معنی برخی کلماتی که از زن ها میشنوید!

gil@ss

New member
:rolleyessmileyanim:

- خبٌ : این کلمه‏ای است که زنان برای پایان دادن به مکالمه‏هایی استفاده می‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما باید خفه‏ بشوید.‏

-پنج دقیقه : اگر مشغول لباس ‏پوشیدن است یعنی حداقل نیم ساعت. هرچند پنج دقیقه دقیقاً معادل پنج دقیقه است اگر به شما پنج دقیقه بیش‏تر زمان جهت تماشای فوتبال داده شده باشد.‏

-هیچٌی : این آرامش قبل از توفان است. معنی و مفهوم آن این است که باید به شدت گوش‏ به ‏زنگ باشید . بحث‏هایی که با هیچی شروع می‏شوند، غالباً با خبٌ تمام می‏شوند.‏

-بفرمایید: این کلمه اصلاً ربطی به اجازه دادن انجام کاری ندارد. "اگه جرئت داری" در آن مستتر است.

- آه بلند : این در حقیقت یک کلمه محسوب می‏شود که معمولاً درست فهمیده نمی‏شود. آه بلند یعنی او فکر می‏کند شما یک احمق به ‏دردنخور هستید و او نمی‏داند چرا دارد وقتش را با ماندن و بحث با شما سر هیچٌی تلف می‏کند.

- اشکال نداره : این یکی از خطرناک ‏ترین جملاتی است که زن شما ممکن است به شما بگوید. اشکال نداره یعنی اون به زمان طولانی‏ تری احتیاج دارد که تصمیم بگیرد شما چگونه باید تاوان این اشتباه‏تان را پس بدهید.‏

- ممنون : از شما تشکر می‏کند. فقط بگویید خواهش می‏کنم. هیچ حرف اضافه‏ای نزنید. خیلی ممنون می‏تواند نشان دهنده یک خطر بالقوٌه باشد.

- اصلاً هرچی : این ترکیب برای گفتن به حساب می رسم! یا مرده ‏شورت رو ببرن استفاده می‏شود.

-نه . نگران‏ش نباش عزیزم، خودم انجام می‏دم: یک جمله بسیار خطرناک دیگر. به معنی آن‏که این کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصمیم گرفته خودش دست به کار شود. این حالت معمولاً منجر به حالت‏ی خواهد شد که شما بپرسید چی شده؟

:D

bacillus.bs

New member
ممنون عزيزم. خب؟:laughingsmiley:

خيلي شيطون شدي؟؟؟؟////

من كي ميتونم مثل بقيه عضو فعال شم؟
راهنماييم كنيد؟لطفا

كي شيطونه؟گيلاس؟ بايد زياد چيز ميز بنويسي،از من زياد تشكر كني.......d:

سلام عزيزم خوبي؟دلم برات تنگ شده اينو زنا ميكگن بنظرتون؟

نه خوب چرا بگن آخه این مردا کین که آدم دلتنگ بشه
ولی اون پنج دقیقه رو خوب اومدی یک ساعت طول می کشه با این میکاپ

وخدمت سعید جاب بگم که باید کار وتلاشت رابیشتر کنی که مثل منو شهرام و باسیل کاندید بشی
ٱآقا ماداریم اینجا استخون می شکنیم

چرا نگن خب زندگي اگه شيرين باشه ادم هرچي كه تو دلش هستو ميريزه پاي همسرش

هر چی تو دلش هست نه هر چی تو جیبش هست:New (6):

افرين بالسيوس جان باهات موافقم بعضي خانما عشقو در جيب مردا جستجو ميكنن

مرسی خیلی خوب بودددددددد

ba hichi va aahe bolad movafeqam
ama amade shodan 5 daqiqei ya 1 saate ba doostan movafeqam
be makeup bastegi dare just!

سلام
خب
من که نفهمیدم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟
صد دفعه گفتم بیشیله پیله باشیم اما کو که گوش کنم.........
وگرنه ...
یا علی

از جوابت خوشم اومد باسیلوس....تو پرانتز(مرد به زن میگه دلم برات تنگ شده...در جواب زن به مرد میگه..گوشت1کیلو میوه 2کیلو ،کیف ،کفش لباس!!آخرش :منم همینطور !!

یعنی فکر کنم اگه زنی به مردی بگه دلم برات تنگ شده یعنی به پولت احتیاج دارم دلم واسه جیبت تنگ شده!!1

خوف زنم باید لباس بخره به خودش برسه خوشگل باشه وگرنه مردش رو از دست می ده
خوشگلی هم خرج داره خوف

ديلك زنا خوشكلي رو به مردا ترجيح ميدن و پولو به خوشكلي ترجيح ميدن

زنا پولو واسه چی می خوان نمی خوان که با خودشون ببرن قبر
پولو برا این که نیازهای خودشونو رفع کنن می خوان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

طاها

New member
که اینطور!:riz481:
این جمله ها پیچیده بودن خانم ها رو نشون میده:a2d3:

shahram25

New member
وقتي مردي دير به خونه بياد واكنش زن چيه ؟كجا بودي عزيزم؟شام نداريم؟يا بي خيالي

melika

New member
تقصیره خودشه
میخواست دیر نیاد شام که هیچی باید یه هفته بش اصلا غذا نده
تازه میخواید بگه عزیزم؟:33:
مردو چه به این کارا:riz277:
باید برای ورد و خروج کارت بزنه:smilingsmiley:

dilak

New member
خوف مرد چرا باید دیر بره خونه؟
مرد باید قبل اذون پیش زن وبچه اش باشه خوف

shahram25

New member
ديلك و مليكا شماها چقد سخت گيرين!!!!خب بيچاره دلش از اين همه زندگي تحميلي زنش گرفته بوده رفته با دوستاش خوش بوده ايرادي داشته!!!!:riz513:

dilak

New member
مرد چرا باید مجردی بره با دوستاش خوش باشه اون وقت مجرد می موند دیگه چرا زن گرفته کسیکه لیاقت نداره زن نگه داره نگیره آقاجون نگیره
زنم می ره با دوستاش مجردی خوش می گذرونه حالا خوب شد

darya63

New member
باسی جونم اینایی که وفتی یعنییییییییییییییییییی چه؟:smiliess (4):

بالا