پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Taraa

Well-known member
سلام دوستان
من راجع به پذیرش رشته پزشکی از لیسانس یه چیزایی شنیدم ولی نمیدونم اصلا" صحت داره؟؟
اگه آره شرایطش چیه؟

asie67

New member
سلام بچه ها
من یه اطلاعیه درموردش خوندم
تا اونجا که یادمه شامل گروههای علوم پایه میشه باید معدل لیسانس بالای 16 و نیز مدرک زبان تافل یا ایلس و البته یه کنکور سخت با کلی منبع مثل فیزیولوژی آناتومی میکروب ویروس و خیلی چیزهای دیگه که بنظرم بجای خوندن اینا دوباره کنکور سراسری بدین بهتره:whistle::whistle::whistle::tonguesmiley:

masoud13

New member
بچه ها من دیروز رفتم تهران یونی.مسوول برگزاری ازمون لیسانس به ژزشکی گفت به دلیل این که تو دوره قبل کلی اعتراض شده که چرا کارنامه هارو نمیدن و این که چرا نظام وظیفه در جریان این ازمون نیست و به یکی از ژسرای قبول شده که کارت ژایان خدمت نداشته معافیت تحصیلی نداده و اون بنده خدا هم مجبور شده که یک ترم مرخصی بگیره و بره سربازیشو تموم کنه و چرا ژزیرش کم شده و هزارتا چرای دیگه و این که دانشچوهای اولین دوره ژزیرش دارن فارغ میشن. دانشگاه هم دیگه راقب نیست که این ازمون رو برگزار کنه.تا یه بررسی کلی برای این نوع ژزیرش و سنجش فارغ التحصیلاش داشته باشه.قراره که اطلاعیش هم تا اخر مهر ماه تو سایتشون باشه.من ژیشنهادم اینه که همهگی با هم قبل از این که این اطلاعیه رو بزنن بریم دانشگاه تهران صحبت کنیم .کسایی که موافقن کامنت بزارن

naashna

New member
سلام
ولی من که با مرضیه صحبت کردم اصلا چیزی نگفت.!!!!!!! :tonguesmiley:

a_67

New member
انشا ا... که امسال برگزار میشه.
امیدتون رو از دست ندید.
توکل به خدا.

a_67

New member
برای تماس با معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از اطلاعات موجود در لینک زیر استفاده نمایید:
(جهت اطلاع در مورد صحت و یا عدم صحت خبر اخیر در مورد عدم برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی امسال و سال های آتی و نیز هر مطلبی که لازم میدانید که دانستن آن برای معاونت در صورت صحت این خبر، باعث تجدید نظرشان شود):
تماس با ما

biotec.e.d

New member
مگه از رشته های غیر از پیراپزشکی و علوم پایه گروه زیست هم رشته های دیگه هم میتونن شرکت کنن؟

radiology85

New member
بچه ها من دیروز رفتم تهران یونی.مسوول برگزاری ازمون لیسانس به ژزشکی گفت به دلیل این که تو دوره قبل کلی اعتراض شده که چرا کارنامه هارو نمیدن و این که چرا نظام وظیفه در جریان این ازمون نیست و به یکی از ژسرای قبول شده که کارت ژایان خدمت نداشته معافیت تحصیلی نداده و اون بنده خدا هم مجبور شده که یک ترم مرخصی بگیره و بره سربازیشو تموم کنه و چرا ژزیرش کم شده و هزارتا چرای دیگه و این که دانشچوهای اولین دوره ژزیرش دارن فارغ میشن. دانشگاه هم دیگه راقب نیست که این ازمون رو برگزار کنه.تا یه بررسی کلی برای این نوع ژزیرش و سنجش فارغ التحصیلاش داشته باشه.قراره که اطلاعیش هم تا اخر مهر ماه تو سایتشون باشه.من ژیشنهادم اینه که همهگی با هم قبل از این که این اطلاعیه رو بزنن بریم دانشگاه تهران صحبت کنیم .کسایی که موافقن کامنت بزارن

