میگه باب اسفنحی شلوار مکعبی دلم میخواد بکشمش.آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخی

dr m

New member

:5::5::5::5:
تابلو کردی که زخم خورده ای........... شما که راست میگی ولی ما باور نمی کنیم........

PCR

New member
بابا اعتماد به نفسسسسسسسسسسسسسسسسسس:14:
معلومه دیگه خیلیا با همین اعتماد به نفسای کاذب میرین جلو که وقتی نه میشنون داغون میشن دیگه:smiliess (13)::13::smilies-azardl (12)
بله اعتماد ب نفس که دارم..ولی حتما یه چیزی هست که باعث این اعتماد ب نفس شده....در ضمن ما که جلو نمیریم ..معمولا طرف مقابل هست ک با اعتماد ب نفس میاد جلو....

patris

New member
بله اعتماد ب نفس که دارم..ولی حتما یه چیزی هست که باعث این اعتماد ب نفس شده....در ضمن ما که جلو نمیریم ..معمولا طرف مقابل هست ک با اعتماد ب نفس میاد جلو....
پس خیلی مراقب خودت باش:smiliess (3):
البته حتما میدونی اونایی که اعتماد به نفس کاذب دارن که خودشون نمیدونن که کاذبه!!!و واقعا فکر میکنن یه چیزی دارن که همچین احساسی بهشون میده:painting:
البته با احترام به شما

ZOT

New member
وای منم عاشق باب هستم.
وقتی میگه باب اسفنحی شلوار مکعبی دلم میخواد بکشمش.آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخی

اوه اوه بابا ولش کنین این بیچاره رو
منم یه دوست دارم که کلکسیون باب اسفنجی رو داره !!!:thanks:

بهتره بریم چین زندگی کنیم!!!!!!!!:smiliess (15):

نه دیگه حالا که همه چی داره از چین وارد میشه خوب پسراشم وارد کنن ، تازه از پسرای تنبل ایرانی خیلی زرنگ ترند:black_eyed:
البته در این زمینه ترجیح میدم از " تولید ملی " استفاده کنم:(50):

آخرین ویرایش:

dr m

New member
شما با چه سیستمی ارزیابی کردی که به این نتیجه رسیدی ، من زخم خورده هستم؟

با سیستم 3-3- 4 :4d564ad6::25r30wi:
مهم درست بودن ارزیابیه نه نوع سیستم.......... دیگه بیشتر از این خرابش نکنید........

shima.p

New member
اوه اوه بابا ولش کنین این بیچاره رو
منم یه دوست دارم که کلکسیون باب اسفنجی رو داره !!!:thanks:
وااااااااااااااااااااای من که عاشقه کاراشم
تو به قسمت نشون داد که باب و پلانکتون میخواستن جای فر رو تو آشپزخونه عوض کنن
باب هی به پلانکتون میگفت بذار اینجا بذار اونجا پلانکتون هم کلا قاط زده بود تا اینکه دوباره رسید سرجای اولش بعد باب گفت آهان اینجا خیلی خوبه پلانکتون هم با عصبانیت داشت نیگاش میکرد...لول

PCR

New member
پس خیلی مراقب خودت باش:smiliess (3):
البته حتما میدونی اونایی که اعتماد به نفس کاذب دارن که خودشون نمیدونن که کاذبه!!!و واقعا فکر میکنن یه چیزی دارن که همچین احساسی بهشون میده:painting:
البته با احترام به شما
چیزی نیس ک گفتنی یا فکر کردنی باشه...داریم میبینیم....البته تعریف از خود نباشه..چیزیه ک هست...

بالا