روش مطالعه و منابع قبول شدگان 91

bacillus.bs

New member
سلام به دوستای گلم:ad54ad:/بازم بهتون تبریک میگم:rose:/اگر میشه کسانی که قبول شدند تو هر رشته ای این جا منابع و روش مطالعشونو بنویسند تا بقیه هم استفاده کنند:smilies-azardl (181/و این که چند ماه خوندند؟کلاس رفتند یا نه؟:28:

somy

New member
سلام.مبکروبیولوژی جاوتز مورای - انگل مارکل- قارچ شادزی- ایمنی 4استاد- بیوشیمی پاسالار- زبان امیر لزگی.من فقط کتابایی که وزارت بهداشت به عنوان منبع اعلام کرده بود رو خوندم و کلاس خاصی هم نرفتم. همه کتابا رو هم در یک روز با هم میخوندم و برا زبان تا جایی که میتونستم متون مختلف رو میخوندم. موفق باشی

biochem

New member
بیوشیمی: لنینجر برای هرجایی که هضمش براتون مشکل بود ولی منبع کنکوری: ضروریات دکتر محمدی- مروری بر نکات بیوشیمی پاسالار انتشارات خسروی- یه جاهایی مثل مولکولیشم من از روی بیوشیمی هیئت مولفان خوندم. تست:iqb بیوشیمی
شیمی: درسنامه جامع شیمی آلی تالیف علیرضا نادری درسنامه و تسته. برای شیمی کافی نیست و من نمیدونستم برای یه سری سوالا چی بخونم! سوالات سال قبلو خوندم
زیست: زیست دوم و سوم و پیش دانشگاهی. من یه سری مباحثو از روی مروری بر نکات زیست شناسی انتشارات خسروی خوندم. تاکید میکنم زیست سوم دبیرستان خیلی مهمه!
زبان: تافل رو 3_4 دوری زدم! راستی یه کتاب داره انتشارات خسروی واسه زبان اسمش خاطرم نیس. جلد آبی داره تمام لغات منابع وزارت بهداشتو داره. واسه اونایی که لغت میخوان کتاب بسیار خوبیه
تست: بانک سوالات بیوشیمی انتشارات دکتر خلیلی شامل همه سوالات کنکورای بیوشیمی 10 سال پیش. یعنی سوالات زیست و شیمی و زبانم داره

samar.sh

New member
nicu/اطفال:ونگ _(ترجمه مهناز شوقی)مادران و نوزادان:لیفر(ت:مهناز شوقی وسنجری)ویژه:شیری ملاحت زبان:504 ولغات ضروری تافل احیا و واکسینه:برنامه کشوری من برنامه خاصی برا خوندن نداشتم یک دور کتابام کامل خوندم از دی شرو کردم 3هفته مونده به آزمون تستهای سال قبل با پاسخ تشریحی میزدم مرور سطحی زیاد داشتم روزی 2-3ساعت می خوندم چون وقت نداشتم همش کارورزی بودم

rojiin

New member
خيلي ممنون چه تايبيك خوبي باز كردين.بيوشيمي كسي نبود؟

bacillus.bs

New member
:65d6a5d6s:الان سایت خیلی شلوغه/ولی چرا فقط 3 نفر منابعشونو اعلام کردند؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6):پس بقیه کجاند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fateme1990

New member
بچه های مامایی یه تاپیک مشابه این دارن همه ام اومدن روش مطالعه و مرور و منابعشونو نوشتن. فک کنم بچه های مامایی اکثرا اونجا رو خوندن

jupiter_sps

New member
من 8-9 ماه خوندم (میانکین 9 الی10 ساعت در روز)
باکتری---زینسر+مورای+یه جزوه که نمیدونم مال کی بود!
قارچ---مجتمع فنی تهران
ویروس---ویروس برای کنکور(گودرزی)+ عبدالکریم رحیمی
انگل---نوا براوون
بیوشیمی---پاسالار+نجات شکوهی
ایمنی---4 استاد
زبان نخوندم---زبانم از پایه بد نیست!
کلاس هم نرفتم
موفق باشی!

biotech25

New member
سلام به همه

خیلی سایت به هم ریخته شده...هرجایی یکی از اینا میبینیم..
چه خوبه تو هر انجمن یک تاپیک باز کنید وقبول شدگان بیان و اونجا راهنمایی کنن...در ضمن در مورد تخمین رتبه شون تو همین سایتم بنویسن!!
من خودم تو انجمن بیوتک در خدمتم!!!!

xavi

New member
من 8-9 ماه خوندم (میانکین 9 الی10 ساعت در روز)
باکتری---زینسر+مورای+یه جزوه که نمیدونم مال کی بود!
قارچ---مجتمع فنی تهران
ویروس---ویروس برای کنکور(گودرزی)+ عبدالکریم رحیمی
انگل---نوا براوون
بیوشیمی---پاسالار+نجات شکوهی
ایمنی---4 استاد
زبان نخوندم---زبانم از پایه بد نیست!
کلاس هم نرفتم
موفق باشی!

تبریک میگم
احسنت
دوست خوبم اگه لطف کنی همینایی که نوشتی رو کپی کنی اینجاhttp://olumpezeshki.ir/forum/thread555-4.html#post58345 ممنونت میشم

bacillus.bs

New member
خواهشا منابع را داخل همین تاپیک اعلام کنید/100 تا تاپیک مثل هم باز نکنید با اسمای مختلف

jirjirak

New member
خیلی ممنون از تاپیک. به همه تبریک میگم , خواهشا بچه های تغذیه هم منابعی که مطالعه کردن بگن

Haydi

New member
بچه*هاي ايمني نميخوان بيان اينجا؟؟؟؟:smiliess (12):
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم...

parsa-110

New member
سلام دوستان
اونایی که قبول شدن بهشون تبریک میگم
اونایی هم که قبول نشدن ناامید نشن انشالله سال بعد
من پرستاری ویژه رشت قبول شدم
کتابهایی که خوندم
داخلی جراحی::کتاب کامل پرستاری تالیف محمدرضاعسگری-منیرنوبهار-حسن بابامحمدی-محسن سلیمانی-عباسعلی وفایی=اعضای هیئت علمی دانشگاه سمنان و drsسمیه غفاری
روان:جلد 1 و 2 کوشان
ویژه::مراقبتهای ویژه سه تا کتاب 1-حسین شیری و نیک روان مفرد 2-علی اصغرپور و ذاکری مقدم 3- محمدرضا عسگری و محسن سلیمانی----سومی بیشتر به دردم خورد بعد اولی
زبان---امسال اصلا نخوندم سال قبل 504 خونده بودم امسال فقط 10 درصد زده بودم

bacillus.bs

New member
واقعا ممنونم از این همه استقبال:smiliess (7):/پس حرف ادمین یادتون رفت/این همه قبول شدند/ولی فقط چند نفر اعلام کردند منابعشونو

بالا