فردا تکمیل ظرفیت آزاد شروع میشه

mosaferkocholo

New member
دكتر ناصر اقبالي رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در مصاحبه با خبرنگار واحد مركزي خبر اعلام كرد :
- كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 91 دانشگاه آزاد اسلامي كه در مرحله اول اعلام اسامي موفق به پذيرش نشده*اند، مي*توانند از ساعت 00/11 صبح روز دوشنبه 3/7/91 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 9/7/91 با مراجعه به پايگاه ثبت*نام الكترونيكي مركز آزمون به آدرس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمايند.
- اقبالي با بيان اين كه داوطلبان در اين مرحله حداكثر تا ده كد رشته/محل را مي*توانند انتخاب نمايند، خاطرنشان كرد در اين دوره بيش از 1800 رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزينش علمي در اين دوره در ده انتخاب با اولويت نمره كل داوطلب در رشته انتخابي صورت مي*گيرد.
- اقبالي با اشاره به اين كه داوطلبان متقاضي شركت در انتخاب رشته/شهر مجدد مي*توانند رشته*هاي خود را از ميان رشته*هاي زيرمجموعه امتحاني خود انتخاب نمايند، اعلام كرد به جهت هدايت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر يك از رشته*هاي مجموعه امتحاني در سيستم انتخاب رشته درج گرديده است.
- اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت*نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم*اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته* و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل*هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل*هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي*گيرد.
- اقبالي زمان اعلام نتايج مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد را حداكثر تا نيمه مهر ماه اعلام كرد./

antenyus

Active member
تکمیل ظرفیت ما ها کی شروع میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خیلی نگرانم میشه روز دقیقش رو بگید؟؟؟؟؟؟؟؟

sefidrooze

New member
ازاد با نمره منفی هم میگیرن پووووووووووووووووووول=پوووووووووولو

helena

New member
بچه ها کسی میدونه منظورشون از انتخاب ده تا شهر چیه وچطوریه؟ مگه میشه

skafild

New member
آزاد به هر نحوي شده نميخواد دانشجو را از دست بده . به هر دانشجو به ديد درامد حداقل 20 ميليون توماني نگاه ميكنه
از كارمنداش و اساتيدش حالم بد ميشه

hiva6747

New member
سلام بچه ها آیا کسی میدونه که آیا دانشگاه آزاد واسه ترم بهمن دوباره تکمیل ظرفیت اعلام میکنه آیا؟؟؟[/i]

bacillus.bs

New member
چرا هر سال به جای این که شرایط بهتر بشه بدتر میشه:sadsmiley:/اخه اینا هم شد دانشگاه:65d6a5d6s:/همش راه دوره/100 رحمت به پارسال که خودشون انتخاب میکردند/یعنی همه ثبت نام کردند:5:
عملا یعنی باید بخونیم برای سال دیگه

sanazmohandes

New member
کسی میدنه 10 تا رشته محل انتخاب کنیم یعنی چی؟ یعنی رشته ای که ربطی به رشته خودمون نداره میتونیم انتخاب کنیم؟

helena

New member
بچه ها من تکمیل ظرفیت ازاد را انجام دادم.چون قبلا برای سم شناسی شهرضا امتحان داده بودم.فقط تونستم واحد علوم دارویی<سم شناسی>راانتخاب کنم.منظورشون انتخاب چندشهره نه چند رشته.

medical.1990

New member
سلام بچه ها
میشه لطفا" کمکم کنید؟؟؟
من میکروبیولوژی ارومیه شرکت کرده بودم ، و جز ارومیه نمیتونم برم جای دیگه ای ، پس تو تکمیل ظرفیت تنها ((یــــک)) انتخاب خواهم داشت.
ولی الان توو سایت رشته/شهر - ی که من میخوام رو درج نکردن...!!!
تو رو خدا کمکم کنید چیکار کنم ؟
235330 هم که اصلا و ابدا پاسخگو نیست!!!

sanazmohandes

New member
نه میشه شهرهای دیگه هم بزنی اون گزینه رشته محل هارو انتخاب کن بعد رو رشتت کلیک کن گزینه جستجورو بزن

bacillus.bs

New member
من ژنتیک انتخاب کرده بودم/الان می تونم میکروب بزنم؟کسی می دونه؟

soso26

New member
اگه میکرب پایین ترازژنتیک باشه اره وگرنه خیر نمیتونین

soso26

New member
کسایی که انتخاب اولشون گرایش بالاترو انتخاب کردن میتونن پایینتررو انتخاب کنن ولی اونایی که گرایش پایینو انتخاب کردن نمیتونن گرایش بالارو انتخاب کنن .

bacillus.bs

New member
از کجا بدونم پاییین هست یا بالا/منظورتون از پایین یا بالا چیه؟

soso26

New member
مثلا تو رشته ما کسی که روانشناسی عمومی انتخاب کرده نمیتونه بالینی انتخاب کنه ولی بالینی میتونه عمومی انتخاب کنه.

بالا