3 سال طرح ...درسته؟؟؟

Dexter2009

New member

سلام دوستان
شنیدم می گن تا قبل از دکتری باید 3 سال طرح بگذرونیم. 2 سال برای کارشناسی 1 سال هم برای ارشد...این گفته صحیحه ؟؟

آخرین ویرایش:

khabari

New member
اين دوره 3 ساله براي تمام رشته هاي پيرا پزشكيه؟مامايي هم بايد اين دوره 3 ساله رو داشنه باشن؟

S

smko.boukan

Guest
سلام
من اینجوری شنیدم که 2سال (برای مناطق محروم کمتره 19 ماهه) اجباریه 1سالم بعد ارشد اختیاریه حالا نمیدونم آیا صحت داره یا نه
ما که طرحو تموم کردیمو استخدامم هستیم
ایشالا قسمت همگی بشه

bikas

New member
میشه یه لینکی بدید واسه خبراتون چون من قبلا از هر کی میپرسیدم میگفت واسه ارشد نباید طرح یرین!

bikas

New member
میشه یه لینکی بدید واسه خبراتون چون من قبلا از هر کی میپرسیدم میگفت واسه ارشد نباید طرح یرین!

Dexter2009

New member
مثل اینکه طرح برای ارشد برای بعضی از رشته ها اجباریه ...کسی نمی دونه این رشته ها چی هستند؟

jupiter_sps

New member
بچه ها؟ کسایی که کارشناسیشون وزارت علوم بوده و ارشدشون وزارت بهداشت باید همون 3 سال طرح رو بگذرونن؟:smiliess (12):

sahar2

New member
بچه ها می شه همزمان با ارشد طرح رفت؟ من میخوام اسم بنویسم.

kh.ghojoghi

New member
مثل اینکه طرح برای ارشد برای بعضی از رشته ها اجباریه ...کسی نمی دونه این رشته ها چی هستند؟
آيين نامه اجرايي قانون خدمت پزشكان وپيراپزشكان

ماده1ـ مشمولان قانون عبارتند از :

الف ـ گروه پزشكي شامل پزشك ، دندانپزشك ، داروساز ، دكتري علوم آزمايشگاهي و متخصصان رشته هاي مذكور0

ب ـ گروه پيراپزشكي ورشته هاي وابسته شامل فارغ التحصيلان كارداني وبالاتر در رشته هاي مامايي ، پرستاري ، راديولوژي ، علوم آزمايشگاهي ، رشته هاي مختلف بهداشتي ، اتاق عمل ، هوشبري ، تغذيه ، شنوايي سنجي ، بينايي سنجي ، گفتار درماني ، كاردرماني، فيزيوتراپي ، ضبط آمار ومدارك پزشكي ، رشته هاي مربوط به علوم پايه پزشكي ، آمار زيستي ، خدمات اجتماعي و مددكاري وروانشناسي باليني ، پروتز دندان0تكنسين هاي فوريتهاي پزشكي ، علوم و صنايع غذايي ، اقتصاد بهداشت ، مهندسي پزشكي ، راديوتراپي ، تكنولوژي پزشكي ، رشته هاي مختلف توانبخشي ، اموردارويي

fateme1990

New member
توی دفترچه 91 که مامایی مشمول طرح نبود. یعنی الان اجباری شده؟؟؟؟؟؟؟؟///

n.b.m

New member
نه دیگه ارشد طرح نداره یعنی اگر طرح کارشناسی رو نرفته باشی و بخوای بعد از ارشد بری طرح، همون 2 سال طرح رو می گذرونی و 3 سال نمی شه

بالا