ثبت نام خوابگاه از امروز 23 شهریور (تهران)

shirin68

New member
man hanooz sanad tahod mahzarim barresi nashode,bacheha male shoma baresi shode?chikar konam?kart daneshjooi too siat gofte bood 25 om.fekr konam bad az oon bayad khabgah sabtenam kard

manizheh.h

New member
هماتو تهران قبول شدم.دانشکدم بزرگراه همت.تقاطع شیخ فضل ا...نوری و چمرانه.بنظرتون بین خوابگاههای حضرت زهرا.گلستان ساعی.گلستان شقایق.گلستان مطهری.گلستان نسترن 1و2.گلستان دمشق بلوک a,b کدوم بهتره؟

biochem

New member
هماتو تهران قبول شدم.دانشکدم بزرگراه همت.تقاطع شیخ فضل ا...نوری و چمرانه.بنظرتون بین خوابگاههای حضرت زهرا.گلستان ساعی.گلستان شقایق.گلستان مطهری.گلستان نسترن 1و2.گلستان دمشق بلوک a,b کدوم بهتره؟
چه اطلاعات کاملیِ! بعداون موقع مگه میذارن خودمون انتخاب کنبم خوابگاهو؟!

shirin68

New member
negaran nabasham?snade shoma baresi shode?koli az sabtenamam gozashte nemian baresish konan

samar.sh

New member
معاونت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آغاز ثبت نام خوابگاه برای دانشجویان جدیدالورود در تاریخ 23 شهریور خبر داد:

معاونت دانشجویی فرهنگی[نمايش مشروح خبر]دانشگاه علوم پزشکی تهران

اما من هنوز شماره دانشجوییم صادر نشده!!!
واسه شما صادر شده؟؟؟
منم شماره دانشجوییم صادر نشده دیگه باید صبر کنیم تا25م بعد ثبتنام کنیم نگران نباش

slpe

New member
معاونت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آغاز ثبت نام خوابگاه برای دانشجویان جدیدالورود در تاریخ 23 شهریور خبر داد:

معاونت دانشجویی فرهنگی[نمايش مشروح خبر]دانشگاه علوم پزشکی تهران

اما من هنوز شماره دانشجوییم صادر نشده!!!
واسه شما صادر شده؟؟؟

آقا ما فك كنم تو تاپيك ثبت نام و بچه هاي ارشد تهران قبلن در اين مورد بحث كرديما!!!
يادته خودت به من و بقيه اونجا دلداري دادي و گفتي نگران نباشيم!!!
عجيبه باز اينو ميگي
شرايط هممون همينه
:wacsmiley:

8521413

New member

آقا ما فك كنم تو تاپيك ثبت نام و بچه هاي ارشد تهران قبلن در اين مورد بحث كرديما!!!
يادته خودت به من و بقيه اونجا دلداري دادي و گفتي نگران نباشيم!!!
عجيبه باز اينو ميگي
شرايط هممون همينه
:wacsmiley:

بله... حق با شماست!
اما دیدم توی سایت نوشته ثبت نام دانشجویان جدیدوالورود از 23 شروع میشه... گفتم پس اگر اینطوره... باید شماره دانشجویی تا 23 صادر بشه... اما دیدم واسه من صادر نشده... گفتم شاید در مراحل ثبت نامم مشکلی پیش اومده... خواستم ببینم واسه بقیه شماره دانشجویی صادر شده یا نه!

slpe

New member

بله... حق با شماست!
اما دیدم توی سایت نوشته ثبت نام دانشجویان جدیدوالورود از 23 شروع میشه... گفتم پس اگر اینطوره... باید شماره دانشجویی تا 23 صادر بشه... اما دیدم واسه من صادر نشده... گفتم شاید در مراحل ثبت نامم مشکلی پیش اومده... خواستم ببینم واسه بقیه شماره دانشجویی صادر شده یا نه!

نه بابا واسه ما هم صادر نشده!!
:wacsmiley:والا ميگن وقتي ش.دانشجويي رو دادن واسه جديدالوروودا دوباره مهلت ميدن...
خودشونم نميدونن چه ميكنن به خدا
:25r30wi:

slpe

New member

بله... حق با شماست!

البته دقيق يادم نمياد و وقت ندارم چك كنم ببينم شما اين حرفو زدي يا نه؟
اما يادم هس كه شمام تو بحث شركت داشتين.

بالا