مدیونیم

OMID2010

New member
غرور ملتمان
امنیت ناموسمان
آرامش امروزمان
و ابراز وجودمان
مرهون ایثار تان
مدیون تلاشتان
و پایمردیتان در نگهداری این مرزو بوم می باشد
در واقع هشت سال دفاع مقدس مبارزه با یک جهان شیطان بود که از خاک عراق خود نمایی می کرد.

متاشفانه در آگاهی رسانی دلاوری هایتان و اصل هدفتان کوتاهی شده و می شود. مارا ببخشید ای شهدا و ای جانبازان و ایثارگرانی که بیدریغ و بی هیچ توقعی امنیت مان را پاس داشتید و اکنون نا آگاهانی که ما در آگاهی شان تلاش نکردیم بدین گونه ناعادلانه زحماتتان را به درستی قدر نمیدانند..

[

princess

New member
شهدا مرغان خونین حریم کبریایی خداوند هستند که قطرات خونین آنها است که از عنبر ومشک خوشبوتر است وعطر جنت اساره عطر خونین آنها است

princess

New member
آری اینان را می بینی مست ومدهوش هستند گوئی شراب عشق او را نوشید ه اند آری شرابی که فقط آن شراب را در صحرای کربلا می توان یافت ..شراب عشق

princess

New member
(شهود عشق ) شهید است که جایی عروج می کند که هیچ فکر بشری بدان راه نیست آن راهی است که جز بر کبوتران خونین حریم وصل گشوده نمی شود آری آن جنت رضوان است وچه جنتی بالاتر از رضایت خداوند

princess

New member
عکس شهدا را می*بینم، ولی عکس شهدا عمل می*کنیم ...

چرا ؟!

آهای مایی که ادعا داریم ...

princess

New member
شهیدمحمد ابراهیم همت

دیروز از هر چه بود گذشتیم و امروز از هر چه بودیم!!!

آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز!!!

دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود!!!

جبهه بوی ایمان می*داد و اینجا ایمانمان بو میدهد!!!

الهی:

نصیرمان باش تا بصیر گردیم!!!

بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم!!!

و آزادمان کن تا اسیر نگردیم.!!!

OMID2010

New member
گفتیم چه شد یاد شهیدان گفتند

یک کوچه به نامشان نکردیم مگر؟؟

aohm

New member
مهمترين نعمت ادم بعد از سلامتي امنيت هست...كه تا وقتي داره اصلا به چشم نمياد.. خدا نكنه روزي اين نعمت از دست بره

princess

New member
گوارا باد بر اين شهيدان، لذت انس و همجواري شان با انبياي عظام واولياي كرام وشهداي صدر اسلام، و گواراتر بر آنان باد نعمت رضايت حق ، كه «رضوانٌ من الله اكبرُ ».

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: OMID2010

دریا...

New member
خیلی ها فقط سنشون بالا رفته ولی بزرگ نشدن ؛
بعضی ها هم - حتی با سن پایین - بزرگ شدن و بزرگ هستن ...
میتونه سیزده سالت باشه ، ولی بزرگ باشی؛ خیلی بزرگ
مثل یک شهید ، مثل یک حسین فهمیده ...

زهرا-آ

New member
تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست؟

بین ابروها،رد قناصه چیست؟؟؟

estel

New member
ممنون امید جان گاهی اوقات یادآوری این حرفا خیلی خیلی لازمه من یه مدت هر ماه میرم سر قبر شهدا و اونجا باهاشون تجدید عهد میکنم خیلی به آدم آرامش میده

matin

New member
واقعا مرد بودن واقعا !!! یه عده رفتن جانانه جنگیدن !!! شهید شدن ، جانباز شدن !! بدون هیچ ادعائی

و عده ای حاجی گرینوف فقط با ادعاشون گوش عالم و آدم رو کر کردن !!! همه و همه به این جوونا میبالن !!! و اگر کسی گلایه ای میکنه از دست حاجی گرینوف های زمانه که فک میکنن این مملکت رو تو جنگ به غنیمت بردن !!!

Taraa

Well-known member
واقعا این که میگن شهدا زنده ان و تاثیرگذار درسته، من خودم تجربه اش کردم
تا ترم 3 دانشگاه مثل بقیه بودم ... بی خیال .... تو غفلت ..... یه روز یکی از دوستام اومد سوییتم گفت دارم اسامی قرعه کشی متقاضیای شلمچه رو میبندم ، خودمم هستم، میخوای اسم تو رو هم بنویسم ؟ منم یه جوری بی اهمیت گفتم بنویس ..... اصلا شاید صداشو هم نشنیدم که چی میگفت ... فقط حوصله نداشتم و گفتم بنویس
فرداش اومد گفت اسمت دراومد
رفتم .... سال تحویلو هویزه بودیم .... هیچوقت اون 7 روز رو فراموش نمیکنم ....... نقطه عطف زندگی من بود .... خیلی عوض شدم ...... نه اینکه چیز خاصی دیده باشم .... ولی بدجوری تاثیر گرفتم .... هنوزم نفهمیدم چرا

این یکی از بزرگترین چراهای زندگی منه

بالا