مهندسین بهداشت محیط به پا خیزیدددددددددد

binam

Active member
خانم ها و آقایون مهندس یه ذره فعالیت کنید بد نیستااااااااااا....به نفع خودتونه...مطالب مفیدتون رو بفرستید تا

همه استفاده کنیم...دست رو دست میدارید بعد میگید رشته مون ناشناخته س...کار نیست...سخته...

نمیدونم چرا بچه های محیط اینقدر بی انگیزه و سردن...بلند شید از خواب...با تو هم هستمااااااااااااااا

mishel

New member
:a2d3:کاملا باهات موافقم بینام ولی من فکرمیکنم تعداد بهداشت محیطی های عضو تو این سایت خیلی کم باشن به نظرت اینطورنیست؟ منکه واقعا علاقمندم باهم رشته ای هام درخصوص رشتمون بیشتر تبادل اطلاعات کنیم.

am-ml

New member
:a2d3:کاملا باهات موافقم بینام ولی من فکرمیکنم تعداد بهداشت محیطی های عضو تو این سایت خیلی کم باشن به نظرت اینطورنیست؟ منکه واقعا علاقمندم باهم رشته ای هام درخصوص رشتمون بیشتر تبادل اطلاعات کنیم.
سلام به مهندسین محترم
اصلا موافق تعداد کم نیستم همون کم توجهی مناسب تره ،من یه تاپیک تو قسمت مباحث صنفی گذاشتم،چون خودم به عنوان یه بهداشت محیطی که وارد محیط کار شده می بینم که متاسفانه علارغم اینکه تو دانشگاه اصلا روی بهداشت موادغذایی تاکید نکردن ولی الان اگه اطلاعاتت رو به روز نکنی در این مورد مثل بی سواد ها میمونی بخش اعظمی از کار بهداشت محیط تو مجموعه علوم پزشکی الان در همین زمینه هست ولی متاسفانه دریغ از یه سوال ،حتی مطالبی رو که خودم نوشتم هم کسی نخونده و لایک نزده خوب من با توجه به اجبار محیط کار اینا رو یاد گرفتم اینجا این تاپیک رو گذاشتم تا وقتی شما دوستام رفتین تو محیط کار مثل من دچار مشکل نشین حالا اگه همکاراتون هم بخوان فقط باهاتون رقابت کنن و نخوان چیزی به شما یاد بدن چیکار باید بکنین.
کاملا با خانم مهندس (بینام) موافقم.
یه کم غیرت یه کم تعصب بدنیست گاهی:New (6):

AWWA

New member
من خیلی از بهداشت محیطیهای اینجارو نمیشناسم وتو لیست دوستام نیستن متاسفانه،براهمین پستاشون رو تو پروفایلم نمیبینم. وقتی کسی تاپیک ایجاد میکنه،لینک اون تاپیک رو تو پروفایل کسایی که میشناسیم بذاریم و ازشون بخواییم تا یه سری بزنن، البته این فقط یه پیشنهاده،فک کنم اینطوری مشارکتا بیشتر میشه.

attilla69

New member
منم بهداشتم ازنوع محیطش حالاشناختین وبهش افتخارمیکنم.............

shokouhi

New member
سلام.
کسی است راهنمایی کنه یه بهداشت محیطی که فارغ اتحصیل شده ، استخدامی هم نیست، قصد ارشدم نداره چیکار میتونه بکنه. میگن میتونی تو شرکت های خصوصی وآزاد کار کنی ولی چطوری؟ کسی بلده به ما هم بگید.....

بالا