پسر مارو دپرس کردی رفت پی کارش!! آخه اینم خبر بود !!!بعد از این همه خوندن حالا باید به ما ضد حال بزنن حالا که 2 ماه مونده تا ثبت نام بعد از این همه تلاش و استرس !!! جون مادرت بیشتر پیگیری کن ببین اینا حرف حسابشون چیه آخه چند وقته پیش معاون آموزشی وزارت بهداشت گفته بود که امسال علاوه بر پزشکی، داروسازی هم میخوان بگیرند!!! حالا زدن زیر حرفشون واین همه به قول خودشون نخبه رو یک سال گذاشتن سر کار!!!

masoud13

New member
کیییییییییییییییییییی میگه؟ تو از کی چورسیدی.رفرنس بگو واسه حرفات. رفرنس من اقای موسوی مسوول برگزاری ازمون لیسانس به چزشکیه

masoud13

New member
رادیولوزی 85: خودمم کلافه شدم از دست اینا.من نامه نگاری نظام وظیفه رو دارم که با دادن معافیت تحصیلی برای دوستم سعید سلطانی مخالفت کرده . جالب این که تهران یونی بهش گفته که این مشکل خودته خودت حلش کن به ما ربطی نداره.بعد از کلی برو بیا که با هم داشتیم به نظام وظیفه و وزارت بهداشت.نتیجه این شد که چون 5 ماه از شربازیش مونده بهش مرخصی تحصیلی دادن و این مشکل نظام وظیفه همچنان باقیه.اگه خواستی نامه هارو میتونم اپلود کنم .بیاین با هم بریم اعتراض

masoud13

New member
خونه ما تا وزارت بهداشت 300 متر فاصله داره من پیگیر هستم اما نیاز به کمک بقیه هم دارم .اقای موسوی یادمه هر سال همین حرفارو میزد و میگفت که معلوم نیس برگزار بشه اما امسال بد جوری با دلیل گفت نمیشه .حتی اگرم برگزار بشه مشکل سربازی به قوت خودش باقیه چون نظام وظیفه اصلا در جریان پذیرش از لیسانس برای دکتری نیست و وزارت خونه یا دانشگاه چون سالهای قبل هیچ پسری قبول نشده بود یادشون رفته که با نظام وظیفه هماهنگ کنن و این هماهنگی حداقل یک سال زمان میبره به خاطر همین به سعید مرخصی تحصیلی دادن تا سربازیشو تموم کنه و کارت پایان خدمت بیاره.

masoud13

New member
اقای a-76 شوخی درکار نیست اینا حضوری جوابگو نیستن چه برسه به تلفن و ایمیل.
به نظر من بیاید با هم فکری هم یه راه حل بچینیم نه این که دست رو دست بزاریم و بگیم ایشالا که برگزار میشه . از اولشم میخواستن این دوره رو تا زمانی ادامه بدن که پذیرفته شدگان اولین دوره فارغ التحصیل بشن و اونارو تو بالین ارزیابی کنن و اگه خوب بودن ادامه پیدا کنه اگرم که بد بیخیالش بشن در هر صورت این توقف برای بررسی این دانش اموخته ها به نفع ما نیست .

masoud13

New member
ghojoghi:میشه توضیح بدی این کلمه امسال رو از کجا اوردی؟ اگه اینقدر مطمینی که برگزار میشه خوب منبا خبرتو بگو ما هم خداییش خیلی خوشال میشیم و کلی هم ممنونت میشیم. درست نیست که اطلاعیه پذیرش پارسال رو با حذف سال پذیرش از بالاش حتی بدون تغییر سال در متنش { تو این اطلاعیه ای که شما گذاشتی )کسایی که 15/9/1365 به بعد به دنیا اومدن میتونن شرکت کنن که این درست نیست . اگرم قرار باشه امسال برگزار بشه متولدین 15/9/1366 به بعد میتونن شرکت کنن و یادت رفته که سال داخل متن رو هم دستکاری کنی. این درست نیست که چه خواسته چه ناخواسته ادم با سرنوشت مردم و زحمات یک سال اونا بازی کنه .زبونم لال نکنه از دست اندرکارای یه موسسه خاصی هستی که داره کلاسای این ازمونو برگزار میکنه .که هیچ خوششون نمیاد که شرکت کنندگانشونو از دست بدن اونم به هر قیمتی... چه توضیحی داری؟:motat:

