توجه!محرومیت کنکور ارشد برای کسانی که دانشگاه ازاد قبول شدند و قصد ثبت نام ندار

yekrozekhob

New member
همه کسانی که دانشگاه آزاد رشته های علوم پزشکی ار طریق کنکور وزارت بهداشت کار شناسی ارشد قبول شدند و قصد ثبت نام ندارند توجه داشته باشند که از کنکور سال اینده محروم میشوند. بنده امروز متوجه شدم و کل برنامه هایم به هم ریخت، فکر نمیکردم قانون محرومیت شامل دانشگاه ازاد هم میشود.

liliy

New member
منم واقعا حالم گرفته شد-هينطوري انتخابش كردم وقبول شدم -اگه ولش كنم بيچاره ميشم و دو سال از زندگي عقب ميفتم ودر صورت ادامه دادن هم هر چي حقوق ميگيرم بايد بيريزم به حساب اينا:13:

mohamad21

New member
همه کسانی که دانشگاه آزاد رشته های علوم پزشکی ار طریق کنکور وزارت بهداشت کار شناسی ارشد قبول شدند و قصد ثبت نام ندارند توجه داشته باشند که از کنکور سال اینده محروم میشوند. بنده امروز متوجه شدم و کل برنامه هایم به هم ریخت، فکر نمیکردم قانون محرومیت شامل دانشگاه ازاد هم میشود.
از کجا فهمیدین؟

sky69

New member
این گزینه دانشگاه آزاد از طریق امتحان وزارت رو موقع ثبت نام پیدا نکردم . اصن کجا بود ؟

karshenasgh

New member

لطفاً وقتی یه چیزی میگید با سند و مدرک باشه! همین جوری حرف نزنید! من اعصاب ندارم!!!!!!!!!!!!! :p7977cujr38iyymsu8:

karshenasgh

New member
این گزینه دانشگاه آزاد از طریق امتحان وزارت رو موقع ثبت نام پیدا نکردم . اصن کجا بود ؟

بعد کنکور دادنمون، اومدن یه اطلاعیه زدن که میتونین انتخاب هاتونو ویرایش کنید و یه سری ظرفیت جدید و دو سه تا دانشگاه آزادم اعلام کردن که می تونید انتخاب کنید اما نگفتن که محرومیت هم داره! اگه از اول می گفتن که مگه مرض داشتیم انتخابشون کنیم!!!

اینم لینک اطلاعیه شماره 13:

اطلاعيه شماره 13 درخصوص تغيير ظرفيت پذيرش برخي از رشته هاي مورد پذيرش آزمون كارشناسي ارشد

yekrozekhob

New member
دانشگاه آزاد در همه رشته ها ار طریق کنکور وزارت بهداشت دانشجو نمیگیره. من به سازمان سنجش آمورش پزشکی زنگ زدم و پرسیدم و آنها بهم گفتند که محرومیت داره. دوستان اگه اطلاعات جدیدی دارید لطفا بهم بگید. اگه تعداد کسانی مثل من زیاد باشه میتونیم اعتراض کنیم

skafild

New member
قاعدتاً نباید محرومیت داشته باشه چون ممکنه یه کسی پولشو نداشته باشه تا به حال هم هیچ دانشگاه پولی محرومیت نداشته مثل دانشگاه های بین المللی.
دوستانی این مشکل را دارن بیاین به سنجش پزشکی ایمل بزنیم یا زنگ یزنیم مشکل را بگیم شاید اصلاح بکنن!

skafild

New member
چطور دانشگاه بين المللي محروميت نداره اما دانشگاه آزاد محروميت داره

bacillus.bs

New member
وای عجب مصیبتی/خوبه رشته ی ما ازاد نداشت/شهریه ی ازاد از بین الملل کمتره/شاید به خاطر همین محرومیت داره/بچه ها بین الملل که نداره؟نکنه 2 روزه دیگه بگند بین الملل هم محرومیت داره

farzaneh67

New member
بچه ها من دفتر چه رو به دقت خوندم.توی دفترچه نوشته محرومیم.توی قسمت وضعیت تحصیلی. بند9-1

skafild

New member
تو دفترچه براي بين الملل سال پيش عدم محروميت نوشته نه براي امسال اينم جاي سوال داره!!

karshenasgh

New member
بچه ها من دفتر چه رو به دقت خوندم.توی دفترچه نوشته محرومیم.توی قسمت وضعیت تحصیلی. بند9-1

منم الان دوباره دفترچه رو خوندم. بند 9-1 قسمت وضعیت تحصیلی درباره پذیرفته شدگان کنکور سال 90 است نه 91. ابهام داره!!!!!!! این بند رو کسانی که سال پیش کنکور دادن و در مورد اونا هم هست می تونن بفهمن چی میگه! من موقع ثبت نام وقتی این بند رو خوندم نفهمیدم داره چی میگه، چون سال پیش کنکور ندادم. اما الان که شرایطم شده مثل اونا و دارم دوباره این بند رو می خونم تازه می فهمم که چی میگه!!! خب! چرا وقتی یه قانونی میزارن از اول درست و حسابی توضیح نمی دن که آدم بفعمه اینا چی میگن!!!!!!!!!!!!!! :sad:

می مردن موقع زدن اطلاعیه انتخاب رشته یه بار دیگه روی این موضوع تأکید کنن که ما بیشتر دقت کنیم!

صد رحمت به سازمان سنجش! من تا حالا نشده که در مورد آزمون های سازمان سنجش اینطوری دچار بی دقتی بشم! چون وقتی می خوان دفترچه بنویسن یه جوری می نویسن که اگه درست بخونیش هیچ موقع اشتباه نمی کنی.........

من اصلاً نمی فهمم مگه توی یه کشور چندتا قانون میتونه وجود داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:

karshenasgh

New member
محروميت ننوشته اما گفته تابع شرايط وزارت بهداشت !!

همینه دیگه! یه جوری نمی نویسن که آدم متوجه بشه! باید نوشته هاشون رو داد به یکی تا دوباره به فارسی روان ترجمه کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:13::14::smiliess (2)::mad_majidonline:

بالا