ماها چه کنیم؟؟؟

حسان

Well-known member
سلام بچه ها خبر انتقال بچه های اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی رو خوندین....
:13:حستون چیه؟؟؟
چرا دویاره داره همه چی مال یه عده خاص میشه؟؟؟
پدرو مادرشون درس خوندن نوش جونشون الانم هیدت علمی هستن و ما هم بهشون احترام میذاریم اما این قوانین برای بچه هاشون؟؟؟؟؟؟
یعنی ماها که پدر مادرامون یه شرایطی بود براشون نشد هیئت علمی بشن هیچ حقی نداریم...
تو کنکور سراسری من دامپزشکی قبول میشدم دوست نداشتم نزدم اما بچه ی یه هیئت علمی با رتبه ی داغون تر از من زد و دام یکی از شهرستان های استان قبول شد اما طبق همین سهمیه ها بعد اومد دندون پزشکی مرکز استان...
:sadsmiley:آیا ملاک سواد علمیه واقعاااااااااااااااا؟؟؟
شما ها هم نظرتونو بگین
:riz304:

eliii

New member
بچه های هیت علمی میتونن انتقالی بگیرن ولی باید ۹۰ درصد رتبه اخرین فرد قبولی تو دانشگاه رو بیارن

shima.p

New member
این قانون رو گذاشتن تا راحت و قانونی انتقالات صورت بگیره در واقع اگه نباشه هم بازم میشه
یادت باشه دوستم غیر ممکن غیر ممکنه..............

DNA.2013

New member
چه جالب !حرف دل منو زدی!!! منم با 900 منطقه 1 حتی پزشکی زاهدانم قبول نشدم بعد دوستم با 1100 دامپزشکی قبول شد بعد باباش اوردش دندون!!! آخه این مملکت بی صاحب ما کدوم کارش درسته که این یکیش درست باشه؟؟؟؟؟ همه چیز شده پارتی بازی!!این وسط فقط ماهاه که پارتی نداریم از زندگی عقب میمونیم!!!!!!

ba ba barghi

Well-known member
جالبه..............توی این دنیا باید انتظار همه چی رو داشت!!!من الکترونیکم!! حرس چرا این ،دام می اورده و حالا با سهمیه رفته دندون پزشکی می خونه رو نمی خورم!!!ولی خیلی حالم میگیره وقتی بچه هایی که باباهاشون توی شرکت گاز و نفت و اینا کار میکنن ، می رن بجای باباهاشون سر کار!! حتی اگه بچه ی این باباه ،دیپلمشم به زور گرفته باشه!!!!اصن دیپلم گرفته یا نگرفته ،حقشه لابد !!!!باباش یه عمر واسه جامعه خدمت کرده لابد!! صبح تا شب جون کنده لابد!!!خودش حتمن جونش دراومده دیپلمشو گرفته لابد !!!! حتمن حقشه که این حقو بهش می دن دیگه...... ای خداااااااااااااااااااااااااااااااا!!!.............چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

shima.p

New member
؟

چه جالب !حرف دل منو زدی!!! منم با 900 منطقه 1 حتی پزشکی زاهدانم قبول نشدم بعد دوستم با 1100 دامپزشکی قبول شد بعد باباش اوردش دندون!!! آخه این مملکت بی صاحب ما کدوم کارش درسته که این یکیش درست باشه؟؟؟؟؟ همه چیز شده پارتی بازی!!این وسط فقط ماهاه که پارتی نداریم از زندگی عقب میمونیم!!!!!!
<BR>عجیبه.......<BR>من دوستانی داشتم که به رتبه های 1200  1300 و 2000 منطقه 1 تو دانشگاهمون(گلستان) پزشکی میخوندن تو چطور قبول نشدی؟؟؟؟اونا خودشون قبول شده بودن و سهمیه ای و غیره هم نبودن.یعنی اکثر کسایی که شهرای کوچیکتر هستن با همین رتبه ها قبول میشن

DNA.2013

New member
<BR>عجیبه.......<BR>من دوستانی داشتم که به رتبه های 1200* 1300 و 2000 منطقه 1 تو دانشگاهمون(گلستان) پزشکی میخوندن تو چطور قبول نشدی؟؟؟؟اونا خودشون قبول شده بودن و سهمیه ای و غیره هم نبودن.یعنی اکثر کسایی که شهرای کوچیکتر هستن با همین رتبه ها قبول میشن
داغ دلمو تازه کردی!:( بله سالای قبل از ما تا 1300 هم پزشکی قبول میشدن ولی اگه به کنکور 87 توجه کنی میبینی که سهمیه 70% برای پسرا گذاشتن و 30% برای دخترا!این شد که من با 900 هییییچ جا قبول نشدم ولی پسر فامیلمون با 1500 پزشکی قبول شد!!یعنی گناه من دختر بودن بووود و نداشتن والدینی که هیءت علمی باشن!!!!:((((((

shima.p

New member
البته من هم ورودی 87 بودم و ضرر کردم وگرنه میتونستم یه رشته ی دیگه بخونم

Aysel

New member
:New (6)::New (6)::New (6)::New (6): ینی تا این حد حرص میخورم!!!!!!

shima.p

New member
دوستان زیاد به خودتون فشار نیارین و حرص نخورین چرا که هیچی عوض نمیشه.تنها کاری که میشه کرد اینه که خوب درس بخونین و قبول بشین تا چشم هر کی نمیتونه ببینه کور شه

حسان

Well-known member
ولی با همه این حرف ها ما هم خدایی داریم وبه توانایی های خودمون اعتقاد داریم...

ما میتونیم...
یا علی

ZOT

New member
سلام بچه ها خبر انتقال بچه های اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی رو خوندین....
:13:حستون چیه؟؟؟
چرا دویاره داره همه چی مال یه عده خاص میشه؟؟؟
پدرو مادرشون درس خوندن نوش جونشون الانم هیدت علمی هستن و ما هم بهشون احترام میذاریم اما این قوانین برای بچه هاشون؟؟؟؟؟؟
یعنی ماها که پدر مادرامون یه شرایطی بود براشون نشد هیئت علمی بشن هیچ حقی نداریم...
تو کنکور سراسری من دامپزشکی قبول میشدم دوست نداشتم نزدم اما بچه ی یه هیئت علمی با رتبه ی داغون تر از من زد و دام یکی از شهرستان های استان قبول شد اما طبق همین سهمیه ها بعد اومد دندون پزشکی مرکز استان...
:sadsmiley:آیا ملاک سواد علمیه واقعاااااااااااااااا؟؟؟
شما ها هم نظرتونو بگین
:riz304:
واقعا !!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی از دامپزشکی رفت دندون پزشکی؟!
مگه میشه !!!؟؟
من شنیده بودم که این بچه ها میتونن از جایی به جایی دیگه راحت انتقالی بگیرن ولی اینجوری که شما میگین . . . . .!!!! :mad_majidonline:

بالا