مقاسه نمره تخمین رتبه با نمره کارنامه وزارتخانه

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
میخواستم از دوستان شرکت کننده در نرم افزار تخمین رتبه ارشد امسال، سوال کنم آیا بین نمره کل حساب شده در نرم افزار تخمین رتبه با نمره کل که در کارنامه کنکور اونها درج شده تفاوتی وجود داشت یا نه
فقط خواهش می کنم اطلاعات غلط ندید(اگر مطمئن هستید بگید)

شرط مقایسه اینه که تعداد پاسخهای صحیح، غلط و نزده شما در کارنامه وزارتخانه، دقیقا همون چیزی باشه که هنگام تخمین رتبه وارد کرده بودید

نرم افزار رو داریم برای سال بعد آماده می کنیم اونهم با امکاناتی بسیار پیشرفته تر

vb2

New member
ممنون از طرح خوبتون من خودم زبانو 3 تا شک داشتم تو تخمین وارد نکردم همونا درست بود دقیقا به نمره تخمینم 6 تا اضافه شد نمرم تخمین 300 بود 306 شد که اونم خودم کم رده بوذم اگه میزدم دقیقا همون میشد که تخمین گفت رتبم 1 دونه فاصله داشت

tata

New member
ممنون از طرح خوبتون
ادمین سعی میکردم مدام چک کنم . مدتی رو نبودم ونمیدونم رتبم چه تغییری کرد تا اینکه سامانه غیرفعال شد. اما آخرین باری که چک کردم دقیقا نزدیک به رتبه ی خودم بود با حدود 20-30 تا فاصله.
نمرم 229 شد
و دقیقا همون درصدها بود

negar91

New member
نمره منم توی کارنامه همون نمره ای بود که تخمین رتبه اعلام کردم بود

biosta

Well-known member
اشتباه شد معذرت

سلام مجدد:riz304::riz513:

نمره ی من درسیستم تخمین رتبه 124 و در کارنامه 134 این تفاوت ناشی از حذف تعدادی سوال بود.( زبان را صفر زده بودم وگر نه این تفاوت بیشتر می شد . )
لازم به ذکر هست سوالات حذفی به عنوان سوال درست جواب داده شده برای داوطلب در نظر گرفته می شود حال این که داوطلب سوالات حذفی را درست جواب داده باشد یا نزده باشد یا این سوالات حذفی را اشتباه جواب داده باشد .
( بعد از اعلام کلید نهایی نمره خود را حساب کردم که دقیقا" همان 134 کارنامه شد )
درسیستم ضریب محاسبه نمره ی زبان انگلیسی برای رشته آمار زیستی اشتباه بود و اشخاصی که زبان را جواب داده بودند کمی نمره ی پایین تری نسبت به نمره واقعی شان در سیستم تخمین رتبه بدست می آوردند

sepidh gh

New member
مال منم خیلی نزدیک به نمره ام بود... واقعن به خاطر این نرم افزار از سایت علوم پزشکی ممنونم ... اگه امکانش هست سال بعد هم بذاریدش....

Mohammad gh

New member
چه عالی شد
این همون سیستم تخمینیه که این همه زدید تو سرش ها!!!

senoritamaria

New member
نمره منم دقیقا همونی بود که سیستم تخمین زده بود ولی رتبه م حدود100 تا بیشتر بود. ب نظرم هر چی نمره پایینتر باشه تراکم نمره تو اون قسمت بیشتره و در نتیجه رتبه ها با هر صدم اختلاف نمره بیشتر میشه. همه بچه هایی ک نمره شون خیلی خوب بوده و رتبه های زیر 15 داشتن تو کارنامه ,با رتبه تخمین مشابهت زیادی داشته چون رقابت تو اون قسمت کمتر بوده.

fateme1990

New member
نمره من تو تخمین 283 بود ولی تو کارنامه شد 286. اونم بخاطر درس داخلی جراحیم بود که بیشتر شده بود. شاید خودم اشتباه چک کردم کلیدا رو.

kian

New member
خوش به حال همه رشته ها!!!! جون ما یکی هم انگشت کوچیکه پای چپ این رشته ژنتیک رو هم بگیره!!!...
رسما دیگه شورشو در آوردن!! اون از سوالاشون .. کلیدشونم دیدیم!!!...
رسما خودمونم هنوز نفهمیدیم با کلید کدوم گرایش تصحیح کلید کردن واسمون!!!! ..
...
اما در کل نچ.. عژیژم نمره ژنتیک امسال خیلی تغیر کرده بود!!! اما اشکال از سیستم تخمین نبود بلکه از خود سنجش پزشکی بوده!!!!

eli

New member
20تا رتبه ام اختلاف داشت. ممنونم از ادمین بخاطرزحماتی که برای سایت میکشن

من نمره م 201 شد...............رتبه م 490 .

به نظرم رتبه م نسبت به نمره م خییییلی رقمش بالاس. فکر میکردم مثلا حدودای 350 بشه رتبه م !!!!!!!!!!!

jo-boy

New member
ادمین جان برای منم نمره که همون بود دقیقا و رتبمم 1 دونه بهتر شد..سیستم فوق العاده بود ..خدا خیرتون بده

negar62

New member
ممنون از ادمین . نمره من با سیستم تخمین رتبه کاملأ مشابه کارنامم شد فقط 5تا بالاتر رفت اونم سر درصد زبان بود که یه سوالو شک داشتم توی سیستم تخمین رتبه نزدم
بازم ممنونم و امیدوارم موفق باشین

darya63

New member
سلام دوست من.میتونم بپرسم
شما با این نمره کجا قبول شدین؟
ممنون از طرح خوبتون من خودم زبانو 3 تا شک داشتم تو تخمین وارد نکردم همونا درست بود دقیقا به نمره تخمینم 6 تا اضافه شد نمرم تخمین 300 بود 306 شد که اونم خودم کم رده بوذم اگه میزدم دقیقا همون میشد که تخمین گفت رتبم 1 دونه فاصله داشت

darya63

New member
سلام دوست من.شما با نمره 286 با چه رتبه و چه دانشگاهی قبول شدین؟
نمره من تو تخمین 283 بود ولی تو کارنامه شد 286. اونم بخاطر درس داخلی جراحیم بود که بیشتر شده بود. شاید خودم اشتباه چک کردم کلیدا رو.

sahar2

New member
نمره من 6تا بیشتر از نمره تخمین شد اون هم به علت اینکه 2جا تعداد صحیح رواشتباه وارد تخمین کردم رتبم هم حدود 9 تا بیشتر از تخمین شد و در کل تخمین خوب بود و کمک کرد.

بالا