نظر قبول شده های دانشگاه تهران در مورد این دانشگاه

biotech25

New member
بچه هایی که امسال ارشد تو دانشگاه تهران قبول شدن
نظر ودیدتونو نسبت به این دانشگاه بنویسین،هم مثبت، هم منفی

آیا شبیه باور شماست؟؟

پس ببینیم نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟

faridehmk

New member
اصلا جالب نيست... با اون ساختموناي قديمي و داغونش!... واقعا كه خورد تو ذوقم.....

fateme1990

New member
از لحاظ علمی که الان برا نظر دادن یه خورده زوده ولی امکانات رفاهیش افتضاحححححححححححححححححححححححححححححححححه

aohm

New member
بچه ها اينا رو جدي ميگيد؟ لطفا كاملا واقع بينانه و همه جانبه نظراتونو بنويسيد.ماهايي كه سال ديگه بايد انتخاب دانشگاه كنيم اين اطلاعات برامون خيلي مهمه
.
.
.از فرصت سوئ استفاده ميكنم!!:black_eyed: و از بيوتك 25 عزيز خواهش ميكنم به ابهامي كه براي بچه هاي بيوتك ايجاد شده در صفحه خودشون جواب بدن
ممنونم

TUMS

Well-known member
والا ما که هنوز چیزی ازش ندیدیم
ولی امروز رفته بودم یه کم توی یونی چرخیدم فضاش جالبه و پردیس همت که فضاش جالبتره
ولی به نظر من یونی تهران بیشتر به من حس دانشجو بودن را میده

YekRaha

New member
امکانات رفاهی دانشگاه تهران واقعا خوب نیست!! اصلا در حد اسم دانشگاه تهران نیست....

slpe

New member
ولی امروز رفته بودم یه کم توی یونی چرخیدم فضاش جالبه و پردیس همت که فضاش جالبتره

منم همچين حسي رو دارم:smilies-azardl (113

merinos

New member

خوش بحالتون....کاش منم یه روز این حس بهم دست بده:smilies-azardl (181

yyy

New member
:smilies-azardl (113
خوش به حالتووووووووووووووووووون!
چه قده حسودیم شد بهتون

vb2

New member
من که راضی بودم خیلی فقط خوابگامون نت نداره کارکناش خوش برخورد استادامون عالیییییییییی من که راضی بدم فقط خوابگامون شلوغه

TUMS

Well-known member
ما هم 10 نفر هستیم اما بازم شکر!!!!!
خیلی جاها خوابگاه ندادن
حتی به خانم ها!!!!!!!
ولی ما شاید بریم کوی!!!
حالا یه نامه نوشتیم

mohsen_rok

New member
دانشگاه که خوب بود خیلی باهاش حال کردم:a2d3:
ولی خوابگاه خیلی شلوغه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

mahdieh

New member
چه تاپیک خوبی..دوستان جواباتون برام خیلی مهمه..البته جواب بیوتک برام مهم تره چون هم رشته ای هستیم

از نظر ظاهری و امکانات شهید بهشتی از تهران خیلی بهتره. ولی بهشتی همیشه خلوت بود. گاهی دل آدم میگرفت... ساختمونای نهران قدیمیه چون قدمت و اعتبار تهران بیشتره. منم روز اول یجوری شدم ولی به خودم گفتم وایسا ببین استاداش چطورین...من که برای در و دیوارش نرفتم اونجا. شاید اساتیدی داره که ارزششو داشته باشه. صبر داشته باشین. در ضمن اعتبار جهانی دانشگاه مهمه که تهران اوله شاید خدا خواست و برای دکترا خواستین برین خارج از کشور.

A_F_A

New member
اصلا جالب نيست... با اون ساختموناي قديمي و داغونش!... واقعا كه خورد تو ذوقم.....
البته اکثر دانشگاه ها قدیمی و مشهور ساختمون های کهنه دارن!!
بابا برای زمان رضا شاه این دانشگاه!!
من شنبه تازه می خوام برم دانشگاه!یعنی گفتن از شنبه شروع میشه!!ولی روز ثبت نام که رفتم یه سری به دانشکده زدم کسایی رو دیدم که فقط عکس اون ها رو پشت کتاب هاشون میدیدم و به نظر من این جور استاد ها حتی اگه از کنار آدم هم رد بشن ارزش داره وقتی کسی خودش کتاب نوشته یا ترجمه کرده بیاد خودش بهت درس بده .....
امکانات رفاهی استفاده نکردم و غذا هم که فعلا نتونستم بگیرم(نمی دونم چرا نمیشه پر شده یعنی؟) ولی دوستان خوابگاهی راضی نبودن!!!
ولی اگه تهران خوب نباشه بقیه باید برن بمیرن!!!
به نظر من اصل اش خوب باشه بقیه رو میشه یه کاری کرد!!

epi_info

New member
????!!!!!!!!!!

mahdieh

New member
من شنبه تازه می خوام برم دانشگاه!یعنی گفتن از شنبه شروع میشه!!ولی روز ثبت نام که رفتم یه سری به دانشکده زدم کسایی رو دیدم که فقط عکس اون ها رو پشت کتاب هاشون میدیدم و به نظر من این جور استاد ها حتی اگه از کنار آدم هم رد بشن ارزش داره وقتی کسی خودش کتاب نوشته یا ترجمه کرده بیاد خودش بهت درس بده .....
امکانات رفاهی استفاده نکردم و غذا هم که فعلا نتونستم بگیرم(نمی دونم چرا نمیشه پر شده یعنی؟) ولی دوستان خوابگاهی راضی نبودن!!!

واقعا درست میگی..اینجا در هر صورت یه کشور جهان سومیه..به هر حال پرفکت ترین حالت ممکن رو نداره..ولی در کل ماهایی که پشت کنکوری هستیم و شماهایی که روزی پشت کنکوری بودین.. هدفتون درس خوندن در بهترین دانشگاه کشور بود
حالا یه سری نیان بگن که اینجوری نیست و این دانشگاه بهترین نیست و غیره.. تعارف نداریم که...به هر حال به همین دلیل و دلایل مشابه این دانشگاه رو انتخاب کردین
خیلی دلم میخواد یه دیدی بدین به بچه های همه رشته ها..هر کسی از وضعیت رشته خودش بگه
به نظرم یکی از بهترین تاپیک هاست و خیلی کمک میکنه به بچه های کنکوری

آخرین ویرایش:

epi_info

New member
میشه منظورتون رو در مورد بقیه باید برن بمیرن واضح تر توضیح بدید؟ مگه تهران یا شهید بهشتی چی چی داره که بقیه ندارن. غیر از اینه که چهارتا تست شانسی درست زدن 30 تا رتبه اینور اونور میکنه خصوصا تو ارشد؟

بالا