بهترین سال در چندین سال زندگیتون؟؟

mw.ashel

New member
سلام دوستان.
بهترین سال از نظرتون در این چند سالی که زندگی میکردید کدوم سال بوده و چرا؟؟؟؟
:riz304:

mw.ashel

New member
در مورد من سال قبل یکی از پرخاطره ترین و موفقترین سال تو عمرم تا حالا بود و کلی شاد بودم ولی تا این 7 ماه سخت ترین روزام رو گذروندم و تا آخر سال هم نمیدونم چی در انتظارمه....خدایا به امید تو

نگاه

New member
برای من سال 90 پرخاطره ترین سال بود. (نمیتونم بگم بهترین، چون مربوط به دوران کودکی میشه). ولی 90 سالی بود که شادی و غم رو در کنار هم تجربه کردم.. هم احساس ارامش و تعالی میکردم هم ناراحتی و احساس اینکه کاش هیچیک از این اتفاقها نمی افتاد... شاید به نظرتون عجیب بیاد ولی من تجربه کردم!! و ضربه ای که خوردم این بود که از هدفم دور شدم..که میگم شاید حکمت بود!!:sad:

MOHAMMAD.R

New member
سال 89 هم بهترین و هم بدترین سال زندگیم بود,بهترین بود چون برا اولین بار احساس کردم یه نفر غریبه اونقدر به قلبم نزدیک شده که با تمام وجودم دلم میخاد تو قلبم بنشونمش وبرا همیشه همونجا نگهش دارم و بدترین بود چون ....

tata

New member
برای من سال 87 و 88 بهترین سال زندگیم بود یعنی اواسط تحصیلم
بهترین روزای زندگیم. دور هم بودن دوستان. که الان هرکدومشون یه جای ایران و به کارهای مختلفی مشغولن
خداییش شادترین روز های زندگیم بود که مسلما دلایل دیگه ای هم داشته
درسته که ممکنه نتیجه ی شادی یا غممون خوب نباشه اما تجربه است حتی اگه تلخ باشه

skafild

New member
سال 84 بهتيرين سال عمر من بود بيخياترين و بي دغدغه ترين زمان عمرم بود

aohm

New member
سال 86...سالي كه رفتم زيارت كعبه..
اون سال يكي از بهترين سالهاي عمرم بود،و همزمان با خوش ترين روزهاي دانشجوييم. اما آخرين ماه از سال 86 هم يكي از سخت ترين تجربه هاي زندگيمو داشتم!
سال 88 هم براي من سال خيلي خوبي بود

ZOT

New member
سالی که پشت کنکور بودم! اگرچه سخت بود اما اتفاقای خوبی برام افتاد که دوست دارم دوباره تکرار بشن!!!:riz304:

sanazmohandes

New member
اون موقع هایی که ابتدایی بودم بهترین دورانم بود و امسالم خیلی اذیت شدم بیشترین استرس و داشتم:5:

بالا