a_67

New member
اقای a-76 شوخی درکار نیست اینا حضوری جوابگو نیستن چه برسه به تلفن و ایمیل.
به نظر من بیاید با هم فکری هم یه راه حل بچینیم نه این که دست رو دست بزاریم و بگیم ایشالا که برگزار میشه . از اولشم میخواستن این دوره رو تا زمانی ادامه بدن که پذیرفته شدگان اولین دوره فارغ التحصیل بشن و اونارو تو بالین ارزیابی کنن و اگه خوب بودن ادامه پیدا کنه اگرم که بد بیخیالش بشن در هر صورت این توقف برای بررسی این دانش اموخته ها به نفع ما نیست .
باشه ولی اول از همه باید به نحوی با هم در ارتباط باشیم و در این سایت شمایی که صندوق پیام خصوصی ات پره و با چند بار یاد آوری کردن این موضوع هم(هم در قسمت پیام بازدیدکنندگان و هم در یکی از تاپیک هایی که در اون زمان در حال مشاهده اش بودید.(البته الان که این کامنت رو میذارم،هر دو پیام رو پاک کردم))، اونو خالی نکردید؛ چطور صحبت از هم فکری و مشورت می کنید. حرف و منطق تون رو قبول دارم ولی اینطوری نمیشه. اول مقدمات بعد ،هم فکری و به دنبال راه حل بودن.
در ضمن نام کاربریم a_67 هست(اِی آندرلاین شصت و هفت... و نه اِی منهای هفتاد و شش!!!)

آخرین ویرایش:

ati.mehr

New member
سلام آزمونش كه واقعيت داره امسالم 18نفر پذيرفته شدن-
فقط نمي دونم مدرك زبان رو ميشه بعد قبولي تحويل داد يا نه! اگه شما ميدونيد لطفا جواب منو بدين،مرسي

a_67

New member
[B گفت:
ati.mehr[/B]] سلام آزمونش كه واقعيت داره امسالم 18نفر پذيرفته شدن-
فقط نمي دونم مدرك زبان رو ميشه بعد قبولي تحويل داد يا نه! اگه شما ميدونيد لطفا جواب منو بدين،مرسي

میگفتن میشه یه کاریش کرد و بعدا" این مدرکو تحویل داد. ولی اینکه چقد صحت داره ...... الله اعلم
بله بعد از قبولی هم میشه مدرک رو ارایه کرد. شرایط برای 5 اُمین دوره در لینک زیر:(شماره 5 از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام رو مطالعه کنید.)
اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره پنجم سال تحصيلي 91-90

masoud13

New member
:auizz3ffy9vla57584xa_67 من متوجه پر بودن صندوق پیامم نشدم.اما راستش هیچ وقتم ندیدم که کسی اینو بهم بگه. اگرم پرشده که الان میرم که خالیش کنم.امروز صبح یا دیشب پرشده چون امروزدو تا پیام خصوصی داشتم .به هر حال مرشی از یاداوریت.فکر میکنم اگه قراره همکاری هم بشه اگه تو ملا عام باشه بهتر جواب میده و دیگران هم مشارکت خواهند کرد پس بیا سعی کنیم به جای پیام خصوصی رو بازی کنیم و از صندوق پیام بازدیدکننده ها استفاده کنیم اینطوری کسایی که تازه میان هم درجریان قرار میگیرن نظرت چیه؟ درمورد نام کاربریتم عمدی در کار نبود فکرشم نمیکردم که این موضو ناراحتت کنه به هر حال پوزش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا