تاریخ فراغت از طرح

shona

New member
سلام بچه ها !
من امسال ارشد قبول نشدم و مجبورم برم طرح، یعنی دارم میرم !
اما یه چیزی خیلی فکرمو مشغول کرده.....
اینا که میگن اگه تا پایان 31 شهریور همون سال طرحت تموم شده باشه میتونی آزمون بدی، من که 1 مهر 93 طرحم تموم میشه یعنی باید تا 94 صبر کنم برای دوباره آزمون دادن ؟؟؟:33:
بخاطر یک روز ؟؟؟ واقعا ؟؟؟

helena

New member
azizam inghad khodeto narahat nakon manam mesle khodetam ke hanoozam tarhemo shorooe nakardam. ishslla in ghanoon laqhv mishe

Dexter2009

New member
ان شاالله به حق امام زمان عج که لغو بشه....بچه ها بیاید نذر کنیم

ariya21

New member
عجبببببببببب!!!!!نه داداش امسال امتحان بده تاریخ فراغت از طرحتم بزن 31/6 شیفتاتو فشرده برو

فتو این مملکت ... کی به کیههههههههههههه!

S

smko.boukan

Guest
شما شرکت کنو قبول شو
هیچی نمیگن
بهت قول میدم
سلام بچه ها !
من امسال ارشد قبول نشدم و مجبورم برم طرح، یعنی دارم میرم !
اما یه چیزی خیلی فکرمو مشغول کرده.....
اینا که میگن اگه تا پایان 31 شهریور همون سال طرحت تموم شده باشه میتونی آزمون بدی، من که 1 مهر 93 طرحم تموم میشه یعنی باید تا 94 صبر کنم برای دوباره آزمون دادن ؟؟؟:33:
بخاطر یک روز ؟؟؟ واقعا ؟؟؟

mahraz

New member
عجبببببببببب!!!!!نه داداش امسال امتحان بده تاریخ فراغت از طرحتم بزن 31/6 شیفتاتو فشرده برو
فتو این مملکت ... کی به کیههههههههههههه!
گواهی پایان طرح میخان که باید همراه مدارک ثبت نام باشه!اگه بچه های هر دانشگاه اعتراض کنن حالا هر چی امضا، نامه، التماس، عجز وتمنا شاید مثمر ثمر باشه..متاسفانه منم از 8 مهر شروع کردم.

taraneh s

New member
سلام بچه ها میشه به من کمک کنین؟من یه سوالی دارم...من تیر امسال فارغ تحصیل شدم...ارشد هم شرکت نکردم تا بتونم 1بار حق شرکت تو امتحان رو واسه خودم نگه دارم ...از 1ماه پیش شروع به طرح کردم اما بعد ازچند روز بنا به دلایلی انصراف از طرح دادم...حالا سوالم اینه که ایا میتونم سال 92 ارشد شرکت کنم؟؟یا چون از طرح انصراف دادن اون 1 بار رو از دست دادم؟؟؟

Dexter2009

New member
سلام بچه ها میشه به من کمک کنین؟من یه سوالی دارم...من تیر امسال فارغ تحصیل شدم...ارشد هم شرکت نکردم تا بتونم 1بار حق شرکت تو امتحان رو واسه خودم نگه دارم ...از 1ماه پیش شروع به طرح کردم اما بعد ازچند روز بنا به دلایلی انصراف از طرح دادم...حالا سوالم اینه که ایا میتونم سال 92 ارشد شرکت کنم؟؟یا چون از طرح انصراف دادن اون 1 بار رو از دست دادم؟؟؟
آره ...ان شاالله می تونی

negin.r

New member
سلام بچه ها.تورو خدا راهنماییم کنید.شبا دیگه خوابم نمیبیره.من امسال بهمن فارغ التحصیل شدم.7ترمه تموم کردم.واسه سال 92 هم شرکت ارشد شرکت نکردم که سال دیگه امتحان بدم.درخواست طرحم تازه دادم.حالا شنیدم فقط قبل از طرح میتونیم امتحان بدیم و تو طرح نمیشه.تو دفترچه گفته اگه تا سال دیگه بیشتر از 1سال از فارغ التحصیلی نگذشته باشه میتونیم امتحان بدیم.به نظرتون من مشمول این قانون میشم یا تا 2سال محرومم؟؟؟

بالا