نظرتون در مورد جشن ورودی های دانشگاه تهران؟

sanazmohandes

New member
مزخرف ترین جشنی که تا حالا رفته بودم هیجا مثل شهید بهشتی نمیشه سنگ تموم گذاشته بودن:painting:

armesh

New member
ناراحت نباش جشن ما هم تعریفی نداشت
علوم ÷زشکی اصفهان

ariya21

New member
برا ما چرا جشن نگرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دانشگاه علوم پزشکی شیراز

sanazmohandes

New member
برا ما چرا جشن نگرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دانشگاه علوم پزشکی شیراز
در اینده میگیرن این دانشگاه های تهران اصلا به درد نمیخوره فقط اسم در کردن یه ناهارم بهمون ندادن البته من ارشد قبول نشدما خواهرم دانشگاه علوم پزشکی تهرات مهندسی بهداشت حرفه ای فبول شده رفته بودیم فقط از خودشون تعریف میکردن نه نمایشی نه سرودی هیچی:New (6):

armesh

New member
اوووه
نه ما که سرود داشت
بستنی و ناهار و هدیه فرهنگی هم دادن شامل یک دفترچه /فلش/بن هدیه:rose:
انگار ناشکری کردم

A_F_A

New member
هیچی نیم ساعت که دیر شروع کردن و 3 ساعت هم چرت و پرت گفتن!!!
آخرش هم کیک و ساندیس دادن!!
من که نمی خواستم برم ولی گیر دادن باید بریم !!!
اه حداقل یک ساندویچمی دادن!!
من نمی دونم اون چیز هایی که می گفتن چه به درد خانواده میخورد؟؟؟
فقط می گفتن ما رتبه فلان هستیم دانشگاه 2ام اینقدر کم داره (بهشتی)البته اسم نمی بردن!!!
من نمی دونم این مجری به خانه بر می گردیم اونجا چی کار می کرد؟؟حتما خیال میکرد اونجا قرار برنامه آشپزی راه بندازن او هم شروع کنه به خوردن!
........

nasimebaran15

New member
مزخرف به تمام معنا بود... مثلا اینجا دانشگاه تهرانه.. بیست نفر اومدن حرف زدن و تمام

sanazmohandes

New member
به خواهرم گفته بودن حتما برید بهتون میخوان پتو مسافرتی و کیف لپتاپ بدن هیچی ندادن

TUMS

Well-known member

به ما گفتن برید پردیس همت
جاتون خالی رفتیم اما یه کم دیر رسیدیم بهمون گفتن برید اونجا حداقل هم با فضاش آشنا بشید هم اینکه بهتون ناهار میدن
ما رفتیم اونجا با چه دردسری!!!!!
اونجا بهمون گفتن اینجا جشن سراسری ها ست تازه به شما هم ناهار نمیدن!!:65d6a5d6s:
رفتیم سلف گفتن باید 45مین صبر کنید تا روز فروش بگیرید
جاتون خالی ما 45مین صبر کردیم به امید اینکه یه غذای درست و حسابی بخوریم رفتیم ژتون روز فروش گرفتیم با خوشحالی رفتیم واسه ناهار
بگین چی بود!!!!!!!!
ماکرونی
حالا ما بچه های ارشد هیچی
بیچاره سراسری ها که با خانواده اومده بودن باید واسه جشنشون ماکرونی بدن خدایی!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

ariya21

New member
واقعا که،دانشگاه تهران هیچی بارش نیستتتتتتتتتتت،اگرم رتبه علمیش بالاست به خاطر زیاد بودن ظرفیت ها و اساتید و دانشجو هاشه

زنده باد دانشگاه شیراز

dr m

New member
من که نتونستم تو جشن دانشگاه تهران شرکت کنم........ ولی مشخص بود خبری نیست جز تبلیغ............ :smiliess (9):

sanazmohandes

New member
به سراسریا هم ماکارونیم ندادن فکر کن بعضیا از شهرستان اومدن با چه دردسری ما که خونمون تهرانه تازه با آژانس رفته بودیم با بدبختی برج میلادو پیدا کردیم تازه اون بچه های پزشکیام رو زمین نشسته بودن ماکارونی میخوردن :idea_majidonline:

farid

New member
خداروشکر منم شرکت نکردم.واقعا که!خوابگاهمون افتضاست.باورم نمیشه این خوابگاه دانشگاه تهران باشه!این از خوابگاه اونم از جشن!!!!!:smiliess (11):

sanazmohandes

New member
بودجه میگیره میخوره یه ابم روش این همه دانشجو زحمت کشیدن به عشق دانشگاه تهران درس خوندن خیلی نامردن:j58r36j3gcr4suxymup:ahi5slcgm04mi8jqqkl

faridehmk

New member
مثل چي پشيمونم كه انتخاب اولمو بهشتي نزدم... بقل خونمونه، حالا بايد 2ساعت تو راه باشم تا برسم دانشگاه تهران... كاشكي لااقل يه جاي درست حسابي بود.... من اگه نرم همت خودمو ميكشم...:j58r36j3gcr4suxymup

TUMS

Well-known member
مثل چي پشيمونم كه انتخاب اولمو بهشتي نزدم... بقل خونمونه، حالا بايد 2ساعت تو راه باشم تا برسم دانشگاه تهران... كاشكي لااقل يه جاي درست حسابي بود.... من اگه نرم همت خودمو ميكشم...:j58r36j3gcr4suxymup

اگر قرار شد خودکشی کنید من جامو با شما عوض میکنم
چکار کنیم حداقل جون یه نفر را نجات بدیم دیگه:25r30wi:

fateme1990

New member
مخرف به تمام معنا. واقعا کلی علاف شدیم تا رسیدیم اونجا اخرشم فقط تماشاچی خودشیفتگیشون بودیم. واقعا خسته نباشند:smilies-azardl (12)

gipsyking

New member
پس چه خوب که من نرفتم خوابگاه مام افتضاست 10 نفر تو یه اتاق یه نفرم بیاد تیممون تکمیل میشه میریم لیگ برتر والا

slpe

New member
:bunnyearsmiley:ا پس خودمو عشقه كه ول كردم اومدم خونه.
قيد كلاسو جشنو زدم
كلاسا كه تشكيل نشده بودن گويند
جشن هم كه همچين آش دهن سوزي نبوده گوييد

بالا