جواب کنکور ارشد دانشگاه آزاد

mosaferkocholo

New member
سلام بچه ها اخبار اعلام کرد فردا یعنی 21 شهریور جواب ارشد آزاد میاد

اگر قبول شید تصمیم تون چیه ؟

کسی از شهریه های میکروب خبر داره؟
:5:

soso26

New member
اره فردا8صبح میاد من همه آزموناروازدست دادم وامیدم به آزاده

vb2

New member
توکلتون به خداااااااااااااا ایشالله قبول شدیددددددددددد خبر قبولیتون بهمون بدیدااااااااااااااااااا

bacillus.bs

New member
ولی نگذرید از دانشگاهها و رشته های وزارت بهداشت/هیچی جاشو نمیگیره:(40):

bacillus.bs

New member
مرحله ی اولم نشدید توی تکمیل ظرفیت میشید/بچه ها با اختلاف چند نفر توی تکمیل ظرفیت قبول میشند؟

emmy

Member
سلام دوستان خوب من امسال برای بار پنجم امتحان دادم و قبول نشدم.البته حقیقتش. تازه دو سال درست درس خواندم.فکر میکنم دارم خنگ میشم..آخه سی سالمه.امروزم آخرین امیدم نا امید شد.چکار کنم دارم دیوانه میشم.راستی به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم.خوش به حالتون.من الان تنها کاری که دارم میکنم اینه که گریه کنم.

vb2

New member
سلام دوستان خوب من امسال برای بار پنجم امتحان دادم و قبول نشدم.البته حقیقتش. تازه دو سال درست درس خواندم.فکر میکنم دارم خنگ میشم..آخه سی سالمه.امروزم آخرین امیدم نا امید شد.چکار کنم دارم دیوانه میشم.راستی به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم.خوش به حالتون.من الان تنها کاری که دارم میکنم اینه که گریه کنم.
الهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:smilies-azardl (181

آنیتا

New member
سلام دوستان من قبول شدم علوم تحقیقات میکروب ولی نمیرم ...یکی از دوستام هم قبول شده تهران شمال ولی رتبه آخرین فرد قبولی رو زده 72 ولی دوستم رتبه اش شده 30 پس چرا علوم تحقیقات قبول نشده؟ زدن قبولی تهران شمال؟

faridehmk

New member
بچه ها منم بيوشيمي علوم-تحقيقات قبول شدم، رتبم شده 3 :riz481:

bacillus.bs

New member
رتبه ی اخرین فرد قبولی همیشه 26 هست/نمی دونم چرا برای میکروب اینقدر بالا هست

A_F_A

New member
من مهندسی پزشکی -بیوالکتریک علوم تفریحات تهران قبول شدم نفر 8 ام از 23 نفر ولی نمیرم چون علوم پزشکی تهران مجانی :riz277:و آزاد رو شنیدم سالی 6-5 میلیون خرج داره البته اگه پروژه هم باشه نمیدونم چقدر میشه!!

parisakh

New member

سلام خیلی سخته من درکتون می کنم من هم قبول نشدم اما فکر می کنم حتما یک جایی از مسیر رو اشتباهی رفتم اگر شاغل هستید خوب باز هم خوبه چون بلاخره یک کاری دارید که انجام بدید اما نا امید نشید ببینید شاید مثل من خیلی درس خوندید ولی روشتون اشتباه بوده نمی دونم خودتون بهترین مشاور هستید برای خودتان . اما ناامید نشید و دوباره شروع کنید به امید موفقیت :bunnyearsmiley:

پرستاری86

New member
من رشته پرستاری دانشگاه ازاد اصفهان(خوراسگان) رتبه در انتخاب 1 از 27 نفر قبولی

آنیتا

New member
دانشگاه علوم تحقیقات یکی از بهترین دانشگاه های ایران هست لطفا توهین نکنید به اعتبار یک دانشگاه اکثر استادای دانشگاه تهران توی علوم تحقیقات درس میدن ...این درست نیست که شما اعتبار یه دانشگاه رو ببرید زیر سوال...اگر از نظر شما علوم تفریحات بوده چرا اصلا شرکت کردید تو کنکورش؟! متاسفم

parastar tbz

New member
تبریک به همه قبولـــــی ها انشالله دکــــــــــــــــــــــــتراتونو جشن بگیرین

بالا